Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ikarkulka
25. bře 2011

@mamusa1611 a pokud narazíš na inzerát, který podle tebe porušuje pravidla, můžeš ho označit výkřičníkem. pokud admin shledá, že opravdu pravidla porušuje, pak ho zablokuje.

mamusa1611
25. bře 2011

@kami1984 přesně ták.. Taky jsem tuto ikarkulč.citaci chtěla okomentovat, ale pak si říkám,že nemá smysl,se zbytečně rozčilovat... Přesně jako naše povedená vláda... 😉

mamusa1611
25. bře 2011

@ikarkulka tak to by mně teda zajímal ten rozdíl 😀 já ti ten inzerát,tu uživatelku přímo podstrčila pod nos, a neudělala jsi s tím nic... Dokážeš to pochopit?? 😉
Já tady nejsem od toho,abych rozdávala vykřičníky,na základě kterých pak budeš blokovat,ptž jak jsem psala,todleto nemá smysl... Poznala jsem to sama- upozorníš,ozveš se, budeš potrestán...☹
A jak je to s těma profilovkama?? Ty ji máš podle pravidel? Když už jsme tak strašně u toho...? Nevykládej si to jako ,,rýpání,, ale je to tak, na každého ,,jiný metr,, ☹

ikarkulka
25. bře 2011

@mamusa1611 rozdíl je v tom, že pokud něco daruješ, je to inzerát. není tam žádná podmínka.
pokud něco daruješ jen k objednávce, je to oznámení, dárek je podmíněn nákupem. toto netolerujeme.

danou uživatelku jsem nezablokovala, protože jsem na to tenkrát neměla čas, a pak na to zapomněla. ano moje chyba. půjdu si najít naši poštu a pokud tam ty inzeráty stále má, tak jí je zablokuju.

nejsi tu od toho, abys rozdávala výkřičníky, pak nám tu ale nepředhazuj inzeráty, které jsme nezablokovaly, a měly jsme to udělat. už jsem ti to psala kdysi - je tu cca 37 tis. inzerátů a jen málo adminů. nedá se zachytit všechno.
proto tu ty výkřičníky jsou. pokud se nechceš zapojit, pak nám ale ani nevyčítej, že tobě jsme zablokovali, a jinému ne.

moje profilová fotka je podle pravidel - je tam jasně vidět tvář. a je to výřez z fotky, kde ležím manželovi v klíně, takže to může vypadat, že jsem hlavou dolů.

aguaverde
autor
25. bře 2011

@marecek4 Pokud chceš dát něco zdarma k objednávce, tak to udělej jako psala @ikarkulka nebo @latvia. Napiš ke konkrétnímu inzerátu že tu a tu věc dáš zdarma viz např.: https://www.modrykonik.cz/bazar/detske-suknicky...
(omlouvám se @handa1303 za použití jejího inzerátu)

marecek4
25. bře 2011

no já už to neřeším,za chvíli je u nás zase dětský bazárek a vybírají tam i věcičky do charity pro dětský domov,tak to dám tam a inzerát jsem už zrušila 😉

mamusa1611
25. bře 2011

@ ikarkulka Tak promiň,ale tento rozdíl bohužel nepochopím...Proč by ten dárek měl být ,,podmíněn nákupem,,?
Předhodila jsem to jen proto,že si v mnoha věcech protiřečíš..Třeba je to těmi neúplnými a nedokonalými pravidly...co já vím... 😕 Nic nevyčítám, jen mě to kapku vytočilo, že paní vesele ,,daruje zdarma,, dál.. Zapomělas, o.k. to se stává každému..
K té fotce- že je to výřez, to spousta uživatelek neví, a právě se jim třeba zdá,že jsi hlavou dolů.Tak když to má jedna z adminek, nevidím důvod,proč bych to tak nemohla mít i já...Jenže ouha, moje profilovka je z ničeho nic smázlá... Proč? Ptž ty taky nevíš,že je to třeba jen výřez,a může se ti zdát,že je uživatelka hlavou dolů... Chápeš?? 🙂 mě to příjde jako provokace... Mělo by být dané jasné pravidlo,které patří pro všechny stejně...😉
Nu což...Já ani žádná jiná uživatelka,i když jich bylo, a měly snahu, toto nezměníme,ani neovlivníme... Každá jsme a budem jiného názoru..😉

ikarkulka
25. bře 2011

@mamusa1611 dívala jsem se na inzeráty uživatelky @ssisley, na kterou jsi upozornila, a žádný inzerát "daruji k objednávce" tam nemá 😉

marecek4
25. bře 2011

@aguaverde dobrý,ale nevím zrovna v tomto odkazovaném inzerátu nic takového není-jsou tam šatičky za 150 korun a že je tričko zdarma-ale to nesplňuje to co jsem zamýšlela já-takto je triko vlastně součástí inzerátu automaticky,a já jsem to myslea že jako komu se to hodí,aby si napsal při případné objednávce,nebo jinak že je věc za poštovné

aguaverde
autor
25. bře 2011

@mamusa1611
Inzeráty
Daruji kupu věcí (tudiž nic za to nechci) tu necháváme, není proti pravidlům.
ale
inzeráty
Daruji k objednávce (tudiž si musíš něco objednat aby si to dostala) tu netolerujeme a je proti pravidlům 😉

Pokud si ale k inzerátu riflí napíšeš že k nim dáš zdarma tričko je to OK 😉 (viz můj odkaz nahoře)

😉

mamusa1611
25. bře 2011

@ikarkulka ptž jsem narazila na diskuzi Každá mince má dvě strany, či jak to bylo.. A psala a přeposílala jsem naší poštu martinjasenovi a on to nejspíš upravil, nebo uživatelka sama... Nevím.. Už jsem v jejím bazárku nebyla od té doby.. 😉

ikarkulka
25. bře 2011

@marecek4 ale to právě není povolené.
tak to zadej jako inzerát, že to daruješ, ale zároveň není nutné, aby si někdo od tebe koupil něco dalšího. ty to vlastně nedaruješ, protože dotyčný si musí od tebe něco koupit, aby to získal "zdarma".
nepiš tam, že to daruješ jen k objednávce.

aguaverde
autor
25. bře 2011

@marecek4 Jasný to chápu, v tom případě není problém třeba nakonec inzerátu uvést že je možné si k šatičkám zdarma vzít tričko, nebo botičky nebo šáteček atd 😉 Rozumíš mi?
Pokud to ale chceš darovat nějaké mamince co nemá moc peněz tak takový inzerát tu být může jen nesmí být podmíněn tím že je k objednávce...

mamusa1611
25. bře 2011

@aguaverde ale vždyť je to to samé... 😅 jen je to v těch pravidlech no...dost nesrozumitelná,zbytečně komplikovaná... 😉

aguaverde
autor
25. bře 2011

@mamusa1611 no ono to zas tak stejné není 😅
Pokud je inzerát podmíněn tím že se musí nakoupit (tudiž k objednávce) není to přesně to daruji....to je jako by v obchodě dávali lízátka zdarma ALE jen k nákupu to prostě není pravé daruji

latvia
25. bře 2011

@mamusa1611 tak aby to uz bolo jasne, dam ti priklad. prides do obchodu, vlavo na teba kuka mineralka, ktoru si mozes viat zadarmo a ist domov, vpravo je mineralka, ktoru si mozes vziat, ak si kupis jedno balenie coca coly...chapeme sa co je zadarmo a zadarmo k objednavke?

marecek4
25. bře 2011

@aguaverde já chápu co se mi snažíte s ikarkulkou napsat,ale asi jsem natvrdlá ve výrazivu-protože jsem to nabízela-buď zdarma k objednávce-ale nepodmiňovala jsem to tím,protože tam bylo,že i jen za poštovné-přece pokud by si někdo něco objednal tak aby bylo jasné,že ty rukavičky bude mít zadarmo,a naopak,pokud by chtěl někdo jen rukavičky tak že jsou za poštovné a zase nechci někomu vnucovat co by nechtěl takže to dám jako součást inzerátu-proto byl inzerát zvlášť,ale nejde to tak to nejde,jak jsem napsala,dám to na charitu,vždyť tady i jinde je plno pěkných věcí a takto aspoň třeba někomu pomůžu,už tady mám stejně plnou krabici

aguaverde
autor
25. bře 2011

@marecek4 písnu IP 😉

berynka
25. bře 2011

@janocka , ne, proto to určitě nebylo. diskuzní témata zmizela i ze seznamu uzavřených diskuzí... jak vidím, je to tady opět probíráno (viz příspěvky @kami1984). když se to už stalo, že se narušuje soukromí a lze nějakým způsobem vymazat privátní skupiny, tak není pravda, že to není možné... jak jsem se dočetla zde a je to opravdu zavádějící ničím nepodložené tvrzení.

kubaka
25. bře 2011

@mamusa1611 prosím tě, hoď to, co chceš tady v bazaru Modrého koně , někomu dát zdarma - do popelnice, bude to pro tebe jednodušší a ušetříš si nervy. Chtít někomu přihodit do balíčku něco zadarmo je prostě děsný problém - někoho vydíráš a nutíš k nákupu, aby získal zdarma čepičku v hodnotě - kolik? 5 korun českých? Mrskni to smetí a budeš mít klid. 😝 😝 😝

opicka1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketnieuw
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majdula
25. bře 2011

Ahoj, mam technickej dotaz na adminy, jak je to s mazanim prispevku? Doted jsem zila v domneni, ze pokud je prispevek smazan, je nahrazen tou univerzalni hlaskou "Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "...". " aby ostatni uzivatele videli, proc se tak stalo a ze se tak stalo. Mela jsem za to, ze ani jinak prispevky mazat nejdou, ale te uz jsem si nekolikrat vsimla, ze prispevky zmizely takrikajic "beze stopy".
Nebylo by lepsi nechavat misto nich tu hlasku? Takhle to ve vysledku pusobi strasne zmatecne, kdyz pak lidi reaguji na vlastne uz neexistujici prispevek. Chapu ze pak dochazelo k tomu, ze u nekonstruktivnich diskusi byly cele stranky promazane a plne techto hlasek, na druhou stranu aspon bylo videt, kdo a kdy neco psal a z jakeho duvodu to bylo smazane.

berenika39
25. bře 2011

Taky se ptám: proč mi někdy po odeslání příspěvku nabízíte opravit překlepy a nekdy ne? Píšu rychle jak tatar občas a pak to nemůžu opravit...děkuji.

berynka
25. bře 2011

@majdula, téhle "záhady" jsem si také všimla 😕 😉 !

majdula
25. bře 2011

@berenika39 Tak to jsem nahodou uz vychytala 😉 kdyz se ti nezobrazi "zobrazit preklepy", tak si dej F5 a mas to tam 🙂

berenika39
25. bře 2011

@majdula šikovná! to využiju!!!

romcovaklarka
25. bře 2011

@majdula Jé to je dobrý, díky 🙂

mamusa1611
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bustik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz