Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

latvia
25. bře 2011

@arietiska sukromne vidia len clenovia, ak su clenovia uz neaktivni alebo ablokovani, tak do nich nepozeraju, nik iny do nich nepozera (ani uzivatelia ani admini) preto sa nemaze. ziaden napis sa pisat nemusi, pri registracii suhlasis s pravidlami a v nich je, ze prispevky moze asmira uchovavat ako dlho len chce. takze ak niekto nechce suhlasit s tymto, nemusi pisat, to je snad jasne, nie? 😕

arietiska
25. bře 2011

Nezlobte se, ale povat se do doukromé diskuze Asmira může, to že do nich nekoukají blokovaní či neaktivní je jasné bez vysvětlování.
A já jsem se registrovala v roce 2007 nepmatuju si 6 let Vaše pravdila, předpokládám, že tam tenkrát ani nic takové nebylo a o tom, že se soukromé diskuze nebudou dát smazat jsem opravdu nikde nevyčetla.
Ok, alespoň mám jasno. Nejdou a nepůjdou...
Možná by se Asmira mohla zamyslet nad tím, jak tuhle nepříjemnou záležitost vyladit dodatečně, určitě to jde...

arietiska
25. bře 2011

Posunuly se mě prsty, sorry ... podívat se do soukromé diskuze...4 roky

ikarkulka
25. bře 2011

@arietiska
"Možná by se Asmira mohla zamyslet nad tím, jak tuhle nepříjemnou záležitost vyladit dodatečně, určitě to jde..." předáme návrh vedení 😉

do soukromých diskusí měli a mají přístup pouze jejich členové, admini do nich nahlížet nemohli a nemohou.

janocka
25. bře 2011

@arietiska @ikarkulka Asmira sa nad mazanim sukromnych skupin uz zamyslala a rozhodli sme sa, ze sa sukromne skupiny mazat nebudu. Ziadny z adminov momentalne nema pristup do sukromnych skupin.
Kedze pred 6r. neexistovali sukromne skupiny, nebolo ani pravidlo, ze sa nebudu dat vymazat. Ale v pravidlach je uz roky uvedene, ze prispevky mozme uchovavat ako dlho chceme. Aj ked zablokujeme uzivatela, prispevky mu nemazame.

katulee
25. bře 2011

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jak se píše hodnocení,když si u někoho nco koupím 🙂 . Děkuji,nemůžu na to přijít 🙂

ikarkulka
25. bře 2011

@katulee ahoj, u koho konkrétně to má být? hodím ti sem link.
jinak se to dělá tak, že v bazaru vedle ikonky prodejce je několik odkazů, jedním z nich je i hodnocení.

latvia
25. bře 2011

@katulee klikni na BAZAR, nad inzeratmi mas Hledej prodejce, klik na to, napis nick predavajuceho, vyhodi ti to jeho profil a najdes Hodnotenia, kliknes na ne a ukaze sa ti zzelene + Pridej hodnoceni uzivatelce.kliknes a pises 😉 ak ti to nepojde, napis

katulee
25. bře 2011

Paní si ode mě koupila oblečení a chce napsat hodnocení 😀 a ani jedna nevíme,přepošlu jí to a uvidím 🙂 ,děkuji oběma 🙂

krtek79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berynka
25. bře 2011

@krtek79 😉 😉

není to tak úplně pravda, co se týká soukromí v uzavřených diskuzích a jejich následného mazání. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč mi zmizela většina diskuzí a témat, do kterých jsem měla oprávnění nahlížet a přispívat! Výše uvedené řádky jsou tedy poněkud zavádějící pro nezkušené resp. nové uživatele MK 😉 .

janocka
25. bře 2011

@berynka no temy mohli zmiznut preto, lebo si bola odstranena zo zoznamu clenov skupiny 😉

krtek79
25. bře 2011

proč jste mě smazali?jen jsem se ptala jakou si můžu dát fotku jestli můžu mít podobnou fotku jako ikarkulka?já v tom nevidím nic špatného.

janca_dobi
25. bře 2011

@krtek79 Taky mě zarazilo, že tvůj dotaz byl okamžitě smazán. 😕

krtek79
25. bře 2011

@janca_dobi já to ale nepochopila jsem tu nová a hned tohle ptala jsem se uplně nevinně,taky totiž přemýšlím že bych si takhkle fotku dala ,ale raději se právě ptám,nerada bych měla hned na začátku problémy. ☹

janocka
25. bře 2011

@krtek79 mozno by nebolo zle priznat sa, ze nie si az taka nova uzivatelka, ale ze si si vytvorila iny nick, lebo predchadzajuci ti bol blokovany, hm?

marecek4
25. bře 2011

@latvia ale já ho už měnila,a že mám v popise zdarma k objednávce?tak jak to mám tedy napsat,když to chci prodat takto-i jiní takto inzerují,spíš se mi zdá,že je to od ikarkulky trest za to,že jsem se v jedné diskuzi ozvala se svým názorem-měla jsem hned bloknutých asi sedm inzerátů-od vložení přibližně po třech měsících,pravda,neuvědomila jsem si,že jsem si přetáhla některé fotky prvně na mimibazar a pak sem,ale že to bylo víceméně vzápětí po mém příspěvku je zarážející a popravdě musím říct,že co je koník rozdělený na slovenskou a českou část je tady čím dál víc omezení-dle mě i jiných zbytečných,a místo aby byly řešeny a odstraňovány,tak jich přibýváa když se kvůli tomu rozjede diskuze tak je vzápětí bloknutá

ikarkulka
25. bře 2011

@marecek4 zdarma k objednávce není inzerát, ale pouze oznámení. pokud chceš něco věnovat zdarma k objednávce, napiš si to třeba do podmínek prodeje, že ke každé objednávce přidáš dárek, nebo tu danou věc rovnou uveď u konkrétního inzerátu.
oznámení typu - zdarma k objednávce - byly vždy blokovány. to možná funguje na mimibazaru, na to je tam dokonce speciální kategorie, na modrykonik.cz toto však nemáme.
proto ti zatím nebyl inzerát odblokován.

kami1984
25. bře 2011

@ikarkulka tak jaktoze Martin koukal do jiz vymazanych soukromych diskuzi, tykajicich se veci, ktere se resily zacatkem mesice a po kterych je ted ticho po pesine???

kami1984
25. bře 2011

@janocka neni pravda, ze jsem nebo holky byly odebrany ze seznamu clenek, ty temata nesly otevrit a bylo psano, ze byla vymazana, i kdyz jsem do vyhledavace dala linky na temata, ktera jsem mela ulozema v PC ve wordu.
me to je uz vse docela fuk, jen byste se meli domluvit, co a jak. Ty a Karolina pisete tohle, Martin psal, ze nahlizeni je mozne do zamc. temat, pokud Vam nekdo nahlasi nejake poruseni... takhle mi to prijde jako nase vlada, ten rekne to, ale druhy to vetuje a rika neco jineho...

ikarkulka
25. bře 2011

@kami1984 ahoj, martin @martinjasen se díval jen do jedné soukromé diskuse, na základě upozornění, byl to výjimečný případ. v té době diskuse byla ještě aktivní.

ikarkulka
25. bře 2011

@kami1984 myslím, že jde spíš o nedorozumění, asi jsme všichni popsali trochu jinak stejnou věc.
nebo jste si ji rozdílně vyložili.

kami1984
25. bře 2011

@ikarkulka cituji te: do soukromých diskusí měli a mají přístup pouze jejich členové, admini do nich nahlížet nemohli a nemohou.

tak ted jsi mi ale potvrdila, ze tomu tak neni.. asi jsem ja natvrdla blondyna nebo tomu uz nerozumim... proste moznost nahledu je, ne, ze neni.... a jak jsem se naucila v praci, ze standardnich veci jdou vzdy udelat vyjimky...

bertica.h
25. bře 2011

možem sa spýtat,možno to tu bolo..prečo nieje prepojené jedno prihlásenie na českom a slovenskom MK?Napríklad chcem komentovat príspevok niekomu,kto je registrovaný na slov.MK,ja som na českom a musím sa prihlasovat..príde mi to odveci,ked su spoločné diskusie,aby som musela sa prihlasovat znova..to na to potom kašlem a radšej nič nekomentujem a nedávam "like"..

ikarkulka
25. bře 2011

@kami1984 martin ale není běžný admin, je to mimo jiné i jednatel společnosti asmira. on jediný má ve výjimečných případech právo do soukromé diskuse nahlédnout. stalo se tak pouze jednou.

@bertica.h tak to fungovalo vždy, bohužel mk.cz a mk.sk jsou oddělené stránky, stejně jako modrastrecha.cz a modrastrecha.sk nebo mojasvadba.sk a beremese.cz.
přihlášení ti zabere pár vteřin 😉

bertica.h
25. bře 2011

@ikarkulka tu ide o princíp..spoločná diskusia a všetko je vlastne celý MK prepojený,tak nechápem prečo nemožem okomentovat fotky báb zo SR bez prihlásenia..vždy ma to stopne a ja potom nemám chut.určite niesom sama
možno by stálo za to niečo s tým robit,to že to tak je odzačiatku nemusí znamenat,že je to tak najlepšie 😉

latvia
25. bře 2011

@bertica.h princip je v tom, ze ak zaskrtnes zostat prihlaseny tak sa nabuduce nemusis prihlasovat.ja to takto robim a je to len sekunda co sa musim kliknut na inu stranku.prihlasena som na vsetkych strankach
@marecek4 to sa ti fakt len zda ze ta ikrakulka bloknutim inzeratu trestala, kazdy jeden admin by ti ho stopol. mas to dokonca v popise stopnutia, ktore je uz davno preddefinovane, mohla si si to tam jasne precitat. riesenie ti uz napisala ikarkulka, zadaj si to do podmienok predaja.

latvia
25. bře 2011

@kami1984 uz len doplnim kaju, ze martinovi dali pristup na chvilu do tej JEDNEJ sukromky priamo majitelia asmiry, takze zrejme uznali za vhodne mu to povolit, to nebolo o tom ze janocka alebo ina adminka si zmyselela sa vyziadala si pristup do sukromnej temy. Majitel ma pravo zasahovat do vsetkeho co vlastni 😉

mamusa1611
25. bře 2011

@ikarkulka zajímavé, že když jsem tě upozornila na uživatelku,která měla taky v inzerátu napsáno zdarma k objednávce, tak můj inzerát zůstal ještě nějakou dobu bloklý, a ta dotyčná prodávající,i když jsem na ni upozornila,ptž jsem ji náhodou v bazaru našla, tak ona to tam měla napsané vesele dál... A v inzerátu napsané ,,daruji,, bez ceny, je jako podle tebe co?? Je to prostě jen tvůj výmysl, že to není inzerát,ale pouze oznámení... Je to smutné,ale vidím,že se tady od té aféry vůbec nic nezměnilo...

ikarkulka
25. bře 2011

@mamusa1611 daruji a daruji k objednávce jsou dvě rozdílné věci. pravidla nejsou můj výmysl. 😉