Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

brendamonique
1. dub 2014

@isoldaeva - Děkuji moc za vysvětlení, 😉 teď ještě trošičku po technické stránce, jak někomu poslat,když bych chtěla 🙂 Díky moc 😉

isoldaeva
1. dub 2014

@brendamonique Dole pod běžným oknem našich stránek, v šedé zóně je ikonka Pošli srdíčko, klikneš na to a objeví se ti textové pole, do kterého zadáš jméno loginu uživatelky, které chceš poslat srdíčko.

lucisa
1. dub 2014

@isoldaeva já dole v šedé zóně nic takového nemám. Vždycky jsem nahoře u čísla klikla na srdíčko, objevila se mi tabulka, komu mám poslat, já napsala, odeslala. 😕

chris_n
1. dub 2014

@isoldaeva my tam tohle fakt nemáme. Nemáte to tak jen vy, jako admini?

chris_n
1. dub 2014

@isoldaeva takhle vypadá šedá zona běžně.

eveluska
1. dub 2014

@brendamonique srdicko se posila tak, ze kliknes primo na ten obrazek srdicka nahore a rozklikne se ti okynko, kam napises nick 🙂 musis mit povolene otevirani dalsich oken pro stranky konika 🙂

eveluska
1. dub 2014

@chris_n viz vyse 🙂

chris_n
1. dub 2014

@eveluska ale isolda mluvila o jne možnosti. a ona jako admin ji možná má, ale my ne. ja vím, jak se posílá srdíčko, když ho máš.

isoldaeva
2. dub 2014

@brendamonique @eveluska @chris_n
Ano, tak nakonec je pro všechny uživatelky pouze jedna možnost a to, když se klikne přímo na obrázek srdíčka.
Druhá možnost je pro ostatní zatím pasé. Můžete se těšít, srdíčka budou mít nové výhody 🙂

eveluska
4. dub 2014

Bylo by mozne, aby o "planovanych" faceliftech vedeli uzivatele? diky 🙂

isoldaeva
4. dub 2014

@eveluska Ano, připravujeme pravidelnější články ze zákulisí Modého koníka. 🙂

eveluska
4. dub 2014

@isoldaeva tohle by nemel byt clanek, ale upozorneni na hlavni strane, stejne jako to delaji ostatni poskytovatele internetovych sluzeb, to je docela norma....

isoldaeva
4. dub 2014

@eveluska
Co máš namysli ty, tak pokud dopředu víme o úpravě stránek, tak se to snažíme dopředu vyhlašovat. Dnes došlo k neočekávanému výpadku.

eveluska
4. dub 2014

@isoldaeva no to me napadlo uz nekolikrat, tak by to spis chtelo zmenit to upozorneni... chybu kazdej pochopi, ale "planovanej" puldenni facelift, o kterym se nikdo neobtezoval uzivatelum zminit, je k nastvani 😉

hhranolka
7. dub 2014

@isoldaeva prosim o info k upozornenim.... pracuje se jeste na upravavh, ci je to o jiz hotove? Nejaky duvod poc zmizeli nahledove fotografie? Nejaka moznost oddelit komentáře a "to se mi libi"? Cele upozorneni se stalo neprehlednym. Navic to blbne v souvisloti s propojenim na modrou strechu....sviti upozornění, kdyz kliknu na konikovi, tak na strese jiz nic nesviti, ale pritom tam mam dalsi upozorneni.....takze pracuje se na tom jeste????

isoldaeva
7. dub 2014

@hhranolka Ano, pracujeme na tom stále. Zítra dopoledne proběhnou úptavy na stránkách (a proto stránky během dopoledne nebudou fungovat). Během úprav nastanou i změny v upozornění, co se týče vztahu mezi Koníkem a Střechou.

silvie_z
8. dub 2014

@isoldaeva Bohužel mi přestala chodit upozornění o nových odpovědích na inzeráty na email :( Dá se s tím prosím něco dělat? Děkuju

isoldaeva
9. dub 2014

@silvie_z
znamená to , že pravděpodobně je chyba v Tvém PC. Zkus postupovat dle přiloženého návodu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

Když budou problémy dále přetrvávat zkus otevřít tento odkaz a vše vyplnit pro objasnění problému
https://www.modrykonik.cz/bugreport/

sasanka033
11. dub 2014

@isoldaeva ahoj, posilala jsem zpravu: uz mi nejakou dobu vubec nejde upravit fotoblog - konkretne Změň údaje v profilu - Pár slov o tobě. Zadna ze zmen nezustane po ulozeni, proste tam zustava puvodni text.
dostala jsem od vas toto: Ahoj, znamená to , že pravděpodobně je chyba v Tvém PC. Zkus postupovat dle přiloženého návodu:

Rada bych tedy predeslala, ze to spise nevypada, ze je problem v mem pocitaci, protoze mi to nefunguje v zadnem pocitaci.

jinak tedy pokud se neurazite, mela bych nekolik pripominek k vami zaslanemu navodu:

1.Vyzkoušej „tvrdý refrech“ stránky v prohledávači - neni to refrech, ale REFRESH, neni to prohledavac, ale PROHLIZEC a dale se domnivam, ze spis nez F5 by mohl zafungovat vymaz tzv. cache.
pro Windows: ctrl + F5
Pro Mac/Apple: cmd + R
2.Aktualizuj si svůj internetový vyhledávač na nejnovější verzi. - opet PROHLIZEC
3.Chybu nahlas v tématu Technické dotazy na fungování stránky. V ní ti admin poradí, co udělat, popřípadě i další uživatelé, kteří měli podobný problém.
4.Pokud nepomůže doporučení od Asmira Teamu, budeme potřebovat více informací. Hahlas chybu podle instrukcí.
ne Hahlas, ale NAHLAS 🙂

nahlasim teda problem zde: https://www.modrykonik.cz/bugreport/

isoldaeva
11. dub 2014

@sasanka033 Díky za opravu chyb a určitě pomůže, když detailně popíšeš chybu dle instrukcí na https://www.modrykonik.cz/bugreport/

lucisa
14. dub 2014

@isoldaeva upozornění na MK a BRMS jsou nyní oddělené? a taky, na BRMS a na MK mám jiný počet srdíček, to je taky oddělen?
Když budu mít tedy nyní nějaké upozornění na BRMS nebo MS a budu častěji na MK (jako dosud), tak se mi může stát, že delší dobu neuvidím nějaké zmínky o mě na jiné stránce?

Díky za odpověď 🙂

isoldaeva
15. dub 2014

@lucisa Ahoj,
ano je to oddělené. Z vyvojového hlediska se to oddělilo, takže to není nějaká porucha nebo technický nedostatek.
Posílám i výňatek z článku, kde jsme o tom informovali:
https://www.modrykonik.cz/blog/martindurina/article/ze-zakulisi-modreho-konika-zpotnd/
Oddělujeme vývoj stránek

Rozhodli jsme se, že vývoj stránek se soustředí na Modrého koníka. Je pro nás náročné vyvíjet všechny stránky souběžně. Vývoj se tím zpomaluje a komplikuje. Rozhodutím se spustilo množství věcí, které s tím souvisí, především technické oddělení stránek. Navenek se to začalo projevovat jen nedávno, například upozornění z Beremese už nevidíte na koníku. To bude pokračovat dál, až do úplného rozdělení stránek. Stále to budou spřátelené stránky, jen samostatné. O vývoj Beremese a Modré střechy se bude starat jiný vývojový tým. O tom napíšu, až budou věci jasnější.

jarkalada
15. dub 2014

nevím, proč se musí stále něco vyvíjet a nemůže zůstat při starém, dobrém 😎
Mně to vyhovovalo, ať jsem brouzdala kdekoliv, semtam něco písla, tak jsem v Upozorněních hned viděla příp. reakci. Takhle si dobu něco čtu a musím překlikávat na MK, MS nebo BS, jestli náhodou tam něco není. Nebo nepřiklikávám - a pak o tom ale nevím, že..

hlasil
15. dub 2014

@isoldaeva Nebylo by prosím možné do upozornění vrátit též náhledy fotek, ke kterým se komentář nebo like vztahuje? Doplním album, během chvilky mám v upozorněních několik "uživateli x se líbí tvoje foto "None" a vím kulový. Rozklikávat dvacet upozornění je opravdu pruda, přitom náhled by to vyřešil. Děkuji.

jarkalada
15. dub 2014

a ještě jestli by ta písmenka v Upozorněních šla trochu zvětšit. Jsou navíc ještě bledý šedivý a mrňavý. No děs 😎

isoldaeva
17. dub 2014

@hlasil @jarkalada Upozornění zatím zůstane, jak je, nebude se dále komplikovat a ani vracet do původní podoby, pokud ovšem zjistíme výrazné nedostatky nebo potřebu výrazné opravy, tak to samozřejmě uděláme.

ivce
24. dub 2014

@isoldaeva prosím o radu - jak si můžu vložit některá alba, která se mi líbí a chtěla bych je sledovat, do oblíbených? Alba přátel, pokud jejich uživatelé vloží novou fotku, mi naskakují automaticky, ale už nevím jak dát do oblíbených alba uživatelů, které nemám v přátelích. Děkuji za radu a hezký den 🙂

petronila27
26. dub 2014

Dobry den, potrebovala poradit ohledne bazaru, kdyz si v liste kliknu na Bazar a pak dale na ruznou kategorii, napr. detska tricka ci cokoliv jineho, zobrazuji se mi inzeraty pouze od profesionalu nebo shopu, ac jsem v bazaru, ne nabidky od maminek. Prohledala jsem si ruzne nastaveni a nikde nevidim nic zaskrtnuteho nebo nastaveneho, proc by to tak bylo.. Drive mi bazar fungoval normalne a ted se do nej nedostanu.. Psala jsem jiz adminum, ti mi poradili refresh stránky, a novejsi verzi prohlizece, ten mam, ale ani tak mi bazar nefunguje - at se prihlasim z tabletu nebo stolniho PC... Mohli byste mi prosim poradit? Moc dekuji

evapepa
14. kvě 2014

Hezký den,
jsem přihlášená ve skupině Prosincovky 2014, vidím všechny příspěvky, ale když si chci některý rozkliknout a sledovat reakce, hodí mi to tento příspěvek do samostatného okna , ale i nadále si ho nemůžu rozkliknout.
Poradíte mi, prosím?
Děkuji a přeji pěkný den!

lucyanek
14. kvě 2014

Tak jsem asi blesk, jsem tu dneska už celej den od rána, ale teď se mi začaly profily uživatelů zobrazovat jinak? Každopádně se mi to líbí víc 😉