Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

mafeska
1. čer 2014

nezobrazují se mi komentáře jak pod celým albem tak u jednotlivých fotek ve svém profilu a jiných uživatelů, nemůžu komentovat příspěvky ve skupinách, předešlé komenty se nešzobrazují a po kliknutí na přidat komentář se nic neděje. Můžete mi rposím proadit kde je chyba? doted mi to fungovalo. předem děkuji
@isoldaeva

infokonik
1. čer 2014

@mafeska Ahoj. Můžeš zatím zkusit jiný prohlížeč. Tohle dělá třeba Opera v mobilu, když si zobrazuješ běžnou verzi MK, ne tu mobilní. Zkus Chrome, ten je nejlepší. Když tak ještě napiš.

mafeska
1. čer 2014

@infokonik díky, na chromu to funguje. čím to teda je? na netu v práci mi to normálně funguje, na velkým pc mi to začalo blbnout taky, vytáhla jsem ntb, delší dobu dobrý a dneska večer to přestalo jít.

hanula11
3. čer 2014

Mám dotaz na bazárek.
Chci upravit nějaké inzeráty a nejde mi to.
Neustále mi vyskakuje, abych upravila stav prodávané věci.
Přitom to právě dělám.
Popisuji co prodávám - třeba jsem chtěla dopsat složení podle výrobce, ubrst cenu.
Objevil se Vám tu nějaký "second hand", je to označené tečkou, na to klikám,
niccto nedělá (věci jsou nošené, což tu je uvedeno),
nahoře vždycky vyskočí červeně abych udala stav prodávané věci.
To mám jako napsat co a kam?
DÍKY ZA ODPOVĚD,
Hanča 🙂 😵

pindruse009
4. črc 2014

Proč nemůžu udělovat hodnocení? Je v nastavení mé stránky? Mohl by mi někdo poradit, jak udělovat hodnocení, když nakoupím zboží od prodávajícího?
díky
Petra

a.n.e.t.t
30. črc 2014

Dobrý den, mám problém s profilovou fotkou. Chtěla jsme si načíst profilovku, fotka je vyfocena foťákem na výšku, takže jsme si ji v pc otočila, uložila a když si ji znovu otevřu, tak je opravdu na výšku, ale když si ji chci načíst jako profilovou fotku, tak se neustále otevírá na šířku, tudíž jsem naležato 😠 . Proč? Proč to nejde otočit? To si můžu ukládat jako profilovou fotku jen ty fotky, který si vyfotím klasicky na šířku, není to divný? Můžete mi s tím někdo pomoci. Admince jsem psala, prý je chyba v mém pc ☹ . Samozřejmě aktualizování stránky jsem dělala několikrát, zkoušela jsem to i v různých prohlížečích, pořád to stejné, nechápu.

phoebe13
8. srp 2014

Dobrý den,při prohlížení fotek na Bazaru mi dělá problém jakmile je na stránce vpravo nahoře reklama. Jakmile tam je,tak nemůžu stránku posunout a podívat se na fotky níže ☹
Používám Google Chrome

romanazi
17. srp 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak vymažu fotku z mého wishlistu, když už byla u někoho pozastavená nebo vymazaná. Děkuji, Romana

pikusa
1. zář 2014

@infokonik zjistíte jestli tady byla uživatelka během minulého tydne????
Diky.....píse mi to u ni aktivní ale na sz nereaguje

infokonik
1. zář 2014

@pikusa Zelené "Aktivní" znamená, že se přihlásila v posledních sedmi dnech. Jestli je IP přečtená je vidět v odeslané poště. Nepřečtená IP je tučně, přečtená je běžným písmem.
Pokud budeš potřebovat pomoci, napiš IP.

pikusa
1. zář 2014

@infokonik dekuju
To jsem nevěděla ...takze zprávy přečtené a 2 poslední ne
Jde o to, ze jsem posílala uživatele balíček a penize jaksi nedorazily jak mely

infokonik
2. zář 2014

@pikusa Pokud by se situace nevyřešila - dej tomu týden, někdy se může stát, že problém vznikne jen nedopatřením - pošli popis problému hl. adminovi - kontakt dole na stránce.
Hezký den.

pikusa
2. zář 2014

@infokonik diky ---no domluva byla ze pošle hned minuly tyden v pondělí
Neni to velká částka,jde o princip spíš....v
Ale dekuju

meganne17
9. zář 2014

@infokonik dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se mi najednou přestaly u fotky objevovat informace o délce těhotenství a pohlaví miminka? v profilu to jinak zadané mám 🙂 děkuji za odpověd

infokonik
9. zář 2014

@meganne17 Ahoj, já všechno v profilu vidím🙂.

emilly9
12. zář 2014

Píšu ještě sem, jak mohu odstranit svého přítele? Nikde jsem žádnou funkci nenašla... Děkuji.

emilly9
12. zář 2014

tak už jsem to našla 🙂

binaga
19. zář 2014

Ahoj,chci se zeptat, proč se mi v mém profilu zobrazuje u dítěte stáří např. 1 měsíc, i když má 1 měsíc a 1 týden. Dá se to někde nastavit? Díky.

infokonik
19. zář 2014

@binaga Ahoj. Toto nastavení je dané - mění se s věkem dítěte. Nejprve je věk udáván po dnech, potom po týdnech a od konce prvního měsíce po měsících. Později už jen po letech. Hezký večer.

monischa
2. říj 2014

U inzerátů už nevidím, zda někdo projevil o danou věc zájem. Čím to, nebo dělá to jen mě?

monischa
2. říj 2014

Tak to se hodně nepovedlo.

achillea
4. říj 2014

Ahoj, prosím pěkně, můžete mi někdo poradit, jestli se někde ukládají v mém účtu fotografie, které jsem označovala jako oblíbené? Označila jsem mnoho nápadů do pokojíčku s tím, že mi to zůstane pro inspiraci uložené a ouha, není to nikde, jen pokud jsem označila celé fotoblogy, tak jsou ve složce Co se mi líbilo. Moc děkuji.

infokonik
4. říj 2014

@achillea Ahoj.
Ukládat je možné jednotlivé fotky do tzv Fotokolekcí. Otevřeš fotku, přímo pod ní je klik na Přidej do fotokolekce.
Otevřeš, můžeš založit novou první fotokolekci a fotku tam přidáš, postupně si tam můžeš ukládat další a další oblíbené fotky a kolekcí si založit více, podle potřeby.
Tvoje Fotokolekce najdeš potom ve svém fotoblogu pod fotkami majitelů oblíbených fotoblogů 🙂
Hezký den.

achillea
4. říj 2014

Děkuji za rychlou odpověď. Kolekce mě napadly, chtěla jsem se ale jen ujistit, jestli není jiná možnost uložit si fotky do nějakého soukromého alba, abych to tu nezahlcovala fotkami už několikrát zveřejněnými. Hezký den přeji.

bielicka1974
5. říj 2014

Dobrý večer, přestali se mi u fotografií ukazovat zájemci ( postavička), u již pozastavených inzerátů kde jsem měla zájemce se mi nezobrazují a ani, když se já zajímám o nějaký inzerát ☹ Nikdy dříve se mi to nestalo, můžete prosím poradit, čím to je?

bielicka1974
6. říj 2014

Tak už jsem se dozvěděla proč ☹ Škoda, panáčci byli super.

alalas
6. říj 2014

ahoj.. prosím o odpověd . Jak můžu smazat vlastní příspěvek do diskuze?? Nebo čím dosáhnu toho aby můj vlastní příspěvek byl smazán? zadala jsem určité téma a nelíbí se mi kam diskuze směřuje... nechtěla jsem tím tématem nikoho urazit a zjištuji že jsem nezvolila nejvhodnější slova-nedokázala jsem něco úplně vysvětlit a ted bych velmi prosila o smazání... Nevíte jak mám dál postupovat?? díky za odpověd..
(isoldaeva už jsem psala a žádná reakce...)

yworynka
7. říj 2014

Dobrý den, nejdou mi nahrávat fotky k inzerátům. Už jsem zkoušela vše možné a nic. Když kliknu na PŘIDAT FOTKY vůbec mi to nereaguje ani nevyskočí žádná tabulka. ☹

gepe
8. říj 2014

Hoj,
prave jsem zjistila, ze mam v nastaveni haluzni reg. email, kdyz ho chci zmenit, tak mi to hlasi, ze ten spravny uz je obsazeny. Co s tim? Diky.