Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

alenv
9. zář 2011

@ikarkulka Ahoj, chci se zeptat nejdou mi momentálně nahrávat fotky, je to chyba pouze u mě nebo je celkový nějaký problém? Díky

ikarkulka
9. zář 2011

@lerina
@janca_dobi
@alenv
ahoj, už vám to funguje? mělo by to být v pořádku.

evcafrank
9. zář 2011

@ikarkulka - mně to nefunguje též....nefunguje mi vkládání fotek přes Explorer...

wery33
9. zář 2011

mě to také nefunguje,ale už třetí den.

alenv
9. zář 2011

@ikarkulka už funguje.. moc děkuju 😉

petulka77
10. zář 2011

Dobrý den, již od čtvrtku odpoledne mám zablokované album, s tím, že jsem závady odstranila (několik fotek na kterých se nevyskytovala dcera - pokud jsem tedy závadu pochopila správně) a dosud se mi nikdo neozval ohledně odblokování. Je to už více než 48hodin. Na zprávu nelez odpovědět, tak se ptám tady... ☹

frisco
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulka77
11. zář 2011

@frisco Nevím o kterém je řeč, ale dívala jsem se, že jsou zde běžně alba z různých rodinných výletů a dovolených a toleruje se pár fotek bez dítěte, např. zvířata v ZOO, krásný výhled atd., tak teď už teda vůbec nechápu v čem to vězí a je to už navíc od čtvrteku odpoledne, takže tři dny a ve zprávě o blokaci bylo uvedeno, že kontrola může trvat 1-2 dny, tak to jsem z toho ☹(
Výlety a dovolená k rodinnému životu patří nebo snad ne???

emaneke
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sunysara
13. zář 2011

Ahojky, chtela bych se zeptat, proč mi v pasu zmizel syn. když si najedu na svůj profil tak ho tam mám, ale jak jsem v diskuzi, tak tam mám fotku ale když najedu na tu fotku tak je tam jen poslední příspěvek a není tam jméno syna ani jak je starý, včera jsem to tam ještě měla. děkuji moc za odpověd 😉

reruna
14. zář 2011

@sunysara nezměnila sis nastavení soukromí jen pro přátele? já to tak udělala a z pasu mi pak ty údaje zmizely taky

ikarkulka
14. zář 2011

@sunysara jak píše @reruna, je to pravděpodobně nastavením soukromí. podívej se prosím, jak to máš nastaveno, případně si to změň tak, aby se to zobrazovalo všem/registrovaným uživatelům. kdyby to ani pak nebylo vidět, budeme to řešit jinak. díky.

sunysara
14. zář 2011

aaaa, děkuji moc jsem trdlo. 😀

peroli
16. zář 2011

Ahoj, nevím kam napsat tak to dám sem..
hlasovala jsem pro koně v křišťálové lupě ale bohužel se nezadařilo.. ☹ tak snad příště..

aprilday
16. zář 2011

Myslíš pro anticenu? tak snad příště 😎

peroli
16. zář 2011

@aprilday proč pro anticenu? 😕 koukám že máš jeden příspěvek a hned útočíš.. sis asi spletla stránky, ne? 😕 😝

karotky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
18. zář 2011

Mám dotaz.
Sice to není životně důležité, jen mě zarazilo, že jsem si všimla u vícero uživatelek, že při najetí na profil nemají třeba uvedeno jména dětí, nebo třeba žádné album či inzerát, ale když si kliknu do jejich fotoblogu, tak tam ty informace jsou.
Myslela jsem si, že je to nějakým nastavením v profilu. Ale teď jsem si všimla tohoto problému i u sebe, zobrazuje se mi nesprávný počet alb a článků, i když v nastavení soukromí žádné omezení pro toto nemám.
Jak jsem psala, nestřílí se z toho, jen mě to překvapilo a zajímá, čím to je?

maki1970
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaeliska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
souka111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andelpomsty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fafetka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andelpomsty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fafetka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
26. zář 2011

Když zrovna nechci mít žádnou krátkou zprávu, tj. stará už není aktuální a novou se mi psát nechce, jak to udělám? Jde to?

janca_dobi
27. zář 2011

Dobrý den, nejdou mi vkládat fotky do alb, je problém jen u mě, nebo to nejde nikomu? ☹ Díky.

lucisa
2. říj 2011

Odpovídá tady prosím někdo na technické dotazy?

ikarkulka
2. říj 2011

@lucisa v profilu se zobrazují jen alba/články, které jsou pro všechny. údaje v tvém profilu jsou tedy uvedeny správně.
články a alba, které se ti nezapočítaly do údajů v profilu, máš viditelné pouze pro registrované uživatele 😉