Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

zvalentova
28. únor 2013

ahoj,
ráda bych se zeptala jak mohu uzavřít mnou vytvořenou skupinu, popř.jak stávající přesunout do soukromé.
Děkuji, Z.

zvalentova
28. únor 2013

A vlastně ještě jeden dotaz. Mohu někam (např. do záhlaví diskuse) vložit přehledovou tabulku? Děti, jména, data apod. Díky 🙂

simi.w
28. únor 2013

@jennyska chci se zeptat, proč se nezobrazují nově přidané inzeráty do bazaru 😒

superkousky
28. únor 2013

@simi.w
Přesně tak - od včerejší "celodenní" opravy nic nefunguje ☹

jennyska
28. únor 2013

@zvalentova Ahoj, z tvého příspěvku teď nevím, jestli ti jde o diskuzi a nebo o skupinu? Nicméně, existující veřejné diskuze ani skupiny není možné převádět na soukromé. Chceš-li soukromou diskuzi, je třeba založit novou, soukromou.
A co se týče tabulek, tak ty můžeš vkládat kamkoli do diskuze i jako obrázky. 😉 J.

zvalentova
28. únor 2013

@jennyska potřebuji sour. diskusi. Založím tedy novou. 🙂
Zjistím nějak seznam loginů, kterým se původní veřejná líbila?

jennyska
28. únor 2013

@zvalentova Ano, je to přímo pod názvem diskuze. Počet líbí se mi se tam zobrazuje jako číslo 🙂 J.

simi.w
28. únor 2013

@superkousky už se inzeráty zobrazují 🙂 jupí 😀

misa2013
28. únor 2013

Chci se zeptat, když někdo reaguje na můj inzerát, mám mu odpovědět přes váš portál nebo mu mám napsat už na jeho mail, především když není registrovaný. Díky

jennyska
1. bře 2013

@misa2013 Ahoj, ideální stav je vždy ten, aby byl kupující registrován a to hned ze dvou důvodů. První je ten, že můžete komunikovat přes náš portál, interní poštu atp. + máme ke kupujícímu jeho údaje v případě, že dojde k nějakému nedorozumění během obchodu a druhý ten, že pouze registrovaní uživatelé mohou dávat hodnocení 😉 Pěkný den přeji. J.

gepe
8. bře 2013

Ahoj,
ony se zmenily pravidla co do alb a fotek na MK? Cim dal casteji vidam tady svatebni alba - nic vic, pouze svatebni, ktera dle meho patri na Beremese.
Take nechapu, proc nekterym uzivatelkam je blokle album - kde ma vice nez jednu fotku s partnerem, a jinym jsou ponechana alba s mnohem vice fotkami. Jedna se o uzivatelky, ktere treba jeste nemaji deti.
Chapu, ze se to pri objemu dat zrejme neda moc ohlidat, ja to nesleduju, jen vidam cim dal casteji i kdyz si najedu treba prvni 3 stranky fotoblogu 🙂
P.

gepe
8. bře 2013

Stale mi take nejde psat clanky pod IE, psala jsem to tady uz pred delsi i dlouhou dobou. 😠

garzonka
8. bře 2013

@jennyska Ahoj, stává se mi, že když se přidám do skupiny, tak při nových přizpěvcích, kdy se zobrazuje číslo v modrém čtverečku, se to číslo neukazuje u konkrétní skupiny, ale u SEZNAMU skupin (dole na konci sloupečku skupin, kterých jsem členem). Už se mi to stalo několikrát, když jsem se přidala do skupiny, vždy se číslo týká skupiny, do které jsem se přidala naposled...takže ta skupina je poslední v seznamu, .....tam mi neukazuje nic, ale u SEZNAMU skupin ano 😕
Jde asi o technickou chybu, protože číslo se mi má zobrazovat u konkrétní skupiny jako počet nových přízpěvků ......a ne u seznamu skupin. Šlo by s tím něco udělat, je to dost rušivé ! Díky

minea
11. bře 2013

@jennyska Prosím o pomoc s opravou v nastavení. Žádala jsem už před časem technickou podporu e-mailem, nyní znovu, posílala jsem popis problému včetně print screenu, ale zůstalo to zcela bez reakce. 😒
Ve svém účtu mám chybně uloženou e-mailovou adresu. Když ji chci opravit, hlásí mi to, že někdo s takovým e-mailem už existuje a opravu mi neumožní. Jsem na MK registrovaná jako minea, nikdy jsem si nezakládala jiný profil.
Ráda bych inzerovala, ale s nefunkčním e-mailem to jaksi ehm nejde... Děkuji!

jennyska
11. bře 2013

@minea Ahoj, pošli mi prosím do mé interní pošty svou emailovou adresu, která se ti nedaří nastavit, protože už ji někdo má. Podívám se na to.
Je totiž možné, že si tu tvou někdo vymyslel a zadal jako svou registrační email.adresu.

Přeji ti hezký den.
Jennyska
Asmira team

jennyska
11. bře 2013

@garzonka Ahoj, nejlepší by bylo, kdybys udělala printscreen a poslala to na Nahlas chybu. Programátoři se na to podívají 😉 Pěkný den, J.

minea
11. bře 2013

@jennyska Jako bugreport jsem to hlásila v říjnu, připomínala jsem se v prosinci a znovu teď, s datem 6.3. Bez odpovědi! Jestli pomůže, když e-mail přepošlu programátorům počtvrté, ráda to udělám. 🙂
Adresu ti napíšu do IP. Díky!

minea
12. bře 2013

Aha, to druhé nepatřilo mně, tak sorry 🙂

jennyska
12. bře 2013

@minea Ahoj, tvůj mail by měl již plně fungovat u tvého přihlašovacího nicku minea 🙂 Právě jsem Ti ho nastavila. Pěkný den přeji. J.

minea
12. bře 2013

@jennyska Moc děkuju za opravu! Takže někdo použil můj email naslepo, no, to jsou věci... 😖

jennyska
12. bře 2013

@minea Při registraci na naše stránky neověřujeme emailové adresy. Proto si ho někdo vymyslel a zrovna se trefil do existujícího, který patří tobě...

helulela
12. bře 2013

@jennyska ahoj, v bazaru Mé nákupy - Můj wishlist mi zmizely hvězdičky u uložených inzerátů. Ty, co už jsou neaktivní (pozastavené, vymazané) teď nemám jak vymazat. U ostatních musím přes otevření inzerátů. Dřív jsem prostě jen na hvězdičku klikla a byl pryč. Šlo by hvězdičky vrátit zpátky? Díky.

jennyska
12. bře 2013

@helulela Ahoj, ano, určitě to půjde. Je to tím, že jsme zrychlovali přehled a prohlížení bazaru a tato chybka se nám tam vloudila. Jakmile bude kolega z prac. cesty zpět, určitě hvězdičky budou zpátky 🙂 Měj se fajn. J.

garzonka
13. bře 2013

@jennyska Ahoj, uz mi to funguje v poradku, ukazuje mi to konecne spravne. 🙂

lucisa
18. bře 2013

@jennyska mám problém, který jsem zaregistrovala dnes.
Kdykoliv najedu k někomu na album a rozkliknu fotku, už ji nemohu zavřít. V pravém horním rohu, kde je možnost "ZAVŘÍT" je prostě reklama od AXA. Kdykoliv najedu na místo, kde tuším uzavření, reklama mi sice poskočí doprostřed fotky, ale tlačítko je nefunkční, nepomůže ani dvojklik.
Nepomůže ani aktualizace, musím najet jakoby na album vlevo nahoře (přičemž já kolikrát rozkliknu jen fotku z náhledu mých oblíbených) a potom musím do celého alba, které jsem viděla a chci jen nejnovější fotky.
Navíc se mi nedávno stalo, že se mi roztáhla reklama přes celou obrazovku. Už si občas připadám jak někde na bulvárních stránkách. Že je reklama na úvodní stránce nahoře, to bych ještě brala, stejně tak na boku, ale je opravdu nutné, aby byla přes celou stránku, případně blokovala různá přístupová tlačítka? Velmi to obtěžuje 😒 😕 ☹

kittyh
19. bře 2013

@jennyska dobry den, mam dotaz - jak odpovim konkretni osobe v prispevku ( at uz v tom, co vytvorim ja a nebo v tom, co vytvoril nekdo jiny), kdyz tam nemam odkaz "odpovedet"? Zde ve foru tento odkaz je, takze to neni problem... Diky🙂

berenika39
19. bře 2013

@kittyh nekoukáš z telefonu? tam se mi taky někdy "odpověz" neobjevuje......

kittyh
19. bře 2013

@berenika39 koukam z ipadu;) a to je vlastne taky "mobil" , takze to bude asi tim! Diky🙂

jennyska
19. bře 2013

@lucisa Ahoj Luciso, jakmile tě to potká na stránkách znova, prosím, udělej nám z toho screenshot a pošli na náš mail. Děkuji ti. J.

kittyh
19. bře 2013

@jennyska viz odpoved od "berenika39" vyse - nedalo by se s tim neco udelat;)? myslim, ze vic maminek pouziva chytre telefony a ruzne tablety na surfovani po netu a takze i na konika... ted jsem otevrela pocitac a tam se ten odkaz "odpovedet" objevi (tedy po najeti mysi na zpravu). diky!