Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

wjerushka
18. bře 2011

Dobrá, když se dá přes IP pokecat s více uživateli, tak pořád nerozumím tomu, že není dovoleno založit souromé téma, který přece funguje na podobném principu - prostě si Ty, coje to zajímá pokecají v tématu a nemusí dokola posílat a promazávat IP

latvia
18. bře 2011

@wjerushka sukromku si zalozte ak chcete

tymto uzatvaram debatu a pokial nemate fakt s niecim problem ohladne technickych veci tak dalsie dotazy mimo temu budem mazat.dik za pochopenie

kubaka
18. bře 2011

@latvia opravdu jsi mistrině v důstojné komunikaci s uživateli. Vybrané způsoby, slovník, jen co je pravda.
Kvůli tomuhle tónu, kterým vládnou admini tady sem už prakticky nechodím. A inzerovat na MK už taky nebudu.
A můžete si za to právě tímhle přístupem a slovníkem, kterým se bavíte s uživateli vašich stránek.
Tedy mám technickou poznámku: můžete změnit slovník, jakým oslovujete uživatele? Mám to přeložit do slovenštiny, /abych použila tvou frázi) pokud nerozumíš českému slovu slušnost, respekt, úcta a důstojnost? Poprosím kdyžtak manžela, je Slovák .

latvia
18. bře 2011

@kubaka dakujem, ja cechom rozumiem. nemam dojem ze som niekoho urazila alebo sa chovala hrubo. svoj slovnik povazujem za dostatocne adekvatny k situacii. dalsie otazky ktore nemaju nic spolocne s technickym fungovanim MK mi mozes zaslat do IP.

bertica.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bertica.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bertica.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iren
20. bře 2011

Dobrý den,
inzeruji tady na MK již nějakou chvíli.Před pár dny mi přišla IP,že mám zablokovaný inzerát,kvůli tomu,že jsem napsala sleva velkými písmeny,ok beru,je to v pravidlech.Inzerát jsem okamžitě opravila tak nechápu proč odblokování trvá tak dlouho.Třeba mi uniká možnost prodeje.
Děkuji

aguaverde
autor
20. bře 2011

@iren Zdravím,
inzerát byl upraven před 1dnem. Tudiž není to nijak dlouhá doba proč nebyl odblokován.
Inzerát jsem již odblokovala, ale pro příště (teda snad již žádné nebude 😉 ) to opravdu může trvat i dva dny než se k tomu dostaneme.
Díky za pochopení
Agu

iren
21. bře 2011

Dobrý večer,
opět já.Nechápu proč mi byl znovu zablokován inzerát (balík oblečení po holčičce),když jsem ho opravila.Píšete,že tam mám napsánu zavádějící cenu.Nerozumím co je na ceně 1800 Kč zavádějící.
Prosím o odblokování.Díky

latvia
21. bře 2011

@iren pises ze predavas 45 kusov oblecenia, sfotenych na inzerate ich nemas ani 10, a dokonca v inzerate nemas ani len vymenovane co balik obsahuje, takze je to ako keby si predavala macku vo vreci, clovek nevie co vsetko za 1800KC dostane a myslim ze to je nemala ciastka na to, aby mal uzivatel pravo aspon vediet co kupuje.

latvia
21. bře 2011

@iren bolo by vhodne sfotit veci vsetky, a aspon vypisat co balik obsahuje - tricko - kolko kusov, sukne - kolko kusov atd.
fotka nemusi byt uplne detailna na kazdu vec

mony2
23. bře 2011

@latvia tak to mi rozum nebere, já si přece do svého inzerátu můžu napsat co chci ne? To, že @iren prodává balík věcí za 1800 je z mého pohledu v pohodě, pokud bych měla zájem tak jí sama napíšu at mi pošle detailnější info a více fotek a vůbec by mi to nevadilo. Kdybych se rozhodla prodávat jedny ponožky za 10 000 (a vyfotila třeba jen jednu) tak je to moje věc, ne? Nebo se mýlím? No nic no... Jinak co mě spíše zajímá, kdy dojde ke změnám v inzerci, kdy bude možné uvádět např. "dohodou" nebo "nabídněte". Aguaverde mi psala, že se na tom pracuje, ale tuto odpověd slyším neustále, ale zatím se nic neděje. Nevíte přesnější termín? Díky za odpověd.

latvia
23. bře 2011

@mony2 ano, teoreticky by to mala byt tvoja vec co napises do inzeratu, na MK ale platia urcite pravidla, ktore sa maju dodrziavat. Konkretne v tomto pripade plati pravidlo bazaru c. 16 a 19
ohladne inzercie v bazari informuje priebezne, "nabidnete" sa ani neplanuje, viac mas vysvetlene v clanku ako funguje bazar, hned pod vsetkymi kategoriami mas link. Ohladne zmien pravidiel som vravela ze to bude tento tyzden, Asmira to uz v pondelok prebrala, dava sa to dokopy a tento tyzden bude aj zverejnene co sa zmenilo a co ostava.

iren
23. bře 2011

Dobrý den,
jak už jsem psala IP ikarkulce,jsem asi natvrdlá či co,ale v inzerátu píšu,že v balíčku jsou mikiny,trička,kalhoty.Víte co,já tu prodala už několik věcí a vždy to bylo v pohodě,přijdu si jako podvodnice,která chce někoho ošidit,ale chci se jen zbavit věcí,které mi zbytečně leží doma.No nic.
Díky,dám ten inzerát jinam

latvia
23. bře 2011

@iren dam ti priklad, nie je to tazke:
predavam balicek oblecenia, celkom 45 kusov vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov, balicek obsahuje:
10ks triciek ,5ks nohavic, 7 ks svetrov, 20ks sukniciek, 3ks ciapka.
K tomu das fotky - bud jedna fotka uplne celej kopy veci, pripadne 1 fotka naskladanych nohavic, 2.fotka naskladane tricka, 3.kopka sukne, ciapky a svetre.
Toto uplne staci.

mamusa1611
23. bře 2011

@iren a opět úřaduje ikarkulka... Ta se v tom blokování inzerátů přímo vyžívá...😒
@latvia tohleto jak tak čtu,tak je to v podstatě omezování, a opět věta ,,ale tady na MK máme určitá pravidla,která musíš dodržovat..,, musím se smát a kroutit hlavou, a souhlasím s
@mony2, s tím,že pokud má někdo o věcičky zájem, tak se poptá,popř.požádá prodávající o více info či foto k danému inzerátu...😎
No nic no... Jen jsem tady tak zabrousila, a na tohle mi fakt nedalo nezareagovat... Žádná změna... 😅 Přeju pěkný večer. 🙂

latvia
23. bře 2011

@mamusa1611 nuz, co ti na to povedat? ani zakony v state nie su dokonale a dodrziavas ich 😉

mamusa1611
23. bře 2011

@latvia 😀 zákony jsou od toho,aby se porušovaly... 😝
Ber to s rezervou, ptž né že nejsou dokonalé zákony, ale každý úředník si je vykládá po svém,a tímto je sám porušuje,a omezuje ostatní, a to samé platí i o pravidlech (nejen) tady na MK....i když tady ta pravidla by fakt potřebovala poupravit, aby nebyl rozdíl mezi ,,těmi nahoře,, a obyč.člověkem... 😉

latvia
23. bře 2011

@mamusa1611 jasne, aj tu sa mozu porusovat 😉 ale konci sa to casto ako aj v zivote 😀 😉
nemyslim ze su rozdiely medzi tymi hore a obyc.clovekom, ale to je asi tiez podla toho ako si kto vylozi. uprava niektorych pravidiel bude

mamusa1611
23. bře 2011

@latvia tak to nesouhlasím, že to končí tak, jako v normálním životě... 😔😒 ale to bych se musela vracet k tématu ,,ikarkulka,, ale jelikož nechci být bloklá, (bezdůvodně,jen za pravdu,tak jako spousta dalších ) tak se k tomu vracet nebudu...🙂
Víš,né že jak si to člověk vyloží, ale když sedí nad danou věcí,dumá, a má jasný důkaz,ale ten nahoře stejně nepodkopne nohy tomu druhému, ale je pro něj jednodušší smést daný problém ze stolu, a dělat dál jakoby nic...😔🙄
Jj, to jsem četla výše, že úprava bude 😉 Tak jsem zvědavá, zda se mi nebudou protáčet panenky,jak to budu číst..😝 😀 na to si počkám.. 🙂 hlavně, aby ta nová pravidla byla pravidly opravdu pro všechny... 😉
Tak já už mlčím,už jdu, dobrou.. 🤐 😉

arietiska
24. bře 2011

Můžu se zeptat proč nejdou smazat zamčené diskuze???

marecek4
25. bře 2011

můžu se zeptat,proč skoro po týdnu nemám odblokovaný změněný inzerát-mimochodem blokovaný problémovou adminkou?děkuji

latvia
25. bře 2011

@arietiska mazeme ich po niekolkych mesiacoch, ak nie je na to vazny dovod preco zmazat skor. o ktoru temu ide?

@marecek4 inzerat este nemas opraveny, preto ti nebol odstopnuty ziadnym adminom. mas v popise stale napisane zdarma k objednavke co je proti pravidlam. uprav si text inzeratu a bude ti odblokovany

arietiska
25. bře 2011

@latvia ok beru na vědomí, zatím se mě donesla jedině zpráva o tom, že mazat nejdou a nikdy nešly. Nechápu tedy, že jdou, pak nejdou a zase jdou, ale jsem ráda, že se nějak domluvíme a témata i soukromá časem smažete na moji či něčí žádost. Nevím sice jak budete vyhodnocovat vážné důvody, ale myslím že vážný důvod proč je smazat je i to, že členové soukromých témat jsou zablokovaní uživatelé MK a již na MK nemají přístup.
Prvotně bych tedy chtěla smazat soukromou diskuzi s názvem ... /tři tečky/ jednalo se o tom již před několika měsici. Myslela jsem si, že již smazaná je, ale je asi jen změněna. Dále bych měla tedy zájem o výmaz soukromé diskuze ..prostě jedeme dál no....
Díky

janocka
25. bře 2011

@arietiska zamknute diskusie vzdy mazat isli, aj idu, nejdu mazat sukromne skupiny a ani nikdy nesli

arietiska
25. bře 2011

Mohu se zeptat proč tedy nejdou mazat soukromé diskuze ??? Technicky by mě to fakt dosti zajímalo???
Chápu, že mohlo dojít k nedorozumění. Neuvědomila jsem si, že zamčená a soukromá je rozdíl.
Přeso stejně nechápu, proč Asmira neumí smazat soukromou diskuzi??? Co je proboha na tom tak technicy složitý???

janocka
25. bře 2011

@arietiska nejdu, lebo je velmi narocne technicky urobit mazanie skupin. Ked sa vymazu clenovia skupiny, skupina je tym padom mrtva, neaktivna, preto sa neuvazuje aby sa dali sukromne skupiny mazat

arietiska
25. bře 2011

A taky by mě zajímalo proč Asmiře tak strašné záleží na soukromých diskuzích, když krom nich se tam nikdo jiný nedostane a nikomu nepomůžou?

arietiska
25. bře 2011

@janocka to nic nevyřeší. Diskuze a vše tam napsané Vám někde leží na serveru ...členové se smazáním jen do diskuze nedostanou, vy stále ano.
Asi byste tedy měli mít velkými písmeny napsané u soukromých diskuzí: zvažte zda si u nás založíte soukromou diskuzi, již nikdy Vám ji dodatečně nikdo neodstraní...