Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ivavec
6. srp 2012

Tak se odpovědi asi nedočkáme že ????

betelgeuzz
6. srp 2012

Chci se zeptat, jak je to s neregistrovaným uživatelem, který mi napíše na inzerát. Když mu napíšu vzkaz přes bazar, příjde mu zpráva? Nebo mu z MK nic nepříjde a mám rovnou psát na jeho email? Díky.

ladida.l
9. srp 2012

Dobrý den, několikrát se mi již stalo, že se nakupujícím nezobrazila komunikace pod inzerátem. Čím to může být? Děkuji Lenka

ladida.l
9. srp 2012

@betelgeuzz zpráva chodí i neregistrovaným uživatelům.

kajovaevicka
13. srp 2012

@jennyska Ahoj. Nefunguje mazání "přátel". Dostanu se na koníkovi všude, i na jejich fotoblogy, ale jakmile kliknu na Odstraň xy z přátel, tak se mi objeví stránka, že došlo k neočekávané chybě. A není to jen jeden konkrétní fotoblog, ale všechny, které jsem zkusila. Díky🙂

jennyska
13. srp 2012

@kajovaevicka AHojky 🙂 koukneme na to. J*

jennyska
14. srp 2012

@kajovaevicka Ahojky, tak už by to mělo fungovat ;) J*

kajovaevicka
14. srp 2012

@jennyska Funguje, díky🙂

jennyska
14. srp 2012

@ivavec @onetka @stavba @hhranolka Ahoj, prosím, zkuste mne příště přímo zmínit přes @ jakmile máte dotaz a nebo mi napiště IP. Takhle se rychleji dozvím, že vás něco zajímá. Děkuji 😉

sisstin
16. srp 2012

@jennyska Ahoj, mám problém s nahráváním fotek do alba. Nahraju jednu fotku, a celá stránka se mi zasekne...musím pak znovu napsat adresu koníka, abych se sem dostala...a takhle při každé fotce, dost to otravuje 😠

jennyska
16. srp 2012

@sisstin Ahojky 🙂 Zkus se prosím obrátit sem https://www.modrykonik.cz/bugreport/ a postup podle instrukcí. Zajímá mne ten screenshot z toho "stránka se mi zasekne"...díky J*

sisstin
16. srp 2012

@jennyska no já už jsem na to přišla, je to velikostí fotky...prostě se strašně dlouho nahrává, takže ta stránka na určitou dobu "zamrzne" a nejde na nic klikat, u fotek menší velikosti to je pár sekund, u fotek velké velikosti jsou to třeba 2 minuty. S tím asi nic neuděláte 😕

karotky
19. srp 2012

Chtěla bych se zeptat,jakým způsobem mám teď hledat diskuse,které jsem sama založila?
Dřív se mi všechny zobrazily po rozkliknutí Fóra na levé straně,ale po posledních změnách jsem v koncích,protože ty diskuse jsou soukromé a jejich přesný název si nepamatuji ☹

karotky
19. srp 2012

Už jsem to našla,tak beru zpět 🙂

jancip
19. srp 2012

Jen tak ze zvědvosti by mě zajímalo, jakým způsobem se přiděluje k albům "vybrali jsme". Vím, že je to strašně subjektivní, ale někdy mi přijde, že se to k některým vůbec nehodí a obráceně.

salcca
19. srp 2012

Dobrý večer,
mohla by jste mi poslat nějaké kontaktní údaje o uživatelce https://www.modrykonik.cz/fotoblog/martik91/ je to bohužel jedna z nepostivých uživatelek, která si nechala zaplatit za zboží na bazaru a žádné zboží mi neposlala. Bohužel jsem zaplatila za svou důvěřivost a to nemalou částku☹
Díky Alena

dita_a_ivan
20. srp 2012

@kajovaevicka
@jennyska Ahoj, mám obdobný dotaz: chtěla bych si promazat "přátele" , popř. i "oblíbené fotoblogy", ale pokud ten daný blog už není aktivní nebo je prázdný (popř. oboj), tak u něj ani není možnost (ikonka) ho smazat... anebo to je nevidím... ? díky za info, Dita

kajovaevicka
20. srp 2012

@dita_a_ivan Ta možnost tam opravdu není a taky mi to docela vadí, i já bych uvítala možnost smazat z přátel neaktivní fotoblogy @jennyska . Díky

jennyska
20. srp 2012

@dita_a_ivan @kajovaevicka Ahoj, u zablokovaných uživatelů tato možnost není - víme o tom, máme tam chybku a budeme ji fixovat hned, jakmile naprogramujeme všechno to, co je momentálně důležitější a více spěchá 😉 Děkuji za pochopení 🙂 Mějte se fajn! J*

jennyska
20. srp 2012

@jancip Ahoj, je to na základě toho, kolik takových tipů (návrhů do Vybrali jsme) má album od všech uživatelů 🙂 Měj se fajn! J*
PS: příště mne prosím zmiň ve své zprávě přes @ , díky 😉

sipkova1
20. srp 2012

@jennyska ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se uživatelka dozví, když její album navrhnu do Vybrali jsme, jestli jí to přijde v upozornění. Děkuji

jennyska
20. srp 2012

@sipkova1 Ahoj 🙂 Autorka alba nemá přehled a ani žádné informace o tom, kolikrát bylo její album do VJ navrženo.

dita_a_ivan
20. srp 2012

@jennyska díky za info. Jen tam ještě není zřejmé, zda ten blog je zablokovaný či "jen" není aktivní = uživatelka se dlouho nepřihlásila...

jennyska
21. srp 2012

@dita_a_ivan Ahoj, je to vidět zatím právě díky tomu, že zablokovaný uživatel tam nemá tu možnost Odebrat z přátel - jedině podle toho se pozná, jestli je zablokován a nebo neaktivní 😉 Neaktivní to tam totiž mají. J*

oktarina
22. srp 2012

Díky, že jste zas zprovoznili koníka 🙂teda, ani jsem netušila, že mám takovou závislost, 1 den bez koníka horší jak 1 den bez kafe 😀

jessika
22. srp 2012

Nevšimla jsme si nějakých změn, kvůli kterým by měl MK stát půl dne.....
Kdy se dozvíme, co obnášel onen facelift?

berenika39
23. srp 2012

@jennyska
neví někdo, proč mi někde nejde přidávat komentáře? Namísto kliknutelného "Přidej komentář" tam svítí šedivé "0 komentářů" . Děkuji

jennyska
23. srp 2012

@berenika39 Ahojky 🙂 Je to z toho důvodu, že si majitel (autor statusu, článku a pod.) nastavil ve svém Nastavení účtu možnost, že nikdo nemůže reagovat a přidávat komentáře k jejím zprávám. Mělo by ti to tedy dělat jen u ní ve fotoblogu, ne v diskuzích... Je to tak?

berenika39
23. srp 2012

@jennyska jasně že je, děkuji, člověk se pořád učí🙂.

jennyska
23. srp 2012

@jessika Ahoj, z důvodu výměny disků musela být stránka na delší dobu vypnuta.