Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

alex77
27. čer 2013

@isoldaeva prosím čo mám robiť nedajú sa mi nahrať fotky v skupine, nahrá mi 100% keď chcem dať poslať príspevok napíše, že nemám nahraté všetky fotky, či chcem aj napriek tomu pokračovať, keď dám áno tak mi napíše, že chyba pri nahrávaní fotky a hodí ma to na úvodnú stránku skupiny a napíše, že som nenapísala svoj príspevok. čo s tým? Ďakujem

isoldaeva
27. čer 2013

Nejprve zkus postupovat dle přiloženého odkazu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

Jestliže budou problémy přetrvávat, tak mi napiš IP pro řešení individuálního problému.

tkackac
8. črc 2013

Dříve v pohodě šlo kouknout v MŮJ BAZAR na inzeráty, které jsem již smazala , tak i přesto jsem je viděla. Teď už to nikde nevidím ☹. Můžete někdo poradit, proč? Jestli se tedy tato možnost již nezrušila.Děkuji

tkackac
8. črc 2013

@alca321 To jsme na tom úplně stejně. Tak mě těší, že si nepříjdu jako blázen jen já.

dapami
16. črc 2013

AHOJKY UŽ NĚKOLIK DNÍ MI NEJDOU VKLÁDAT FOTKY PORADÍTE MI NĚKDO CO S TÍM DÍKY

berenika39
16. črc 2013

@dapami můžou být moc velké, nebo ve šopatném formátu, píše ti to něco? hlásí nějakou chybu?

pccolor
18. črc 2013

jak mám kontaktovat admina? právě mi byl smazám inzerát protože prý mám fotky jako z katalogu, jo ale holt co mám dělat když umím fotit.
Fotky jsou naprosto realistické a je na nich vyfocen přesně ten kus výrobku který prodávám. Foceno u mě na zahradě.

berenika39
18. črc 2013

@pccolor no třeba do toho tvého příspěvku napiš nick admina se zavináčem, ona bude mít upozornění a ozve se. nebo IP.
nick je @isoldaeva

pccolor
18. črc 2013

@isoldaeva
právě mi byl smazám inzerát protože prý mám fotky jako z katalogu, jo ale holt co mám dělat když umím fotit.
Fotky jsou naprosto realistické a je na nich vyfocen přesně ten kus výrobku který prodávám. Foceno u mě na zahradě.

isoldaeva
18. črc 2013

@pccolor Podívala jsem se na to. Inzerát jsem Ti odblokovala, ale prosím o upřímnost, jestliže inzerát obsahuje i fotky, které jsi nevytvořil (tedy nevykazují současný stav), tak je odstraň a doplň fotkami aktuálního stavu. Toto je opatření vycházející ze skušeností z minula, kdy uživatelé používali pouze inspirativní fotky, které neodpovídali charakteru nabízeného zboží a docházelo k nesrovnalostem a reklamaci zboží.

salomee
18. črc 2013

Tyto fotky poznávám z jiných inzertních serverů a byl pod nimi nabízen a zřejmě i prodán už nejeden kočárek.. kdo je autorem, nevím, ale.... ale.

berenika39
18. črc 2013

@salomee
@isoldaeva
@pccolor
to jsou fotky přímo z eshopu uživatele🙂, o kterém píše ve svém profilu. tak já nevím.....má tu i profil profi, tak ještě prodávat přes inzeráty neplacené....obchod je obchod🙂
http://www.vyprodejkocarku.cz/

takže vlatně uživatel monžá fotky vytvořil, ale pro svůj eshop a tím pádem nevykazují současný stav, bo jsou používány pro všechny kočárky, které prodává, nefotí každý zvlášt, že 🙂)))))

salomee
18. črc 2013

@berenika39 asi tak nějak, je mi to jasné...i když tady jsem o tom nic nehledala a nemůžu tvrdit, že vím jistě, že jde o stejného člověka, který jednou dostane nevhodný dar od tchýně, jednou zas zbude kočárek jetý jen na předváděčce atp... a pokaždé ty samé fotky..no každej dělá, co umí, že🙂

berenika39
18. črc 2013

@salomee tak ale když už něco takového dělám, tak u toho myslím, ne? 🙂). bych v tom případě ten jeden kočárek vzala, postavila na tu zahradu, mezi stromy s hruškama a vyfotila, a pak by nebyl důvod inzerát stopnout🙂. zkopírovat obrázky z eshopu - byť vlastního?

salomee
18. črc 2013

@berenika39 No nehledě k tomu, že bazar není pro profi prodejce...což někteří ví, tak se tváří jako "nevhodně obdarováni" atp.

berenika39
18. črc 2013

@salomee jsme OT, pán tu není, tak ho nebudem pomlouvat: 🙂
IP

makinka2
20. črc 2013

Už tak 14 dní mi nejdou vkládat fotky na bazar, nic mi to nepíše, jsne se pořád načítá a používám pořád stejnou velikost fotek, děkuji 🙂

mikaelav
23. črc 2013

Také mi nejdou vkládat fotky k inzerátu...zkoušela jsem i zmenšené a pořád nic. ☹

crim
5. srp 2013

Ahoj, jsem tu nova a pod mymi inzeraty se mi nezobrazuje odpovedni okenko -nebo ho nevidim? Nevite nekdo co s tim? Dekuji 😢

berenika39
5. srp 2013

@crim ahoj, pod těmi, které jsi zadala ty? nebo pod žádnými jinými?
Pod tvými asi být nemusí, nepředpokládá se, že si budeš sama sobě odpovídat.

crim
5. srp 2013

Dekuji za odpoved, zrovna pred chvili mi to manzel vysvetlil ze to jen nevidim pod sebou, ale je to tam, 🙂

berenika39
5. srp 2013

@crim ok, není zač 🙂

katkagabinka
7. srp 2013

Prosím potřebuji radu, na některých fotkách v albu se mi objevil nějaký chlapeček, který ke mně nepatří a nezobrazují se mi ty inzertní fotky. Když ovšem na toho chlapečka kliknu objeví se normálně můj inzerát i s fotkami. Nevím jestli se to objevuje i případným zájemcům, admin psal, že u něj je to v pořádku. Myslím že jsem s počítačem udělala vše co je v mých silách abych se vrátila na původní stav, ale bez výsledku. Budu ráda za každou radu. Díky Katka 🙂

katkagabinka
7. srp 2013

Pro představu jsem ten problém vyfotila.

mativca
14. srp 2013

Zdravím, jak můžu smazat účet? Nalákala mě reklama na FB, ale zřejmě to byla chyba 🙂 .

ivcacekb
18. srp 2013

Co to je za nové zobrazování?Vždyť je to strašně nepřehledné. Napsaná jedna věta a vedle sloupec velký jak blázen 🙄

speedygon
19. srp 2013

@mativca účet nelze smazat 😖 Pouze odstraň případné informace o sobě, atd, aby to bylo prázdné....

speedygon
19. srp 2013

@ivcacekb jaké zobrazování?

ivcacekb
19. srp 2013

@speedygon už je to v pořádku, včera jsem to měla celý rozházený, nepomohlo ani přihlášení a odhlášení

speedygon
19. srp 2013

@ivcacekb taky mi kůň poslední dobou dost blbne...hlavně večer...hází to chybu, občas i stejný problém, jako máš Ty...včera nevím, šla jsem dříve spát....