Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
27. pro 2011

@verru Ahoj 🙂 zkus, prosím, příště dotaz směřovat přímo na admina / mě / a určitě ti bude co nejdříve odpovězeno. Jakmile mne neoznačíš pomocí @ , tak nemohu vědět, že mi píšeš a máš tak dotaz na adminy. Měj se fajn 😉

sven
27. pro 2011

@jennyska - samozřejmě použití @ je rychlejší, ale ne každý si zrovna vzpomene , případně to ví. Takže si myslím, že od toho je právě tahle diskuze a admini by do ní měli velmi často nahlížet - už i název diskuze "Technické..... pište sem" k tomu přímo vybízí 🙂

eveluska
27. pro 2011

@jennyska proc se nemuzu vratit z oblibene diskuze zpet ke vsem oblibenym? ale musim slozite pres "forum" a pak znova "oblibena temata" - a u nich uz nemam hvezdicky? tahle "novota" je vyrazny zhorseni ☹

reruna
27. pro 2011

@eveluska právě jsem se chtěla @jennyska zeptat na to samé, mě nezajímá komu všemu se tahle diskuze líbí, ale že musím skákat zpět na forum a znovu na oblíbené, tak to mě dost zdržuje.....

betelgeuzz
27. pro 2011

@jennyska jak píšou eveluska a reruna taky mi to vadí, že se nemůžu vrátit z diskuze zpět na oblíbené 😒

lucisa
28. pro 2011

@jennyska tak jsem se zrovna chtěla zeptat, jestli blbne můj prohlížeč nebo co, ale vidím, že i ostatní mají stejný problém. Nechápu, proč oblíbené zmizelo, ztratilo to smysl, takhle jsme si vyhledávaly oblíbené i kdysi, že jsem si museli najet do fora a pak teda do diskuse, je to krok zpět, taky chci zpátky možnost skočit do oblíbených z diskuse. 😒

lucisa
28. pro 2011

@reruna mě nezajímá ani kolika lidem se to líbí, nejsem statistik, pokud to někdo potřebuje pro svou profesi, má si to vytáhnout od adminů konkrétně. Myslím, že tohle je spíš informace pro inzerenty, ne pro běžné uživatelky.....

lucenek
28. pro 2011

@jennyska směřuji tedy dotaz, proč zmizlla kolonka oblíbené?
souhlas se sven, od toho diskuze přece byla adminy založená aby sem pravidelně a často nahlíželi, jinde se maže o sto šest a tady se kolikrát neodpoví.

berenika39
28. pro 2011

Chci se zeptat, umí ten automat na opravování názvů diskusí číst?

cuketacek
29. pro 2011

Jak mám vymazat zamčené téma z oblíbených??? Byla jsem totiž vymazána z členů a nechci aby mi to strašilo v oblíbených...

sven
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peroli
29. pro 2011

@jennyska i já jsem si právě všimla že zmizela v oblíbených diskuzích možnost vyjet si všechny oblíbené diskuze a upřímně - fakt mě to naštvalo... 😠 proč dělat něco jednoduše když to složitě, že? 😖 na jednu stranu chápu že to tady chcete vylepšit, zinovovat ale na druhou stranu PROČ neposloucháte o co uživatelky nejvíc stojí??? Například o doplnění smajlíků se tu mluví už měsíce a měsíce (ne-li roky) ale na to ještě nikdo "nešáhl" zato jiných (často nevítaných) změn tu proběhlo už hafo... chjooo 😢 😒

betelgeuzz
30. pro 2011

@jennyska mně by ještě zajímalo, kde se bere, že se mi ta určitá diskuze líbí. Na diskuze jsem ještě neklikala, ale u mých oblíbených se objevuje, že se mi líbí. Tím, že jsem si diskuzi označila jako oblíbenou znamená automaticky, že se mi i líbí?

reruna
30. pro 2011

@peroli seznam oblíbených nezmizel, ale z oblíbené diskuze dříve stačilo jednou kliknout na moje oblíbené a nskočil ti jejich seznam, te´d tam sice vidíš, kolika uživatelům se to líbí, ale na seznam oblíbených diskuzí musíš kliknout zpět na forum a znovu na moje oblíbené, takže zdržovačka 😠
@betelgeuzz myslím, že to je automaticky asi u těch oblíbených diskuzí...ale ne každá diskuze, kterou chci se zájmem sledovat se mi musí líbit...takže to nechápu
@jennyska prosím prosím vraťte tam zpět tu možnost dostat se z diskuze hned na "moje oblíbené", tak jak to bylo, te´d je to vážně změna k horšímu

peroli
30. pro 2011

@reruna přesně to jsem myslela 😉 že to teď člověk musí dělat několika kroky když předtím to šlo jedním 😒

jennyska
30. pro 2011

Ahojte 🙂 změna oblíbených je již součástí nového vizuálu fóra, který na stránkách bude fungovat. Oblíbená témata tak budou poté zobrazeny přímo na hlavní stránce fóra 😉 .

eveluska
30. pro 2011

@jennyska takze ta volba nezmizi, znova tam nekde bude "tlacitko", jak se jednim klikem vratit k oblibenym? to by bylo fajn 🙂 tohle je fakt opruz....

lucisa
30. pro 2011

@jennyska já chci jen upozornit, že je fajn, že už není notifikace (kolikátá už změna?), ale upozornění, jen vám tam vypadl háček - upozornĚní .....

peroli
30. pro 2011

@jennyska děkujuuuuuuuuuuuuuuuuu za zmizení notifikace 😵 😵 😵
a to "kam jsem přispěla" se mi taky líbí... taková moje soukromá historie.. dobrej nápad 😉 😵

reruna
31. pro 2011

@jennyska ale nám nejde o zobrazování oblíbených na hlavní stránce fora, to tam bylo vždy, nám jde o možnost se jedním klikem vrátit z oblíbené diskuze do seznamu ostatních oblíbených - tam, kde se te´d pod názvem diskuze objevuje počet uživatelů, kterým se to líbí, byla dříve možnost kliknou na "moje oblíbené" - o tomhle tu mluvíme, tohle chceme zpátky

verbalinka
1. led 2012

@jennyska mně ta možnost se vrátit zpět mezi své oblíbené taky dost chybí. Ale já bych se přimlouvala za oblíbené hned nahoře u odkazu na FORUM a vedle toho tlačítko OBLÍBENÉ, aby se do nich dalo dostat hned odkudkoli 🙂

berenika39
1. led 2012

ha 😎 když kliknu na To se mi líbí u diskuse, přiskočí do mých oblíbených🙂))))

schnek
1. led 2012

ráda bych upozornila na takovou chybku - při zadávání inzerátu odklikávám, že inzerát plňuje všechnY pravidla. Správně by tam mělo být všechnA 😉

jennyska
2. led 2012

@reruna Ahoj, myslím, že jsi to nepochopila tak, jak to bylo psáno. Nyní je to tak, že klikneš na fórum a poté vidíš nalevo Moje oblíbené, klikneš na ně a vidíš ta témata, která se ti líbí.
Teď to ale po novém bude tak, že jakmile klikneš na fórum, zobrazí se ti již vypsaná oblíbená témata ( každému tolik, kolik jich má ) 🙂 Nebudeš tedy již muset klikat na Oblíbená témata, protože se přímo vypíši na hlavní straně fóra, takže bude stačit kliknout jen na fórum, když se ze své Oblíbené diskuze/otázky budeš chtít vrátit zpět 😉

jennyska
2. led 2012

@cuketacek Ahoj, jestli jde o veřejné téma a je zamknuté, můžeš na něho přijít a odkliknout oblíbenost. Pokud jde ale o soukromé, to zamykat nemůžeme a do něho se tak nedostaneme - a tudíž ani ty zatím nemůžeš jeho oblíbenost změnit. To však určitě brzy změníme a budeme se automaticky snažit po vyřazení ze soukromé skupiny také vyřadit téma z oblíbených a notifikací. 😉

daisyr
2. led 2012

@jennyska Ahoj, reaguji na příspěvek k návratu na seznam oblíbených témat.... bohužel, rovněž se mi nezobrazuje tato možnost a ani při kliknutí přímo na fórum se mi jen oblíbená témata nezobrazují, stále tam mám všechna, je chyba u mě nebo to tak má zatím být?

daisyr
2. led 2012

@jennyska Jé, tak teď jsem si všimla, že tam přibila nová "ikonka" - Mé oblíbené... tak to vše řeší a omlouvám se za předchozí dotaz.

reruna
2. led 2012

@jennyska ahoj, už jsem si toho všimla, opravdu jsem to nepochopila, ale už chápu a jsem spokojená🙂 díky!!!

berenika39
2. led 2012

super, že je to zpátky 😉

aguaverde
autor
4. led 2012

@jennyska je nějaká tech.chyba? Nezobrazuje se mi upozornění, že moji přátelé přidali něco do alba. Na hlavní stránce je vidím ale neukáže mi to v tom "Oblíbené a od přátel" nad fotkama (jak tam vždy svítí ty červené čtverečky s číslem) 🙂