Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lucisa
14. kvě 2012

@jennyska tak teď to ještě zkouším a u jedné autosedačky jde zvětšit malá fotka, hlavní ne, u dalších inzerátů žádná...
jakým způsobem je toto uděláno, jen u nějakých nových?

lucisa
14. kvě 2012

@jennyska - tak opravdu, u většiny kočárků to jde, jinak nikde nic, kola, hračky.....

jennyska
14. kvě 2012

@lucisa Ahoj 🙂 Ano, jde to jen u nových inzerátů. Nicméně, pokud do stávajícího inzerátů načteš fotky znova, tak už to i u něho půjde 🙂 Měj se fajn, J*

lucisa
14. kvě 2012

@jennyska aha, tak proto, už je mi to jasné.... 😉
díky

jennyska
14. kvě 2012

@berenika39 @reruna Ahoj 🙂 Problém s těmi sk a cz diskuzemi by už měl být vyřešený. Ale i přesto se chci zeptat, stále to po vás chce přihlášení po každém překliku na sk stránky a nebo už opravdu ne? 🙂 Díky za odp. J*

berenika39
14. kvě 2012

@jennyska Opravdu ne. Děkujeme!

reruna
14. kvě 2012

@jennyska tak te´d jsem to zkoušela a mě to teda pořád vyhazuje na MK SK a když chci reagovat, tak se musím znovu přihlašovat

reruna
14. kvě 2012

@jennyska ale zkoušela jsem to jen u starších upozornění, tak možná až mi přijde nové upozornění ze společného tématu, tak mě to už nevyhodí, dám pak vědět....

berenika39
14. kvě 2012

@reruna napíšu ti teď z gram.okénka 😉 , to je cz i sk, uvidíš...mě to už tedy nedělá.

reruna
14. kvě 2012

@berenika39 u tebe to funguje, nikam mě to nevyhodilo, ale ty jsi česká uživatelka, zaregistrovaná předpokládám na českém koníkovi, i když přispíváš do společného tématu.....počkám, až mi napíše nějaká uživatelka ze sk koníka - když klikám na stará upozornění od nich, tak mě to pořád vyhodí na mk.sk

berenika39
14. kvě 2012

@reruna záhada hlavolamu 😀

reruna
15. kvě 2012

@jennyska tak pokud mi napíše uživatelka mk.sk ze společného tématu, tak mě to přepíná na mk.sk pořád a nejsem sama - v tématu Marcipánové dorty to dělá i ostatním
@berenika39 tebe už to teda nevyhazuje? i když ti napíše slovenka?

berenika39
15. kvě 2012

@reruna já to zkoušela opačně - odpovědět uživatelce sk z diskuse cz+sk. to mě to taky vyhazovalo. a dobrý, ale upozornění od uživatelky z sk jsem neměla te´d nějak🙂

reruna
15. kvě 2012

@berenika39 no holky ze společné diskuze to právě mají i opačně - když já napíšu sk.uživatelce, tak ji to přehodí na mk.cz, takže je to fakt záhada, možná to nefunguje jen u některých diskuzí??

berenika39
15. kvě 2012

@reruna to nevím....

ivona83
15. kvě 2012

Ahoj, co takhle zaradit do funkci odskrtavaci seznam vybavy pro miminko (obdobne jako svatebni planovac na BRMS)? 🙂

berenika39
15. kvě 2012

@jennyska
@reruna
Tak zase špatně. nemůžu napsat do diskuse cz+sk, odpovědět uživatelce sk, vždy to chce login. 😝 😝 😝

viz
16. kvě 2012

@berenika39 @reruna @jennyska taaak uz by ty sk&cz prokliky mely byt v poradku. Tyka se to vsech upozorneni novejsich nez tenhle prispevek. Starsi budou bohuzel porad spatne.

reruna
17. kvě 2012

@viz @jennyska už je to v pořádku, moc děkuji i za ostatní 🙂

berenika39
17. kvě 2012

@reruna já už poděkovala, dala jsem "LIKE"🙂)))

vilma25
18. kvě 2012

@jennyska

chápu správně, že pokud založím diskuzní téma ve špatné sekci JE ZABLOKOVÁNO?

jennyska
18. kvě 2012

@vilma25 Ahoj, zablokováno ne, ale přehozeno. Zamykáme témata např. kvůli tomu, že už taková na stránkách jsou a nebo jej založila firma, atd. 😉 Hezký den,J*

hlasil
23. kvě 2012

@jennyska Ahoj, chtěla bych se zeptat, čím se řídí způsob zobrazování jednotlivých fotek? Někdy ji vidím po staru (běžně ve stránce) a někdy vyskočí do popředí do toho rámečku. Bohužel v té druhé variantě se nezobrazuje informace, v kterých kolekcích je už fotka přidaná. Navíc při přístupu z mobilu je tohle zobrazení krajně nepraktické a skoro nepoužitelné. Díky.

mokiri
24. kvě 2012

@jennyska Dobre rozumiem, že ak zamknutý album venovaný len pre priateľov nesúvisí s materstvom a deťmi, bude vždy stopnutý a neuvidí ho nikto, len autor sám? Mám takto stopnutých niekoľko albumov pod zámkom, chcela by som teda vedieť, ako to presne je. Ak neplánujete zmenu, môžem to rovno vymazať. Ide o zdieľanie spoločnej témy s priateľmi, škoda. Ďakujem.

jennyska
24. kvě 2012

@mokiri Ahoj Mokiri, ano, máš pravdu. V soukromých albech by měly být jen takové fotky, které jsou v kontextu MK 🙂 Do budoucna plánujeme určité změny, a sice vytvoření skupin uživatelů dle jejich zájmu, kde může být jakýkoli kontext alb, diskuzí atd. Je to ale hudba budoucnu a proto nyní ještě taková alba, která máš stopnuta, nemůžeme na MK akceptovat.... Hezký den, J*

mokiri
24. kvě 2012

@jennyska Ďakujem. Ale keď otvoríme "Volná diskuze", nájdeme tam - veštice, autá, dovolenky, psy, izbové kvetiny, snáď aj zberateľov vrchnákov od piva... A voľne otvorené, nezamknuté. Ja tomu nerozumiem...

jennyska
24. kvě 2012

@hlasil Ahoj, začnu tak nějak popořadě: V novém zobrazování fotek (ninja gallery) se kolekce nezobrazují a vzhledem k tomu, že stránka je stále dokola načítána, může se stát, že než ninja gallery jakoby načte dané album, ty ho už otevřeš a tudíž se ti zobrazí ještě ve staré galerii.

Zobrazování fotek ve staré galerii ale může být způsobeno i starším prohlížečem a nebo tím, že používáš mobil, protože na mobilu ninja gallery nefunguje. Jestli ti ale funguje, můžeš se prosím přes mobil připojit ještě jednou a sdělit mi typ telefonu? Ráda bych se na to podívala, jak se ti tedy ninja gallery vůbec může v tel zobrazit 😉

Děkuji Ti 🙂 J*

hlasil
24. kvě 2012

@jennyska Takže jestli to chápu dobře, zobrazení postaru je de facto chyba, ať už u uživatele (prohlížeč) nebo na stránce (pomalé načtení). Předpokládá-li se tedy, že toto zobrazení se využívat spíš nebude, proč nejsou kolekce vidět i v tom ninja? Už se mi několikrát stalo, že jsem si chtěla přidat fotku, v seznamu jsem hledala označení své kolekce a nebylo tam... musela jsem se proklikat jinudy, abych zjistila, že už ji tam mám. V kolekcích si schraňuji fotky jako inspiraci do budoucna, proto se mi toto stává, že tu fotku po nějaké době nepoznám... přijde mi škoda, že to nemá být vidět.

Na mobilu se mi to nepodařilo znovu nasimulovat, zobrazovala se mi dnes vytrvale stará podoba (HTC s prohlížečem Opera). 🙂

hlasil
24. kvě 2012

@jennyska Ještě k těm mobilům - tam mám problém se zobrazování komentářů u krátkých zpráv, ty prostě nejdou rozkliknout. Nevím, kolik uživatelek takový přístup používá, ale neuvažovali jste o zpřístupnění alternativní podoby MK i pro prohlížeče s vypnutým javascriptem?

garzonka
25. kvě 2012

@jennyska
Ahojky
mám dotaz, muj bazar se libi 7 uzivatelkách, pred par dny to bylo jeste 8. Ale v upozorneni nemam zpravu od nikoho ze se mu muj bazar "uz nelibi".
Cim to je? Diky.