Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

garzonka
3. únor 2014

@isoldaeva Ahoj, mám dotaz: proč u mých smazaných inzerátů NEMÁM FOTKY ???? Nelíbí se mi to, chci ty fotky zpět.

hojda
6. únor 2014

Prosím jak odstraním někoho ze svých přátel a jak mohu přestat sledovat něčí blog? Tlačítko už se mi to nelíbí nefunguje....

infokonik
8. únor 2014

@hojda Z přátel odstraníš někoho tak, že otevřeš JEHO fotoblog a dole je talčítko Odebrat z přátel, musíš to udělat na jeho vlastním fotoblogu. A z líbí se mi to odstraníš tím talčítkem - a bude tam Už se mi to nelíbí. Mělo by to fungovat......

hojda
9. únor 2014

@infokonik V přátelích není, a tlačítko Už se mi to nelíbí nefunguje, sice se mi tam objeví už se mi to nelíbí, ale upozornění na změny fotoblogu mi chodí pořád.

argo1
12. únor 2014

@infokonik Prosim jde vyhledat fotoblogy maminek dle terminu porodu?

infokonik
12. únor 2014

@argo1 Ahoj, když si zadáváš datum porodu do fotoblogu, systém tě vloží 🙂 do termínové skupiny, tam jsou maminky, které mají porod naplánovaný na stejný měsíc 😉 . Pak se zobrazují na stránce u fotoblogů nicky maminek, které mají termín porodu na ten konkrétní den, kdy se díváš.
Jinak vyhledávat podle data porodu nejde, když otevřeš Hledej maminku na horní liště, je tam více kriterií, ale tohle ne.

argo1
12. únor 2014

@infokonik diky za odpoved. Skoda :(

lucisa
17. únor 2014

@isoldaeva ahoj, prosím tě, není nějaký problém v softwaru?
Mám červené upozornění a když chci ně na kliknout objeví se mi hlášení, že je koník mimo provoz - dělá se facelift, přitom normálně funguje. Včera mi to dokonce po kliknutí na upozornění házelo na úvodní stránku a chtělo to po mně přihlášení, které po odkliknutí stejně nefungovalo 😖

Mám takový problém jen já? Přitom do diskusí můžu normálně přispívat a žádný facelift mi to neháže 😒

lucisa
17. únor 2014

@isoldaeva např. tady jsem klikla na upozornění:
https://www.modrykonik.cz/login/?next=/group/10...
a stále tam mám jen přihlašovací okno.
Co se tam objeví tobě?

isoldaeva
17. únor 2014

@lucisa Zkus nejprve oživit svúj PC:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

Pokud to nepomůže, budeme to muset řešit přes techniky.

lucisa
17. únor 2014

@isoldaeva tak jsem to zkusila, vyzkoušela jsem navíc kromě Google prohlížeče, které běžně používám, taky Operu a Mozillu a ani na jednom mi to nejde ☹
Zajímavé je, že většina upozornění už mi funguje, ale ten jeden, co jsem dávala odkaz výše, ten vůbec, vždycky to skočí na přihlášení... 😒

marka
2. bře 2014

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala, zda vám funguje bazar? Myslím, tím vkládání nových inzerátů ...už pár dní mám s tím stále problém 😒 když vložím nový inzerát, vůbec se mi nezobrazuje, dnes jsem zadala několik inzerátů a stále stejný problém. Psala jsem i Adminům, ale zatím bez reakce, dříve mi vše fungovalo, hned po zadání byly inzeráty vidět, teď je to asi nějak kousnuté ☹ ..nevím.

eveluska
12. bře 2014

Ahoj, sleduju zmeny v upozornenich, asi hledate nejlepsi variantu? Behem dneska se to asi trikrat zmenilo a musim rict, ze proste puvodni verze, kde byl videt i kousek danyho prispevku, byla nejlepsi.... ted je v tom silenej bordel a ve vetsim mnozstvi upozorneni je tezky se zorientovat a clvk nema zadnou napovedu...... Proc menit neco, co dobre fungovalo?

sven
13. bře 2014

"Inovace ve zmínkách" stojí za prd. Mnohem lepší bylo, když bylo vidět část příspěvku. Neotvírám upozorněnní na zmínky denně, kouknu občas a podle toho úvodu věty jsem zjistila, jestli jsem daný přípěvek opravdu četla nebo mi v záplavě příspěvků unikl.
Jako inovaci bych brala, kdyby bylo oddělené "To se mi líbí" od zmínek nebo se dalo nastavit, že nechci, aby se mi upozornění, že někdo dal mému příspěvku "To se mi líbí", ukazovalo.

jarkalada
13. bře 2014

Taky bylo mnohem lepší, když bylo v Upozorněních vidět část příspěvku. Určitě bych uvítala,kdyby to šlo vrátit

eveluska
26. bře 2014

prosim, s tim upozornenim to jde od desiti k peti.... chodim ted na strechu, abych se v tom vubec vyznala..... proc? 😲

bledulka
27. bře 2014

@isoldaeva @martindurina

dobrý den, mám technický dotaz.. V těchto dnech se změnilo "upozornění"
Bohužel asi nejsem schopná pochopit,jak funguje.. Svítilo mi na hlavní obrazovce 9 upozornění a když jsem do stránky s upozorněním vešla, tak mi tam oznamovalo jen dvě, z nich jedno bylo omylem napsáno,jako za středu, přičemž už o něm vím zhruba od pondělka.. Avšak další upozornění jsem nebyla schopná vyčíst.. To znamená, že mě hlavní stránka pouz upozornila, že "někde něco", ale už jsem si sama musela dohledávat,kde by co mohlo být.. Takže jsem vzpomínala,kam jsem přispěla, příspěvky hledala a tam nakonec ony komentáře našla.. otázkou je, zda všechny 😉

Předpokládám, že v tom bude ale nějaký zádrhel z mé strany a že špatně postupuju. Mohli byste mi prosím vysvětlit, jak postupovat,když chci ze stránky "upozornění" zjistit, o jaké upozornění se jedná? Takto je to velmi pro mě zatěžující dohledávat a vzpomínat,kde jsem co napsala a kde může co být... a možná jsem i něco přehlédla..

Děkuji 🙂

bledulka
27. bře 2014

@isoldaeva @martindurina

a ještě mám jeden technický dotaz... po odeslání mého předchozího příspěvku jsem šla na hlavní stránku a najednou jsem si všimla, že můj příspěvěk vůbec nevyskočil v seznamu posledních diskuzí.. ani nesvítí červeně nový příspěvek v seznamu diskuzí..

príspěvěk jsem odeslala v 17.09 a jsou tam předchozí i následující,ale tato diskuze se tam nezobrazuje. Je tomu tak záměrně? nebo je to chyba?
Myslím totiž, že vysvětlení na "upozornění" (jak na to,aby nám nic neuniklo) by mohlo zajímat více uživatelek...
děkuji za odpověď..

isoldaeva
28. bře 2014

@bledulka
Co se týče upozornění, tak máš možnost z nich vyčíst mnohem více informací než doposud. Během posledních dnů jsme je ještě upravili. Dej tomu chvíli, aby ses v nich dokázala zorientovat.

Prosím, napiš nám, o jakou diskuzi se jedná, kde jsi zadala příspěvek, Pošli nám link.
Díky

bledulka
28. bře 2014

@isoldaeva Děkuji za odpověď 🙂

co se týče části "Upozornění" , tak dnes to funguje už mnohem lépe, každé jednotlivé upozornění je na stránce vidět (kdo,kde,kdy..)
, v tu středu tam jsou jen dvě zmínky, přestože jsem dohledala, že toho bylo více.. třeba to byla jen dočasná porucha a vylaďování nové věci, chápu, že při zavádění nového se někdy stane.. jsem hlavně ráda, že v tuto chvíli to funguje 🙂

ad příspěvěk v diskuzi - že není na hlavní stránce- jednalo se o příspěvek v této diskuzi.. když se podíváš na čas mého příspěvku a na fotografii, tak v tu dobu mezi těmi časy chybí tato diskuse...

dokonce i dnes tam chybí i tobě, že jsi sem přispěla- nevyskočilo to na hlavní stránku..

ad to, že jsem psala, že to nesvítí červeně- to se omlouvám, to byla moje mýlka, nějak jsem v tu chvíli zaměnila nový příspěvek a novou diskuzi.. myslela jsem příspěvek v této dikuzi, nikoliv nový příspěvek.. Došlo mi to až potom, to se omlouvám za mystifikaci 😉

jarkalada
28. bře 2014

ale stále v Upozorněních není začátek věty. Předtím kolikrát stačilo přečíst těch pár slov a věděla jsem, jestli to chci rozkliknout nebo nemusím, že už jsem to buď četla nebo mě to zas tak nezajímá.
Objeví se tedy opět nebo ne? 🙂)

hhranolka
29. bře 2014

@isoldaeva slo by oddelit "to se mi libi" a komentáře? Vse to spliva....

koncita
29. bře 2014

@isoldaeva ahoj, stále mě zlobí upozornění - i když mě někdo v příspěvku označí (nebo mi dá like, ale o to mi až tak nejde), žádné upozornění mi nepřijde - ale jenom někdy...tím jsem už prošvihla odpovědět nebo reagovat a štve mě to. Dole jsem si nastavila aby mi to chodilo, stejně tak i tím zvonečkem, takže co s tím prosím??? Díky

hhhanicka
29. bře 2014

Ahoj, kdyz me nekdo oznaci na modre strese a ja jsem prepla na konikovi, tak se mi zobrazuje cisilko u upozorneni na liste, ale jak to rozkliknu, tak se mi nic nezobrazuje. Tim padem vim ze mi nekdo nekam neco psal, ale nevim jestli na strechu, nebo na beremko, ani do jake skupiny.

hhhanicka
29. bře 2014

A zas ja🙂 v mem wishlistu kdyz je inzerat smazan prodejcem jak ho mam z toho wishlistu smazat? Nezobrazuje se tam moznost odebrat z oblibenych, jako u aktivnich inzeratu. A dalsi dotaz - jak muzu pridat otazku do fora?

isoldaeva
31. bře 2014

@bledulka
Odpovím už jen na příspěvky, které se mohou zobrazovat na hlavní straně. Diskuzí je spoustu a stále vznikají nové. Kdyby se mělo evidovat, kde vznikl nový příspěvek na hlavní stránce, tak by to bylo stále v rychlém pohybu. Je to výběr zajímavých nebo oblíbených diskuzí. (z tvého prvního dotazu jsem pochopila, že se ti příspěvek nezobrazuje v dané diskuzi.)

isoldaeva
31. bře 2014

@koncita
Pravděpodobně je chyba v Tvém PC. Zkus postupovat dle přiloženého návodu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

Když budou problémy dále přetrvávat zkus otevřít tento odkaz a vše vyplnit pro objasnění problému
https://www.modrykonik.cz/bugreport/

isoldaeva
31. bře 2014

@hhhanicka
Z wishlistu odebereš inzeráty tak, že jim odznačíš žlutou hvězdičku (hvězdička zbělá) a při novém načtení stránky odznačené inzeráty zmizí.

Otázku založíš tak, že si najedeš na veškeré kategorie diskuzí ve Fóru, vybereš si tu správnou, která odpovídá tvé otázce, klikneš na ni a ukáže se ti tabulka se všemi tématy, které jsou v dané kategorii. Nad tabulkou vpravo je ikonka Vytvoř novou otázku nebo diskuzi a pak postupuješ dále. Otázka se od diskuze liší tím, že na otázku může každý odpovědět pouze jednou.

brendamonique
31. bře 2014

Mohl by mi prosím někdo pořádně vysvětlit, jak to tu funguje s těmi srdíčky, co se udělují ? A jak je sama mohu někomu udělit ? 😉 Budu vám vděčná 😀

isoldaeva
1. dub 2014

@brendamonique Srdíčka se rozdávají pro radost, když chceme někoho povzbudit a potěšit ho. Když pošleš srdíčko, tak o to své přijdeš. Ale je vhodnější posílat, protože poté ne jednou opět dostaneš. Je to příjemná a hravá hra. 🙂 A bude zlepšení. 🙂