Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

helulela
8. lis 2011

@jennyska mám problém s vkládáním nových inzerátů. Když kliknu na "přidat nový inzerát", naskočí mi přihlašovací stránka. Už se mi to dneska stalo opakovaně.

jennyska
9. lis 2011

@helulela Ahoj, problém bude v tom, že zkoušíš přidat inzeráty, jakmile ještě nejsi přihlášena. Pokud se zaloguješ, neměl by problém přetrvávat. Dej mi prosím vědět 🙂

helulela
9. lis 2011

@jennyska tím to nebude, byla jsem normálně přihlášená, chvílema to šlo a chvílema mi to skákalo na login. Dneska zatím v pořádku, tak to snad nic nebude.

neu.sona
9. lis 2011

Může mi někdo z adminů odpovědět, proč mi byl zablokovaný inzerát? Cituji, to co jste mi napsali "nahrad výraz nové za nepoužité, nové zboží se používá pouze u přímého prodejce". Nikde jsem si nevšimla, že bych měla napsáno, že je nový. Napsala jsem, že byl kupovaný nový a že je teď nošený, ale dobře poslouží. Takže bych chtěla vědět, co je na tom nesplňující pravidla? To už nesmíme psát ani pravdu do inzerátu??
@ikarkula @janocka @jennyska

neu.sona
9. lis 2011

Omlouvám se, mělo to být @ikarkulka

jennyska
9. lis 2011

@neu.sona Ahoj, za toto přehlédnutí se omlouváme. Samozřejmě, že tato formulace v textu být může 🙂 Inzerát je již odblokován.

neu.sona
9. lis 2011

@jennyska děkuji moc.

apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hhranolka
13. lis 2011

Ahoj, prosím o info, ktere fotky konkretne jsou v mem stopnutem albu "inspirace" spatne.... Píšete, zeman odstranit vodotisk... To ale neumím, vodotisk není můj - nic v albu neprodavam, nic nenabizim.... Je to jen inspirace a když nemohu najít fotku bez vodotisku( neboť tu dnes mají snad všichni) to si ji tam nemohu dat? Vždyť takových alb je tu mraky, skoro každy ma v albu fotky s vodotisky... Prosím o radu!

berynka
13. lis 2011

@hhranolka, chceš poradit?... pokud to jde, vodotisk jednoduše ořízni a fotku použij 😉 . Je to sice krádež, ale "vo co gou"?! 😎 A na ty fotografie klidně pak dej vodotisk svůj, to tady proti pravidlům není.

hhranolka
13. lis 2011

@berynka já si ale nechci značkovat fotky... Vodotisk je navíc často uprostred obrazku... Takže to nelze oriznout.... 😠

ikarkulka
13. lis 2011

@hhranolka ahoj, v albu máš fotky na kterých je webový odkaz, ty si prosím smaž.
samotný název obchodu nebo značky nevadí.

řešením je najít fotky bez odkazu 😉

pokud by sis nebyla jistá, které fotky mám konkrétně na mysli, napiš mi do IP, pošlu ti na ně přesně linky 😉

ygreen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makavo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makavo
18. lis 2011

Nezobrazují se mi fotky, vše se pomalu načítá, apod. je to chyba na mém počítači nebo chyba ze strany MK? trvá to asi už dva tři dny.

lucisa
18. lis 2011

Taky mám problém, opět se mi několikrát denně rozsype celá stránka do šíleného patvaru, je to tady strašně pomalé, občas mi nefunguje odpověz...
Co se zase děje, vždyť to není tak dávno, co jste psali, že se něco předělávalo a už by to mělo být v pořádku.... 😖 😠
Jo a při najetí na stránku nemám "Přihlaš se", ale pouze "se" 😒

ygreen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopa
21. lis 2011

Ahojky,
dnes mi celý den chodí do bazaru spamy. Už dnes mažu asi šestého zájemce v angličtině. Nešlo by s tím něco udělat?? 😅

jennyska
23. lis 2011

@kopa Ahoj, takové spamy v bazaru je možno zatím jen ignorovat. Do budoucna plánujeme omezit bazar jen pro registrované.

kopa
23. lis 2011

@jennyska Ahoj, díky za odpověď. Bylo to pouze v ten jeden den a asi desetkrát 😅

jennyska
23. lis 2011

@kopa Ano ano, myslím, že takové chodily více uživatelkám. Ale už by to mělo být pryč. Ona je to vždy nějaká taková vlna jen.

schnek
23. lis 2011

neuvažuje se o zavedení možnosti odkliknout, že se mi něco nelíbí/nesouhlasím? třeba v diskuzi v otázkách by to nebylo špatné 😉

bertica.h
25. lis 2011

prečo ked nahlásim album nevhodné a napíšem adminovi zároven otázku mi nikto niekolko dní už nedopovedá,
Písala som o tom,že je nespravodlivé že niektroé albumy sa zmažu a iné,v podstate rovnaké možu ostat...?písala som už 2x to isté.