Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

indriela
27. črc 2011

@vvvecna Tak koukam, ze nas bude asi vic...

janocka
27. črc 2011

@indriela @vvvecna @indriela Momentalne nefunguje nastavenie Tehotenstvo a rodina. Vieme o tom. Verim, ze sa to dnes podari programatorom opravit. Zatial poprosim o trpezlivost. Dakujem 😉

indriela
27. črc 2011

@janocka Rozumim, dekujeme za odpoved 🙂

janocka
27. črc 2011

Nastavenie Tehotenstvo a rodina sa pokazilo viac ako som si myslela 😅 Opravene to bude pravdepodobne az buduci tyzden - povedali programatori.... Ospravedlnujeme sa za neprijemnosti

hhranolka
29. črc 2011

nefunguje mi "to se mi líbí" v mém albu označují ostatní "to se mi líbí" do "zmínky o me" mi tato informace chodi, ale u fotky se to nezobrazuje....

mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sven
30. črc 2011

Mám dotaz ohledně IP - když někomu píšu, vrátí se mi to nebo dostanu nějak zprávu, že dotyčný už na stránkách není - je zablokovaný a tudíž si už vzkaz nepřečte?

janca_dobi
1. srp 2011

Dobrý den, mám dotaz, nechtíc jsem u alba jedné uživatelky klikla na "navrhni do vybrali jsme". Proč to nejde zase odkliknout - zrušit? Děkuji.

ikarkulka
1. srp 2011

@janca_dobi zrušit to bohužel nejde, ale už jsem tvoje doporučení odstranila ze seznamu 😉

ikarkulka
1. srp 2011

@sven zkusila jsem to a zpráva se pošle i zablokovanému uživateli, odesilateli nepřijde žádné upozornění. navrhnu to programátorům 😉

evi3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sven
11. srp 2011

Mám dotaz - proč se přejmenovávají diskuze? (např. Marcipánové torty na "Kde nájdem inšpiráciu na marcipánové torty ku krstu")

ikarkulka
11. srp 2011

@sven Ahoj, názvy témat měníme v případě, kdy ze samotného názvu nevyplývá podstata tématu. Chceme, aby uživatelé přímo v seznamu témat měli jasno, o čem se v nich lidé baví. Také to souvisí s naší SEO (search engine optimization) stategií.
Možná tě zarazilo, že se tak stalo až nyní, a přitom je téma už dlouho veřejné. Je to proto, že až nedávno jsme začali s aktivní opravou názvů starých témat. Proto se to netýká jen tohoto tématu.
Pokud však máš návrh, jak by se diskuse mohla jmenovat, aby byl název výstižnější, klidně nám ho zašli, a pokud to bude v pořádku, změníme ho.

sven
11. srp 2011

Díky za odpověď. Sice teda si myslím, že je to méně přehledné než předtím - ty názvy jsou zbytečně dlouhé (konkrétně třeba u těch dortů) a i zavádějící -(neprobírají se tam jen inspirace na dorty ke křtu, ale třeba k narozeninám atd. a též nejen inspiírace, ale i praktické zkušenosati s výrobou), ale holt strategie je strategie 🙂

dadka212
11. srp 2011

@ikarkulka ja by som dala názov niečo ako "Marcipánové torty - inšpirácie, rady, recepty..."
určite je teraz tá téma úplne celá mimo názov 😝 možno prvá strana súhlasí s terajším názvom 😝

benjik
11. srp 2011

@ikarkulka Ahoj, já musím souhlasit se @sven ,jelikož do marcipánových dortů také připívám.asi vám to háže nové názvy automaticky,ale tam jsou dorty k jakékoliv události nejden ke křtu. co to třeba pojmenovat Domácí dorty nebo tak nějak? Příp. potahované dorty.

katy1979
11. srp 2011

@ikarkulka suhlasim s babami terajsí nazov temy je uplne odveci. ano uvodna otazka bola tak postavena ale potom je vsechno ostatní tzv. mimo mísu. suhlasim s nazvom potahovane-marcipanove torty. tak vacsina bab z kona najde to co hlada.

lucula73
11. srp 2011

@ikarkulka aj ja sa pridám na stranu dievčat.ten zmenený názov temy o marcipánových tortách nie je absolutne výstižný....podľa neho si tu nikto nič nenájde,lebo mu to nevygooogli ☹ ................

dm1
11. srp 2011

@ikarkulka pripajam sa - novy nazov temy marcipanovych tort je uplne od veci a ten kto ho navrhoval zjavne nevie o com ta tema je 😠

ikarkulka
11. srp 2011

@sven
@dadka212
@benjik
@katy1979
@lucula73
ok, díky za návrhy, posunu to dále 😉

romcovaklarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reruna
12. srp 2011

@ikarkulka díky za změnu názvu Marcipánové dorty. Rady, postupy, te´d je to mnohem lepší!

ikarkulka
12. srp 2011

@reruna tak asi budeme muset poděkovat někomu jinému 🙂 @janocka @martinjasen ...

moncaka
13. srp 2011

Můžu se zeptat ohledně soukr. skupiny. Dneska jsem založila soukr. skupinu, určila loginy, které do ní rovnou můžou vstoupit, ale nemůžu se do ní dostat ani já, mně samotné, ,jakožto zakladatelce, to hlásí, že si mám napsat, že chci do dané skupiny....můžete mi poradit co s tím?

ikarkulka
13. srp 2011

@moncaka viz IP

zirafka105
14. srp 2011

@ikarkulka
@martinjasen
@bob

"Nové snažilky SANUSAČKY. Přijďte tady. " - nebylo by spis spravne Prijdte sem?

Jinak se taky primlouvam za ten napad, aby se pri odeslani IP zablokovanemu uzivateli zobrazila nejaka chybova hlaska, ze ten uzivatel uz vlasne neexistuje. Myslim, ze kdyz uz se nepisou jmena zablokovanych do k tomu urcene diskuse (napr. len), tak by bylo fer vuci ostatnim, aby vedeli, ze dany uzivatel tu zpravu nema sanci precist.

berenika39
15. srp 2011

Já nevím, nejsem konzerva, ale název diskuse Začínáme s příkrmy (případně První příkrmy) a proti tomu
Jak připravit a podávat příkrmy? Ředíte také mlékem? ...mě to hlava nebere. Není to přece jen o o tom, jak připravit a jak podávat, ale i o tom, jak děti jedí, nejedí, jak reagují na příkrmy, prostě obecné téma...to ředění mlékem je mi už úplně záhadné....to se vzalo kde? To je na 750ti stránkách zmíněno asi pětkrát....pro téma to rozhodně není nic, co by usnadnilo vyhledání, co by v něm bylo stěžejní nebo zásadní.
SEO chápu, ale dovětek u každého tématu a otázky "přidej se, pojd sem, přijd sem, kdo se přidá,přidej názor, máš zkušenost" - strašně se to člověku vnucuje....je to pokyn, je přeci na každém, jestli se rozhodne přidat nebo ne....ne?

majdula
15. srp 2011

Presne jak pise @berenika39 nekdy se v ramci SEO vytvori naprosto zbytecne sahodlouhe s odpustenim paskvily... dam priklad, do tematu s puvodnim nazvem UMELE MLIEKA automaticky zamirily vsechny matky pro info o UM, do tehoz tematu prejmenovaneho na "Dceru bolí po UM bříško. Zkusily jste jiné mléko na koliku?" prijde jen zlomek techto matek...
Nebo - nebyl vystiznejsi nazev TCHYNE nez "Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se." Takhle to automaticky svadi k tomu, ze s tchynemi jsou jen problemy a je potreba je radne pomluvit (ze dobra polovina z nas budem tez tchyne je vedlejsi 😝 )

A tak dale... jasne, nekdy je treba konkretizovat, aby uzivatele vedeli presne o co jde, ale taky mene je nekdy vice 🤐

silente
15. srp 2011

Mně osobně to všudepřítomné "přidej se" už taky leze krkem. Snad jsem svéprávná a vím, co chci ... Chjo, zlaté staré názvy ...... ☹

apollo11
15. srp 2011

@berenika39 .."dovětek u každého tématu a otázky "přidej se, pojd sem, přijd sem, kdo se přidá,přidej názor, máš zkušenost" - strašně se to člověku vnucuje" - naprosto souhlasím, je to až iritující a nechápu smysl této "strategie". Naopak mám z toho pocit, že to z uživatelů dělá tupce 😀