Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lostakova
17. říj 2015

@medrin Ahoj. V Me nakupy (hned vedle Muj bazar)

medrin
17. říj 2015

@lostakova jéžiši 😀 😀 opravdu blbá a slepá zároveň 😀 děkujiii

lostakova
17. říj 2015

@medrin Ale ne 🙂 Jen jsi to hledala jinde 😉

bhmova
20. říj 2015

Jak mam dat hodnoceni kupujicimu?Nejde mi to vubec.

veronikapinkaskanerova
20. říj 2015

Ahoj,dobry den,chci se jen zeptat,jak mihu zanechat hodnoceni na kupovanou vec?diky veronika 🙂

aninkas1
20. říj 2015

@veronikapinkaskanerova Odpověď je přímo v komentáři nad vámi 🙂

andreah1974
20. říj 2015

ahoj, chci se zeptat, cena se u inzerátu uvádí bez poštovného nebo i dohromady s poštovným? děkuji

lostakova
20. říj 2015

@andreah1974 To si kazdy prodavajici stanovuje sam. Nekdy o tom informuje primo v inzeratu nebo ve svych Podminkach prodeje. Pokud informci nevidis, zeptej se prodavajiciho 😉

andreah1974
20. říj 2015

@lostakova díky, se ptám jako prodávají

aninkas1
21. říj 2015

@andreah1974 vzhledem k tomu, že každý balíček bude mít pravděpodobně jinou cenu za poštovné a také k tomu, že někdy je možné domluvit se na osobním předání, tak já doporučuju psát cenu do kolonky "cena" čistě za zboží a do textu inzerátu informaci např. "poštovné dle tarifu" (pokud si nejste jistá a budete to chtít dořešit později) nebo napsat přesnou částku nebo vypsat poštovné do Podmínek prodeje a v inzerátu na Podmínky prodeje odkazovat 🙂

bhmova
21. říj 2015

@lostakova Vůbec to tu nemám. Ohodnoť kupujícího :(

hanula11
21. říj 2015

@bhmova Až budeš prodavat (nebo kupovat), možnost hodnotit obchod se ti ukáže dole vpravo pod zprávami mezi vámi (komunikací). 😉

lostakova
21. říj 2015

@bhmova Pokud je kupujici neregistrovany, nejde to. Jde hodnotit jen registrovane kupujici. Pokud ti tahle moznost chybi u registrovaneho kupujiciho, je to technicka chyba a Nahlas ji zde https://podpora.modrykonik.cz/open.php

bhmova
21. říj 2015

@hanula11 Fakt to tak je. Bohužel jsem už prodané inzeráty smazala, a tudíž nám to s paní nepůjde. No nevadí. Je blbé, že to nejde i bez toho. Zpětně by to taky mohlo jít.

lostakova
21. říj 2015

@bhmova Hodnotit můžeš i u smazaných inzerátů. Otevři si Můj bazar, rozbal si rolovátko Vše (kromě smazaných) a najeď si na Smazané. Dohledej inzerát, který hledáš a přidej hodnocení.

bhmova
21. říj 2015

@lostakova Ale já si s paní psala přes zprávy, takže jsem k inzerátu neodpověděla :( Tímpádem to tam není, když se dívám.

lostakova
21. říj 2015

@bhmova Pokud jsi k žádnému jejímu inzerátu neodpověděla ani jednou, tak to opravdu nepůjde.

veronikapinkaskanerova
21. říj 2015

@lostakova já tam ale takové tlačítko ohodnoť kupujícího nemám....

lostakova
21. říj 2015

@veronikapinkaskanerova Pokud ti moznost pridat hodoceni chybi u registrovaneho kupujiciho, je to technicka chyba a Nahlas ji zde https://podpora.modrykonik.cz/open.php

andreah1974
21. říj 2015

@aninkas1 děkuji za info. už jsem to pořešila v podmínkách prodeje.

hradilovi
26. říj 2015

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Ráno jsem se chtěla přihlásit a z nějakého důvodu mi to nabízelo novou registraci ☹ . Tak jsem zadala údaje a že prý už je tam někdo takový 😠 . Samozřejmě že je,když jsem regitrovaná. Pak jsem se přihlásila přes email a šlo to. Není to divné?

rudolfek
26. říj 2015

Dobrý den,
nemohu vložit do inzerátu fotky - jsou pořízené telefonem - jpg formát ať už v původní, či zmenšené podobě....stále mi při vložení hlásí špatný formát - zkoušela jsem přeukádat i další formáty, ale stále nic....a na dalších webech problém s formátem nemám?...Jak je tedy vložit? Každý obrázek má příponu jpg, ae stejně mi hlásí po vložení, abych vložila fotku s formátem jpg...tak fakt jako nevím...
Děkuji
Pavla

lostakova
26. říj 2015

@rudolfek Ahoj, to bude nejaka technicka chyba, protoze fotky porizene telefonem jinak normalne pridat jdou. Nahlas chybu technikum pres odkaz https://podpora.modrykonik.cz/open.php

reruna
30. říj 2015

Kam se podely me oblibene diskuze ve foru?

rudolfek
30. říj 2015

Děkuji za info..jsem stejného názoru...technikům jsem zaslala a dostala jsem jen radu, jak zrefrešovat stránku a zaktualizovat prohlížeč, což nebylo k ničemu....takže jsem tam, kde jsem byla...a navíc do jiných prohlížečů ty samé fotky normálně vkládám, takže je problém v modrém koníkovi...

tiburcia
30. říj 2015

@reruna ani mě to nejde...

@lostakova to je nějaká změna, že se najednou oblíbené diskuze ztratily? nebo technická chyba???

betelgeuzz
30. říj 2015

@lostakova taky hledám oblíbené diskuze.

lostakova
30. říj 2015

@reruna
@tiburcia
@betelgeuzz Holky, nemám k tomu žádné informace, ale zjišťuju to 😉

hanula11
31. říj 2015

Také jsem bez oblíbených diskuzí.
Ještě se to nějak řeší? Co se stalo?