Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

moulinkaa
20. črc 2015

@flapi Mně se taky dá z whishlistu inzerát odstranit, i když jej už prodávající smazal. Kliknu na žlutou hvězdičku v přehledu a inzerát se odznačí. Funguje to v novém i starém bazaru. Zkus - jde ti to?

flapi
21. črc 2015

@infokonik áááá, BINGO. Moc děkuju

hlasil
21. črc 2015

@isoldaeva Ahoj, nefungují mi kolekce, ale žádné upozornění na to, že už by se rušily, nikde nebylo. Hlásí to klasický výpadek, kdy to bude zase fungovat? Nerada bych přišla o všechno, co tam mám uložené bez varování.

infokonik
21. črc 2015

@hlasil Isoldaeva dnes není k dispozici.
Kolekce fungují a zatím se s nimi nic nechystá. Právě jsem to vyzkoušela.
Problém může být u Tebe - zkus refresh stránky a potom třeba změnit prohlížeč - aktualizovat stávající.
Hezký večer.

hlasil
21. črc 2015

@infokonik Prohlížeč mám aktuální, leč nefunguje to. Dole je chybový kód 500 - 21/Jul/2015:19:03:19 +0200 - 4df209f2-b8d8-48ad-b0d5-6175a3647b0e (Firefox 39)
Zkusila jsem i IE, také to nejde (500 - 21/Jul/2015:19:04:02 +0200 - 86a7eb4b-3ecb-4c20-a8db-6d5fbb023ada) a nejde mi to ani na mobilu. Ještě včera to fungovalo bez problémů.

infokonik
21. črc 2015

@hlasil Pokud se to neopraví samo, můžeš chybu nahlásit sem:
https://www.modrykonik.cz/bugreport/
Hezký večer.

petra83bur
25. črc 2015

zdravim,prosim,chci podat inzerat ale nemuzu vlozit fotky.Okno pro vlozeni kdyz na nej kliknu tak strange zustava stejna,proste zadne fotky nemuzu vlozit.Proc?

infokonik
25. črc 2015
xeniecz
27. črc 2015

Můžu se zeptat, co přesně znamená pozastavení inzerátu? děkuji 😵

hanula11
28. črc 2015

V "novém koníkovi" mi při udílení hodnocení chybí ikonky, které byly u hodnocení ve staré verzi.
Na nový bazar už jsem si téměř zvykla, kvůli psaní ohodnocení se mi nechce přepínat vzhled bazaru do staré verze.
Nebudete do nového hodnocení ještě přidávat ikonky? 🙂
Díky

infokonik
28. črc 2015

@xeniecz Ze se inzerat zobrazuje pouze prodavajicimu a zajemcum, kteri k inzeratu psali zpravu. Pozastaveni je tedy vhodne pouzivat pri rezervaci zbozi, kdy se napriklad ceka na platbu.

isoldaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isoldaeva
28. črc 2015

@hanula11 A měla bys tip, jak takové hodnocení vylepšit?

hanula11
28. črc 2015

Ty ikonky co tam dřív byly a nejsou vrátit k hodnocení.
Aspoň já je tam nedávno ještě několikrát neměla (na tabletu).

xeniecz
28. črc 2015

@infokonik děkuji moc🙂

sunshine_anicka
29. črc 2015

ahoj, již měsíc se pokouším přidat do bazaru inzerát. bohužel vždy ztroskotám na přidání fotografie - nikdy nejde načíst. zkoušela jsem všechny tipy v nápovědě, nicméně problém je pořád stejný. zkoušela jsem už i změnit formát fotky - má již jen 225kB, přesto foto nelze nahrát.díky za pomoc! 🙂 (prohlížeč firefox)

infokonik
29. črc 2015

@sunshine_anicka Ahoj. Aktualizuj prohlizec a pokud to nepomuze, zmen prohlizec.

hanula11
29. črc 2015

@isoldaeva budete přidávat do nového hodnocení ikonky nebo ne?

isoldaeva
30. črc 2015

@hanula11 Zatím ti nic slibovat nemohu, bude záležet na dalším vývoji, zapsala jsem tvůj návrh do poznámek, co by se hodilo. Nemohu nyní říct, zda se k tomu rozhodneme nebo ne.

hanula11
30. črc 2015

Díky za info 😉 😵

petra83bur
30. črc 2015

Jo abych dodala,jak jsem psala ze miluji nejdou vkladat fotky,jsem prihlasena pres comp.ale pres mobil ten ma android.vsude jinde na ruznych inzercich mi vkladat fotky jdou,tak proc tady ne! dik za pomoc

moulinkaa
30. črc 2015

@petra83bur Ahoj, nám všem to funguje, tobě to funguje i na mobilu. Jen na počítači ne. Z toho je pravděpodobné, že chybka bude v tvém počítači - do kterého my bohužel nevidíme. Proto prosím zkus postup, který ti doporučil náš milý infokoník: https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/ 🙂 Jsou tam popsané možnosti, o kterých si myslíme, že by ti mohly pomoci.

silvik001
5. srp 2015

Ahoj, dnes mi nefunguje Můj bazar. Nezobrazí se mi žádné moje inzeráty, ale když dám "Zobrazit inzeráty, jak je vidí ostatní", tak tam jsou. Zobrazí se pouze na novém bazaru, ne na starém. A dále mi nejde odepsat zájemci o věc, a to ani na novém bazaru. Stejně tak mi nejde vložit nový inzerát...Co s tím?
Děkuji, s.

infokonik
5. srp 2015

@silvik001 Ahoj, v těchto dnech se definitivně mění starý bazar na nový, je možné, že krátkodobě může k podobným problémům dojít, moc prosím o trpělivost, a současně děkuji🙂

silvik001
5. srp 2015

@infokonik děkuji za odpověď. Našla jsem v předchozích příspěvcích pomůcku - ctrl+F5 - a inzerát vložit jde v novém bazaru. Ve starém jsem to teď nezkoušela, chvátám, dokud děti spí🙂)). Aspoň jsem se dokopala nový bazar vyzkoušet....🙂 Hezký den.

infokonik
5. srp 2015

@silvik001 Tak ať se obchodování v novém daří🙂

teryk87
11. srp 2015

Za jak dlouho můžu nabídnout prodávanou věc dále když kupující na zprávy neodpovída?

infokonik
11. srp 2015

@teryk87 Ahoj, neexistuje na to žádné konkrétní pravidlo, je to na tobě a na vaší vzájemné dohodě. Ne každá maminka sem chodí každý den, mohlo se stát něco nečekaného... Doporučuji, aby sis představila sebe v pozice oné zájemkyně - co by pro tebe bylo adekvátní? 😉

teryk87
11. srp 2015

děkuji

mandre
15. srp 2015

Da se nejak zkopirovat nebo presunout album na MS? Dekuji.