Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lucisa
8. čer 2012

@jennyska chci se zeptat na ohlasy ohledně nových fotek?
Jako je super, že jsou tak velké a dají se ještě zvětšit (což oceňuji zejména u inzerátů), ale třeba v diskusích bych brala starší verzi, kdy je náhled a po rozkliknutí, ať jsou fotky takhle velké. Jinak mi přijde, že když roluju na stránce, že to trvá věčnost, než se přes fotky dostanu nahoru na nějaký jiný příspěvek.
Viz třeba u dortů, nebo v nějakých soukromých, kdy si s holkama ukazujeme fotky dětí.
Možná na to mají ostatní maminky jiný názor, jen mě to tak napadlo......

jennyska
8. čer 2012

@lucisa Ahoj Luciso, zatím nás nikdo ještě neinformoval o tom, že by to někomu vadilo, takže eviduji první zprávu od tebe. Je to asi tím, že v mnoha diskuzích ani fotky nejsou, takže to nikoho "neobtěžuje" ;) Každopádně díky za připomínku. Měj se fajn 🙂 J*

lucisa
13. čer 2012

@jennyska opět otravuju s dotazem.
Ve svém fotoblogu jsem měla kolekci fotek - když si fotoblog rozkliknu, hlásí mi to, že v této kolekci mám fotky, ale když si ji rozkliknu, není tam žádná a uvnitř mi to píše, 0 fotek, 0 komentářů... Jak je to možné?
Napadá mě jedině to, že původní autorka si je ze svého fotoblogu odstranila a tím se automaticky vymazaly i u mě, ale potom mi uniká smysl, proč taková funkce existuje, když si člověk někde něco hodí do oblíbených, aby si to později, když potřebuje, snadněji vyhledal a ony jsou pryč, kdykoliv si je původní "majitel", tvůrce odstraní......

Bohužel jsem na to přišla dnes úplnou náhodou, takže netuším, jak dlouho už jsou vymazané.

Poslední možností je cenzura, že mi ve fotoblozích může admin bez upozornění vymazat cokoliv, aniž by mě upozornil, že to mám třeba udělat já..... 😖

jennyska
13. čer 2012

@lucisa Ahoj. První možnost je správně.
Pokud je to foto uživatele a on se rozhodne, že si jej vymaže, ze všech veřejných kolekcí se to foto tedy ztratí. Je to tak z toho důvodu, že jsou kolekce veřejné a tudíž by autor fotografie po jejím vymazání asi určitě nerad viděl, že se fotka stále veřejně nachází na stránce i přesto, že ji smazal 😉 Pokud si fotku dáš ale do Oblíbených, vždy tam zůstane. A to je zase z toho důvodu, že nikdo nevidí a ani neví, jakouže to fotku ty ve svých oblíbených máš, protože Oblíbené fotky jsou vlastně jakoby tvé soukromé 🙂

lucisa
13. čer 2012

@jennyska no jo, ale fotka do Oblíbených se mi ukazuje až poslední dobou a když na to kliknu, automaticky mi ji tam přidá, nevzpomínám si, že by to předtím také tak bylo. Stejně tak jsem žila v domnění, že moje kolekce jsou soukromé.
No nic, teď už je to pasé, dík za odpověď 😉

mokiri
13. čer 2012

Pomôže mi niekto z adminov s tým hackerským kúskom v mojom fotoblogu? Čo je dosť, to je dosť...

Človek si môže položiť otázku, aký zmysel má lajkovanie "obľúbenosti fotoblogu", ak nejaký hacker/ka takto jednej konkrétnej osobe dokáže ponaklikávať "Líbí" takým spôsobom, že nežiaduco hackersky ponapáda naše fotoblogy... 😒

cervena_vila
13. čer 2012

Jdou vám dneska nahrát fotky? Mně ne. Nahlásí to 100% a pak chybu. Restartovala jsem počítač a zkoušela jiné prohlížeče, ale vypadá to, že chyba není u mně. Fotky jsou docela malé, nahrají se bleskově a nic z toho...

lucisa
21. čer 2012

@jennyska asi se budu opakovat, ale proč není při zablokování čehokoliv uveden podpis admina? Je to přinejmenším slušnost, nebo se to tady nenosí?
Při zablokování je pozn. viz vysvětlení admina, ale ve vysvětlení není podpis = vysvětlení admina, zato je tam věta, že zpráva byla zaslána automaticky, takže mi to vysvětluje automat, to snad ale admin není, ne? Někdo musel dát pokyn.
Děkuji za vysvětlení.

jennyska
22. čer 2012

@lucisa Ahoj Luciso, už jsem to tady někde v techn.dotazech vysvětlovala. Z důvodu častých útoků na adminy jsme se rozhodli jména (nicky) dobrovolných adminů nezveřejňovat, protože tím, že nám dobrovolně pomáhají kontrolovat dodržování pravidel na stránkách si rozhodně nezaslouží nadávky, urážky a kritiku nespokojených uživatelů. Tu si za ně vyslechneme raději my a neseme taktéž za jejich práci (tj.pomoc při konrole stránek) odpovědnost. V případě, že jsi tedy s něčím nespokojená, kontaktuj mě 🙂 Já komukoli ráda odpovím na jakékoli dotazy a vysvětlím postup admina a nebo se i za něj omluvím. Přeji krásný den. Janča

lucisa
22. čer 2012

@jennyska já rozhodně nehodlám nikomu nadávat, jen mě mrzí, když se neměří stejným metrem všem, to snad chápeš 😔
Ale díky za vysvětlení...

helulela
29. čer 2012

@jennyska ahoj, přidávám se k tomu, co už tu nedávno padlo. Taky mi víc vyhovovalo vkládání fotek do diskuzí v původní verzi - náhled a po rozkliknutí zvětšení.

reruna
29. čer 2012

@jennyska v diskuzích jsem taky pro návrat k menším fotkám a po rozkliknutí si zvětším, v bazaru jsou ty velký fotky super, ale v diskuzích to šíleně zdržuje, zvlášť tam, kde je hodně fotek - dorty například

hojda
30. čer 2012

Proč mi dnes nejdou vládat fotky do bazárku fotky? Fotky , které mám v bazarku vložené, mi tam jdou dát, ale nové ne? Přitom jsou všechny stejně upravené?????

audi1986
30. čer 2012

dneska mi nejdou vkládat fotky ani do diskuze ani do alba, je to jen můj problém?

niccky.z
30. čer 2012

@hojda
@audi1986 holky mame technicku chybu na strankach a zadne fotky nejdu pridavat. Momentalne se na tom pracuje 🙂 Dekujeme za pochopeni

hojda
30. čer 2012

@niccky.z A nešla by na takové chyby někde upozornit, strávila jsem cca hodinu hledáním toho v čem je problém.

niccky.z
30. čer 2012

@hojda bohuzel je to chyba ktera sa objavila v systemu dnes rano a to nejde predpovedat vopred.
A taky je vikend a nie vsetci pracujeme takze proto to trva kym se to vrati do normalu.

hojda
30. čer 2012

@niccky.z Já to myslela, tak že, když je to problém od rána, tak tu může běhat nějaké upozornění od ráno, že je problém s fotkama, ne dopředu informovat, to je jasné, že to nejde. Nebo prostě nějak odstavit bazárek a ne nás tu tak nechat trápit.....

niccky.z
30. čer 2012

@hojda to chybu sme si vsimli a ja jsem si to dala do fotoblogu jako upozorneni 😉
Vim co myslis skusim to navrhnout jako reseni do buducna - dekuji za napad 🙂

hojda
30. čer 2012

@niccky.z Ve fotoblogu si toho moc lidí bohužel nevšimne☹ Banner by byl ideální.

niccky.z
30. čer 2012

@hojda
@audi1986 holky tak fotky uz funguji ted jsem to skusala a jde to 🙂

hojda
30. čer 2012

@niccky.z Díky za info.

hlasil
1. črc 2012

Bylo by možné upravit zobrazování vlastních kolekcí podle abecedy? V seznamu všech kolekcí to tak je, ale v seznamu mých kolekcí na mém fotoblogu ani v rolovací liště, když chci do kolekce přidat nový obrázek, ne. Když je těch kolekcí víc, tak je to stávajícím způsobem nepřehledné. Díky.

ined77
4. črc 2012

Zdravím 🙂 ,

nejde mi odeslat (ani napsat) odpověď prodávající....čím to? 🙂

ined77
7. črc 2012

zkusím se zeptat znovu 😅 ...stále mi nejde odepisovat z bazárku...kde je chyba?...nebo to nejde jen mně?? 😕
@niccky.z ...prosím 🙂

niccky.z
7. črc 2012

@ined77 skusim reagovat na tvuj bazarek a prosim skus mi odepsat 🙂

ined77
7. črc 2012

@niccky.z ...nic, přeskočí to zpět na inzerát ☹

brusinka.pusinka
11. črc 2012

poprosím o radu jak změnit pořadí fotek v novém fotoblogu🙂 díky

kajovaevicka
11. črc 2012

@niccky.z Ahoj Veru. Jak je prosím pěkně možné, že po té "skvělé" dnešní změně MK se stalo, že z mojí uzamčené soukromé diskuze je diskuze veřejná??? To mi teda vážně vadí.

niccky.z
11. črc 2012

@kajovaevicka to fakt prosim posli mi link. Dekuji