Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lostakova
22. bře 2012

@sabcav Dala jsem "zebr*" a našla 😉

hlasil
28. bře 2012

@jennyska Ahoj, nešlo by na fotoblozích i fórech udělat něco jako bookmarky? Kolikrát se mi líbí nějaký příspěvek, článek nebo příspěvek v diskuzi, který je pro mne zajímavý do budoucna a chci se k němu někdy vrátit. Teď ho sice můžu označit, že se mi líbí, ale nikde si pak nemůžu vyjet seznam toho, co jsem takto označila. Když si označím celý blog nebo diskuzi, tak brzy ani nevím, proč to bylo, protože se mi ten konkrétní příspěvek ztratí v historii (nehledě na to, že ne vždy se mi líbí celý blog 😉). Bylo by to vlastně podobné jako teď oblíbené fotky.

jennyska
28. bře 2012

@hlasil Ahoj Hlasil 🙂 děkuji ti za tvůj návrh - určitě to není od věci a zkusíme nad tím popřemýšlet, jakou by to mělo odezvu a používání u jiných uživatelů a jak by to mělo technicky vypadat... 😉 takže díky moc za tip ještě jednou. J*

lucisa
29. bře 2012

@jennyska prosím, mám dotaz.
Když jsem na SK verzi bazaru a dám si oblíbené, kde se mi to uloží? Kdysi jsem se tam v pohodě dostala do oblíbených, jako na CZ verzi. Dnes je na CZ verzi jiné uspořádání, už to není pod oblíbenými, ale jako Můj wishlist, jenže na SK verzi mě to nikam nepustí, vše mám zešedlé a když na to kliknu, objeví se mi hláška, že si své nákupy a prodej můžu spravovat jen na české verzi.
Díky za odpověď

blanka.k
30. bře 2012

Ahoj, už X měsíců mi sice jdou aktualizovat inzeráty,ale nikdy se neobjeví "nahoře" jako nové/aktualizované....pořád jsou někde "zastrčené" na 100.straně 😅
Píšu sem, protože si říkám, že třeba někomu to taky tak dělá 😅

blanka.k
30. bře 2012

Tak už jsem na to přišla, ono to trvá nějakou dobu než se to aktualizuje, já na to koukla hned (nebo max.5 min po aktuailizaci) a nikde nic nebylo, teď jsem se ohlásila a zase přihlásila po těch cca 15 min. a už to vidím aktualizované 😅

makinka2
1. dub 2012

Ahoj 🙂
Chci se zeptat jestli něco není s bazárkem??, Nefunguje mi už 3 dny ☹ Někomu jde a někomu ne. Asi na něm pracujete, že? Díky 😉

ada22
2. dub 2012

Dobrý den . Nenačítají se mi komentáře u albumů a krátkých zpráv. Jednou za čas se povede, ale většinou ne.
Díky za odpověď .

jennyska
2. dub 2012

@lucisa Ahoj Luciso, zahraniční inzeráty není možné přidávat do oblíbených. 😉 J*

lucisa
2. dub 2012

@jennyska a od kdy? Vždycky mi to šlo, měla jsem tam své oblíbené a i teď mi to jde uložit, když kliknu na přidej do oblíbených, hlásí mi to, že je to uloženo, tak kam se to ukládá? 😕 😕
V tom případě by tedy bylo jediným řešením jiný nick, který založím na SK stránkách, proč bych si nemohla kupovat věci od slovenských maminek, nehledě na fakt, že je tam registrovaných i hodně českých maminek?

Je to tak, mám si založit jiný nick na SK stránkách, když si je nemohu uložit pod svůj nynější? A proč je propojeno jen něco, diskuse ano, bazary ne atd.?

jennyska
2. dub 2012

@lucisa Naším úmyslem není zakázat uživatelům nakupovat na SK verzi, ale problém je čistě technický, protože si to vyžaduje náročné technické řešení. Tuto funkci by totiž používalo jen pár maminek a na to nemáme zdroje. Nejde o omezování lidí, ale je to okrajová funkce pro malé množství lidí, která osloví jen velmi malý zlomek uživatelů. To, že ti to teď jde do oblíbených, je jen chyba - sama vidíš, že se ti to nikam neukládá. A co se týče nicku, tak ten poprosí nezakládat, protože může být zablokován jako duplicitní.
Pokud ráda nakupuješ v zahraničí, nakupuj jako neregistrovaná a nebo si o zboží napiš přes IP jako registrovaná. 😉

lucisa
2. dub 2012

@jennyska jenže mi jde o to, že třeba vybírám nějaké zboží, srovnávám, jak nasbírám několik nabídek, tak si vyberu, což teď nemůžu.
Mě nejde na rozum, proč to kdysi šlo, a teď to technicky nejde. Opravdu vím určitě, že jsem měla možnost ukládat do oblíbených a pak se na to podívat. Dokonce jsem tady měla kdysi i dotaz, že musím většinou 2x kliknout na přidej k oblíbeným, než se mi to uloží, ale pak jsem to tam měla.

jennyska
2. dub 2012

@lucisa Je pravděpodobné, že jsi tuto možnost kdysi měla, ale my tuto možnost nepodporujeme, takže když došlo k updatu stránky, tak je možné, že to fungovalo, nicméně oficiálně tuto funkci nemáme - takže to, že ti to šlo byla chyba, nebo ve tvém případě štěstí/náhoda. Nemáme funkci na to, aby někdo z jedné krajiny mohl nakládat z inzeráty z jiné země. Zkrátka, jestli ti to šlo, byla to chyba, která nefungovala každému, proto je to velmi náročně a technicky zajistitelné.

mirunda
15. dub 2012

Ahoj, uložila jsem si do wishlistu nějaké inzeráty, které byly později smazány uživatelem, ale mám je pořád v tom wishlistu a nejdou smazat - jak je dát pryč? Díky

ikarkulka
16. dub 2012

@mirunda stačí kliknout na žlutou hvězdičku vedle nadpisu inzerátu, nebo po rozkliknutí "odeber z oblíbených" nahoře vpravo nad hlavní fotkou inzerátu 😉

kajovaevicka
22. dub 2012

Ahoj. Chci se zeptat, proč je PRO bazar na stránkách výš, než bazar zdejších maminek? Je to sice jen taková ptákovina, ale na druhou stranu jdu vždycky dřív do bazaru od maminek a na PROFI se mrknu jen občas. Díky

sipkova1
23. dub 2012

Ahoj, nějak nemůžu najít, jak si přidat témata z fóra do oblíbených. Děkuju za odpověď

jennyska
24. dub 2012

@kajovaevicka Ahojky 🙂 PRO shopy budou umístěny na stránce výše z toho důvodu, že si tito lidé za inzerci platí. @sipkova1 Oblíbené téma si přidáš tak, že v něm klikneš na To se mi líbí 🙂

Mějte se fajn,
J*

kajovaevicka
24. dub 2012

@jennyska Aha, děkuji za odpověď. Tahle možnost mě fakt nenapadla a zní veeemi logicky🙂

Krásný den🙂

berenika39
24. dub 2012

@jennyska můžu se zeptat, proč v batolatech pořád visí nad šedou čarou jako první diskuse s posledním příspěvkem z 11/2010 o zvedání hlavy? nevadí mi to, spíš mě to zajímá, jak to funguje...pochopila jsem, že v ostatních kategoriích zůstávají nahoře frekventované diskuse, ale tady? dík 😉

jennyska
24. dub 2012

@berenika39 Ahoj 🙂 Některá témata - pokud jsou zajímavá a nebo se v nich dost diskutuje, protože mají přidanou hodnotu pro mnoho maminek - dáváme na první místa v diskuzi. Proč tam ale byla tato nevím a ani zpětně nezjistím, ale protože šlo o mylné "připíchnutí" nahoru do nabídky témat odstranila jsem to. Díky za upozornění 😉

berenika39
24. dub 2012

@jennyska děkuji, já jsem to pochopila, s těmi "užitečnými", zbytky rozumu mám 😀 ....nemáš zač.

repos
28. dub 2012

Ahoj, mam dotaz - kdyz dam fotku do alba a otevru hlavni stranku MK, tak tam titulni fotku sveho alba vidim´, ale kdyz otevru fotoblogy, tak tam moje album videt neni.Tedy nevidim ho já, ostatni mozna jo.Cim to muze byt? Driv se to nedělo, vsimla jsem si toho vcera.Diky 🙂

repos
28. dub 2012
olasek
28. dub 2012

Ahoj, mám dotaz....když jsem si zadala, že čekám mimčo tak předpokládám, že vy to všichni pod tímto textem uvidíte. Ale já to nevidím - tudíž jsem neměla ani zpětnou vazbu, že jsem to zadala správně. Proč? Udělala jsem něco špatně? Takto stejně je to i s textem , který se vám oranžovým písmem objevuje v pasu....já u sebe nic nevidím - pusto prázdno.... Je to taková ptákovina nepodstatná, jen mě napadlo, když je ta možnost, že se zeptám... 😉

petrajavor
28. dub 2012

@olasek jukni se do nastavení,je tam nastavení soukromí...záleží jak jej máš nastavené,tedy aspoň mě to pomohlo 😉 a nebo zda si to uložila,když si to zadávala...ale to je míň pravděpodobné...

olasek
28. dub 2012

@petrajavor moooc díky...mělas pravdu, je to v nastavení soukromí...když rozšířím na všechny registrované tak se to objevuje... 😉

ivarei
30. dub 2012

@jennyska Právě jsem s hrůzou zjistila, že i mě se týká kradení fotek a vydávání za vlastní - prosím o zablokování této uživatelky - https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ellik12345/a..., na slovenském koníku vydává mé A+A za svého Sebastiana a Sarah ☹

ivarei
30. dub 2012

@jennyska
@ikarkulka
@martinjasen
@bob
@markie
a další z týmu MK, zároveň přidávám návrh, aby alba obsahovala automaticky vodoznak, aby nebylo možné vydávat cizí děti za vlastní ☹. Netuším, jak je to technicky složité, ale bylo by fajn, kdyby se při nahrávání fotek do alb rovnou objevil vodoznak. No, píšu jako tatar, nějak se z toho nemůžu vzpamatovat.

berenika39
1. kvě 2012

@ivarei to je fakt nechutné. vodoznak by to možná vyřešil, alepson v rámci MK. Koukej, tady máš taky jednu hééérečku, už pár dnů tu diskutuje, fotky má nekvalitní proto, že už si jednou prošla tím, že jí je někdo ukradl...a sama udělal to samé 😝 😝 😝 😝
nick je @amii = Quinn Fabray 😀 😀 😀
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://image...