Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lostakova
13. srp 2016

@silvik001 Ahoj, máš pravdu, nejde to. Omezili jsme to, protože málokoho zajímají inzeráty takto vzadu a pro nás je to takto snazší na údržbu. Všechny inzeráty tam stále jsou, jen se na ně nejde podívat tímto způsobem. Většina uživatelů si zboží filtruje a cíleně vyhledává. Tím, že použiješ filtr a hledání více specifikuješ, se dostaneš i k těmto inzerátům.

hanysi
23. srp 2016

Prosím prosím, nemohu nikde najít, jak ohodnotit nakupující, když kliknu na její profil a hodnocení, vidím jen hodnocení, ale nic, jak ho přidat, asi jsem slepá, ale prostě to nevidím 😒 Děkuji Hanka

aninkas1
23. srp 2016

@hanysi musis vlezt do inzeratu a hodnotit primo pod nim 😉

hanysi
23. srp 2016

@aninkas1 děkuji mooooooooooooc, hledala jsem, ale nerovala jsem to až dolů pod konverzaci, to mě nenapadlo a nikde jsem tu info nenašla 🙂 ještě jednou děkuji 🙂

silvik001
23. srp 2016

@lostakova Díky za info. To mě mrzí. Jde se tedy nějak jinak podívat na právě vložené inzeráty neplatících inzerentů? Často jsem tak nakoupila skvělé kousky, i když jsem právě danou věc cíleně nesháněla...

lostakova
24. srp 2016

@silvik001 Takto samotne je nevyhledas. Proste hledej to, co potrebujes (napr. divci dziny ve vel. 110), projdi ty od placenych a hned za nimi uvidis ty od neplacenych.

mira100
31. srp 2016

Milý modrý koníčku, nevím si rady se svým bazarem. Když si v něm více položek označím na jedné stránce a pak jí posunu nahoru nebo dolů abych to třeba pozastavila nebo vymazala, tak se mi to označení u některých nebo i všech vymaže a stává se mi tak, že když si toho nevšimnu, tak mi běží inzeráty na věci, které jsou už pryč a jsem takhle za bordeláře. Všimla jsem si toho cca 14 dní zpátky, že se mi po vyrolování to označení ztrácí a ještě stále se to stává... Prosím co dělám špatně?

rebe
13. zář 2016

Už nějakou dobu se mi pošta od MK zobrazuje takto... Ne že by mi to vadilo, je to většinou reklama, ale co se jinde nedozvím by mě bývalo zajímalo 🙂

g_m
16. zář 2016

Dobrý den, nezobrazují se mi ve skupinách nové příspěvky - vždy bylo za názvem skupiny číslo, kolik je nových příspěvků. Je možné s tím něco udělat? Děkuji

barunka1985
17. zář 2016

@g_m mne taky ne ani u přátel a oblibenych

rebe
26. zář 2016

Zatím nikdo nereagoval na mé upozornění z 13. září, že se mi místo interní pošty od modrého koníka zobrazuje jen prázdní stránka, můžete mi prosím napsat, zda se to řeší? Dnes došla zpráva o rozdávání stovky dárků a opět jen nadpis ☹

lostakova
26. zář 2016

@rebe Ahoj. Pokud neoslovíš a neoznačíš konkrétního admina, není velká pravděpodobnost, že se dočkáš odpovědi, protože nám nepřijde upozornění.
Předpokládám, že máš nainstalovaný AdBlock, který ti blokuje hromadné zprávy. Jediným řešením, aby ti to zprávy chodily, je AdBlock odinstalovat.

aninkas1
26. zář 2016

@rebe Zuzi me se zprava na telefonu normalne zobrazuje - mozna je to tim, v jakem formatu konik ty komercni zpravy odesila - ze to tvuj prohlizec proste vyblokuje "jakoze reklama" ☹

hanysi
27. zář 2016

zkusila bych otevřít v jiném prohlížeči - Mozilla, Explorer..., nebo možná Vám chybí jen nějaká aktualizace doplňků s terými se to otevírá

irenask
15. říj 2016

Dobrý den, prosím vás nejde mi vložit fotka do inzerátu, zkusila jsem i tvrdý refresh ale pořád nic.
Děkuju za radu. Irena

lostakova
15. říj 2016

@irenask Tak zkus aktualizovat prohlizec nebo zmenit prohlizec.

uzivatelkapetra
28. lis 2016

Nevíte, proč mi stále svítí červený puntík, že mám nějaké nové upozornění i když nic nového nemám?
Asi to bude, že mi někdo poslal srdíčko, ale jak dosáhnout toho,že to svítit přestane?

Děkuji za radu

itutulka
6. pro 2016

Pekny vecer, jiz par dnu mam problem se zobrazenim moznosti krizku ke zruseni upoznrneni v mobilni aplikaci. Zkusila jsem odinstalovat a nainstalovat a nic. Pnkud dam v appce - plna verze, tak to lze. Verzi systemu mam vyssi nez je minimalni pozadavek. Poradite? Diky IT

konidana
20. pro 2016

S nejnovějšími změnami bych se chtěla zeptat, jak to vlastně funguje. fci přátelé jsem nepoužívala, ale měla jsem desítky oblíbených. Nyní se mi najednou začaly ukazovat i příspěvky, které se líbily oblíbeným (Asi fce, která fungovala u přátel). Oblíbené jsem si tedy promazala, aby mě nezahlcovalo tolik zpráv, které mne vůbec nezajímají. ALE !!! Už podruhé jsem zjistila, že v oblíbených mám zpět mé všechny původní! Nejdříve jsem myslela, že to je jen v paměti jiného počítače, ale napotřetí opět změny neuloženy! JAK TEDY DOCÍLÍM PROMAZÁNÍ SVÝCH OBLÍBENÝCH???? aby se mi již nezobrazovali ti, které nechci a hlavně všechno, co lajkují? Děkuji za odpověď.

@lostakova ?

lostakova
20. pro 2016

@konidana Ahoj, já jako admin bazaru ti bohužel moc neporadím. Pokud jsi ale šla do blogu toho, koho jsi chtěla vyřadit, klikla na Odeber z oblíbených a volba se neuložila, bude v tom nějaký technický zádrhel a je třeba se obrátit na technickou podporu https://podpora.modrykonik.cz/open.php

alena36
27. pro 2016

mohu se zeptat, proč byla zrušena funkce KZ pro přátele? Takhle se stane, že všichni fotky svých dětí smažou, protože se sem může zaregistrovat i pedofil a pak.... přijde vám to v dnešní době rozumné? Hodně lidí se proti tomu bouří. proč stále vymýšlíte něco nového a rušíte to, co fungovalo. I FB mám funkce soukromí...trochu jste touhle změnou přestřelili

cattus
28. pro 2016

Proc se mi nezobrazuje komunikace mezi mnou a prodejcem z bazaru? K inzeratu jsem napsala dotaz. 2 dny se mi nikdo neozval, tak jsem poslala IP. A pani se divila, ze mi psala.. Ale me se v app nic nezobrazilo, a az po pracnem patrani jsem nasla jeji odpoved.
Mam nekde neco spatne nastavene, nebo je opet chyba v Matrixu (rozumej na MK)?
Pripadala jsem si diky tomu jak blb.. A kdo vi, kolik by mi teoreticky mohlo ujit zprav od zajemcu o me zbozi... Nechodim se tam kazdy den divat.. Ocekavala jsem, když jste nabidku bazaru pridali jako soucas appjy, ze se tam tyto zpravy budou zobrazovat jako upozorneni.

aninkas1
28. pro 2016

@cattus no upozorneni na zpravy z bazaru se vubec v appce neukazuje ☹ Tamm musis aktivne lezt sama ☹ snad to jeste vyladej 😲 Taky jsem si toho vsimla a dokud to nevylepsi, nechavam si reakce posilat proste mailem...

kristyn.g
8. led 2017

nemužu najít jak vyfiltrovat alba, chci si zase prohlédnout nějaká alba s miminky ale nenašla jsem kde se dají zobrazit, vidím jen krátké zprávy a projíždět deset stránek abych viděla pár alb fakt nechci... dřív to tu bylo mnohem přehlednější

alulinek28
8. únor 2017

Ráda bych napsala hodnocení rádoby kupující která mi od 19.1 blokuje zboží s tím že platba se jí 3 krát vrátila ...jenže mi to nejde co s tím?Díky za info

lostakova
8. únor 2017

@alulinek28 Ahoj, v čem je problém? Tady posílám návodný obrázek https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/...

alulinek28
8. únor 2017

Děkuju moc

holubinka
1. bře 2017

Ahoj, prodávám několik věcí, které byly označeny jako použité, ale v textu je napsáno, že jsou nenošené, třeba jen vyzkoušené nebo nevhodný dárek. Nyní mi každou chvíli chodí upozornění, že inzerát byla špatně zařazený a že byl změněn na "Nové zboží". Jenže pak se inzerát přestane zobrazovat, protože je přes limit. A změnit zpátky na použité nejde. Dá se s tím něco dělat? (Krom placení). I když je věc nenošená, radši ať se zobrazuje jako použitá, než aby se nezobrazovala vůbec. Děkuji

lostakova
1. bře 2017

@holubinka Ahoj, zboží, které popisuješ patří do Nového zboží. (Zde k tomu máš více info https://www.modrykonik.cz/bazar-nove-zbozi/ )
Aby se zboží v našem bazaru dobře a rychle prodávalo, je důležité ho správně zařazovat. Proto určitě není možné nepoužité zboží vkládat do Použitého.
Pokud nechceš využít placený balíček výhod PRO, kde bys měla možnost mít neomezený počet Nového zboží, jedinou další možností je prodávat Nové zboží postupně.

lucca59
29. bře 2017

@lostakova Dobrý den, psala jsem zprávu na modrykonik.cz, ale nevím, jestli něco přišlo. Vytvořila jsem nové album, do kterého jsem přidala pár fotek svého tvoření - háčkování. Album však bylo smazáno. Nechápu proč - v popisu nebylo zmíněno nic o prodeji a na této stránce nejsem rozhodně jediná, kdo alba tohoto typu vytváří. Děkuji za odpověď.
Lucie