Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aguaverde
autor
23. led 2012

@jennyska škoda no asi to hodím na ten meil tam chodím za den milionkrát. i tak díky. Agu

jennyska
23. led 2012

@lucyjanek Ahoj, mohla by jsi mi prosím poslat konkrétní link, kde ti to nefunguje? 🙂 díky moc.

lucyjanek
23. led 2012

@jennyska Tak já nevím, dneska to už zase jde v pohodě 🙂 ale bylo to u krátkých zpráv, dala jsem odepsat a naskočil mi tam 2x @přezdívka a zároveń se to i dvakrát odeslalo...ale teď už je to snad v pořádku, přesto díky

fifina86
23. led 2012

@aguaverde moc děkuji

sisstin
24. led 2012

@jennyska ahoj, nejdou mi nahrávat fotky do alb..napíše to: chyba při nahrávání fotky..prohlížečem to není, nejde mi to z žádného 😕

sisstin
24. led 2012

a nejde mi to ani do diskuze přidat fotku 😕

aguaverde
autor
24. led 2012

@jennyska přidávám se k @sisstin též mi to nejde

sisstin
24. led 2012

@aguaverde huž to jde 😝

jennyska
24. led 2012

@sisstin @aguaverde Ahoj 🙂 během noci a rána s tím byly problémy, teď je už ale vše v pořádku 😉

sisstin
24. led 2012

@jennyska no mně už to zas nejde 😅

hlasil
24. led 2012

@jennyska Ahoj, můžu se připomenout s tím dotazem na soukromí u krátkých zpráv. Psala jsem upřesnění a pak už nedostala odpověď.

hlasil @jennyska To vím, ale to je prvotní nastavení. Myslela jsem změnu, když už je zpráva zobrazená v profilu. U zprávy to nyní jde nastavit právě jen, když ji píšu, kdežto u alba to lze kdykoliv dodatečně měnit. Já mám třeba zprávy doteď veřejně, ale chtěla bych je změnit na jen pro přátele a to nejde. Mohla bych je jen smazat, ale to je zas škoda, jsou tam komentáře.

jennyska
24. led 2012

@hlasil Ahoj, pokud už jsi krátkou zprávu napsala jako veřejnou a chceš ji mít jako soukromou, musíš si ji vymazat a napsat znova jako soukromou pro přátelé, či registrované. Jinak to bohužel nejde, tzn. zpětně to nastavit u krátkých zpráv nejde a v blízké budoucnosti to neplánujeme zatím měnit. 😉

romcovaklarka
24. led 2012

Mně se nezobrazují ve fotoblozích některé fotky. Je to tak půl na půl. Třeba tedy nejdou https://www.modrykonik.cz/fotoblog/marketa97/al... nebo i jinde...

moudivlacek
24. led 2012

me zas nejdou fotku v bazaru

berenika39
24. led 2012

@jennyska psala jsem komentáře k fotkám a všechny tam naskočily xxx krát....asi to souvisí s tou dnešní "nemocí" MK?

jennyska
24. led 2012

@berenika39 Ahoj, stalo se ti to asi jen dneska, že? Pokud mi můžeš poslat link na komentář, u kterého byl problém, budu ráda, díky 😉

ffiinnkkaa
25. led 2012

@jennyska Když mi dá někdo komentář do fotoblogu tak se mi to nezobrazí resp. to upozornění, že mám nový komentář - je to už druhý den

jennyska
26. led 2012

@berenika39 Ahojky, tak už je to opraveno - kdyby se to ale stalo znova, dej mi prosím vědět 😉

schnek
26. led 2012

@jennyska když mám zamčená alba (i jenom pro registrované) a někde dám link, neobjeví se fotka, ale že je třeba se zaregistrovat/přihlásit. Nedalo by se nějak udělat, že alba zůstanou zamčená, ale linkem se k té konkrétní fotce půjde dostat?

jennyska
26. led 2012

@schnek Ahoj, kdyby se toto nastavilo, neměla by soukromá nastavení žádný smysl 😒 Mohlo by se totiž stát, že by někdo registrovaný někde na internetu mohl umístit tvou fotku (link na ni ) a každý neregistrovaný by se tak na ni dostal, aniž bys o tom věděla, protože i přes uzamčené album, by byla tvá fotka konkrétní fotka s vlastním linkem viditelná.

schnek
26. led 2012

@jennyska jasně, to beru, na druhou stranu, když mám album pro registrované, stejně se kdokoli může zaregistrovat a mrknout, tak proč to neumožnit, třeba jako na FB - mám fotky pro prátěle, ale je u toho i link pro neFB, kdybych ji chtěla někomu ukázat 😉 nebo alespoň to bývalo, jestli pořád je, nevím, moc se tam mmt nepohybuju

gepe
29. led 2012

Ahoj, je tady na MK moznost vytvorit seznam daru, jako je napr. seznam daru na brms? Myslim, ze by se hodil plno lidem, aby se predeslo hromadeni veci, ktere uz maji 🙂 Diky, P.
ps: pokud tady je, kde ho prosim najdu? 😕 🙂

jennyska
30. led 2012

@ffiinnkkaa Ahoj, jestli tyto problémy stále přetrvávájí, je zřejmě problém u tebe v PC. Zkus se obrátit dole na Nahlas chybu a postupuj dle instrukcí 😉

jennyska
30. led 2012

@gepe Ahojky Gepe 🙂 myslíš tím seznam darů pro miminko např. k Vánocům, narozeninám, jmeninám apod? Jestli ano, ještě ho na MK nemáme, ale díky za tip - popřemýšlíme, jak a kam by se dal na MK zavést/umístit a snad se zde brzy ukáže 😉

gepe
30. led 2012

@jennyska Ahoj 🙂 ano, pred porodem, po porodu a pak i narozeniny, svatek atd. 🙂 takovej nakupni rezervacni seznam 😉 diky

jennyska
30. led 2012

@schnek Ahoj, ano, rozumím tomu, co máš na mysli, ale zatím něco takového zavádět nechystáme. 😉

berenika39
30. led 2012

@jennyska konečně se při snaze vytvořit diskusi nebo otázku objeví jasný a přehledný popis, co je co...ještě připsat, že po vytvoření ať už otázky nebo diskuse je třeba refresh , F5, aby se objevila v seznamu diksusí a otázek a bude to dokonalé 😉 .

jennyska
1. únor 2012

Ahoj, nakoukněte zde https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... a dozvíte se o možnosti podělit se o své Vlastní výrobky pro děti 🙂

majatob
8. únor 2012

@jennyska ahoj, chci se jen zeptat...na FB je zverejnena moje kratka zprava, o to mi ani tak nejde a nevadi mi to, ale neslo by to aspon oznamit v IP? Prijde mi zvlastni zverejnovat neco bez souhlasu autorky at uz se jedna o zpravy nebo fotky deti 😅