Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

berenika39
29. srp 2012

@jennyska proč mi nejdou otvírat komentáře u KZ? nikde, u nikoho, žádné☹

benjik
30. srp 2012

@berenika39 mě to nešlo minulý týden,aktualizuj prohlížeč nebo ho změn.

jennyska
30. srp 2012

@berenika39 Ahojky 🙂 A nebo ještě i Adobre flash player - kdyby nic z toho nešlo, ozvi se mi prosím. J*

pitruskaskarolinkou
4. zář 2012

Dobrý den, moc ráda bych se chtěla připomenout s tím, že mám již od 11.5. zablokovaná dvě alba, už jsem od té doby opravila název a popis alba, aby splnoval pravidla...ale komentář, že odblokování alba může trvat cituji DEN I DVA...to je už trošku moc ...??? bude to již 4 měsíce... 🙄 😅 Pokud by stále nebylo něco v pořádku, pak předpokládám, že bych byla upozorněna, že stále něco není v pořádku...TAkže stále čekám a čekám a čekám a album je zablokované 🙄 Může s tím někdo něco udělat?
Děkuji velice.
Petra

romcovaklarka
5. zář 2012

Nejde mi přidat nová diskuse. Vždycky to celé napíšu a když dám přidat, tak mi vyskočí chybová obrazovka. Už mi to dneska zmizelo dvakrát ☹

romcovaklarka
5. zář 2012

Pořád mi to nejde, je závada jen u mě? @jennyska

jennyska
6. zář 2012

@romcovaklarka Ahojky, myslím, že to může být díky neaktualizované verzi prohlížeče, pže mi nikdo jiný nepsal :/ Zkus si svůj prohlížeč upgradovat a poté, kdyby to nešlo, ozvi se mi 🙂 Koukneme na to. J*

jennyska
6. zář 2012

@pitruskaskarolinkou
Ahoj Petro,
jedno album máš už aktivní a ve druhém (tvoříčím) máš stále nabídku uháčkování v komentáři, což je považováno za komerční záležitost a neupravený nadpis alba. Koukni zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... , své album si pouprav a pak už bude určitě v pořádku. Pošli mi poté IP, že už to máš, já ho odblokuji 🙂

Hezký den 🙂

romcovaklarka
6. zář 2012

@jennyska K tomu přidání nové diskuse... Původně jsem to zkoušela v IE9, teď jsem to zkusila ještě v Mozile a když to taky nešlo, tak jsem si na Mozilu nainstalovala nejnovější aktualizaci a znovu zkusila a opět to nejde ☹ Nevím, čím to může být...

jennyska
9. zář 2012

@romcovaklarka Ahoj 🙂 tak v tom pripade prosim napis na Nahlas chybu, dole na strance 🙂 J.

olusenka
26. zář 2012

Tady je to zase nějaké nové a pro mě hůř přehledné. Radši bych zpátky ten starý vzhled. To už si nemůžu na fotoblogu zvolit, zda chci vidět jen alba nebo jen krátké zprávy????

romcovaklarka
26. zář 2012

Teď jsem přišla a koukám jako zjara. @jennyska Prosím, kde si vypnu, aby se mi v "blíbených a přátelích" zobrazovalo to, že se někomu něco líbí 😝 Vůbec mě to nezajímá a strašně mi to zahlcuje zeď. Děkuji.

garzonka
26. zář 2012

@jennyska Mám dotaz: jak mohu poslat někomu srdíčko? Dá se to jen když od někoho nějaké mám a pak když nemám tak jen čekat až mi zase někdo pošle...?

hojda
26. zář 2012

@romcovaklarka Souhlasím, je to děs. Nechci číst co píšou kamarádky kamarádek mých přátel....To je na bednu. Asi si musím zrušit všechny přátele....

hojda
26. zář 2012

@romcovaklarka Taky vylepšení v bazárku mě potěšilo, špatně jsem zadala cenu, překlik a opravit to můžu až za 6 dní.....

romcovaklarka
26. zář 2012

@hojda Hustý, tak na to jsem ještě nenarazila. Díky za upozornění 😝

evcafrank
27. zář 2012

@jennyska když odpovídám zájemci v bazaru, tak kdyždám odeslat, tak se mi text dá do červeného rámečku a tím to hasne...uvítala bych zprávu, že odpověď byla odeslána nebo tak něco, pže takhle jsem si nebyla jistá, jestli jsem to odeslala a je to takové nejednoznačné kam dál 😉 (páč jsem jich takhle poslala asi 5 😅 ). Díky...

lucie777
28. zář 2012

@jennyska Taky by mě zajímalo, zda jde nějak zrušit, co vše se líbí a co komentují moji přátelé, zajímá mě jen, co moji přátelé napíšou nebo když přidají nové fotky, takhle se k tomu podstatnému ani nedostanu a radši to dřív zavřu..

jennyska
28. zář 2012

@lucie777 Ahoj, na této sekci pracujeme a omezíme množství příspěvků v Přátelích a Oblíbených 🙂

jennyska
28. zář 2012

@evcafrank Ahoj Evčo, jakmile se to "zaobalí" do červeného, znamená to, že se nic neodeslalo. Hezký den, J*

evcafrank
28. zář 2012

@jennyska - já ty zprávy vidím 😅 tak jsem měla za to, že jsou odeslané....tak v tom případě mi nejde odpovídat zájemcůmv bazaru...no to se pak nedivím, že mi paní neodpovídá....

evcafrank
28. zář 2012

teď jsem si všimla, že paní má registraci na mk.sk, tak je to asi tím, že? @jennyska

jennyska
28. zář 2012

@evcafrank Tak už je problém vyřešen, přesně tak... v případě sk cz inzerce prosím komunikujte přes IP a nebo jako neregistrovaní 😉 Nezakládej kvůli tomu ale prosím nový login, protože duplicitní loginy nepodporujeme 😉 Měj se hezky, J*

evcafrank
28. zář 2012

@jennyska díky za odpověď🙂 jj, odepsala jsem jí přes ip - neboj, použila jsem svůj nick na sk 😉 ....jen je to teda takový divný, když ona je zájemce o věc a napíše mi a já jí odpovědět stejnou cestou nemůžu...to, že je z sk mně nenapadlo (psala česky a stojí o osobní převzetí)
Pěkný sváteční den E.

jennyska
28. zář 2012

@evcafrank No, je to chybka, o které víme a musíme ji fixnout tak, aby nebylo možné do inzerátu reagovat, když ten inzerát nepochází ze stejné krajiny jako registrace uživatele - zájemce. 🙂

Kéž by byl sváteční 😉 na sk je normálně pracovní. Takže hezký sváteční jen tobě 😉
J*

evcafrank
28. zář 2012

@jennyska ok, díky🙂
a joooo, u vás sv. Václav není 😀 , ale zas máte jiný svátky🙂

schnek
29. zář 2012

@jennyska můžu do bazaru dát šicí stroj? a do které kategorie?

segra_bruni
30. zář 2012

@berenika39 ahoj, ten dotaz "0 komentaru" tos mela na mysli mne??? 😀 😉

segra_bruni
30. zář 2012

@jennyska ahoj, mam dotaz ... u deti jsem si vymazala datum narozeni neb mi dlouhodobe vadilo ze se mi aut. filtruji v pravo nahore maminky se stejne starymi detmi ... dala jsem si tam vek ??? a odhlasila se a prihlasila ... a ouha, stale se mi nabizeji listopadovky 2004 a dubnovky 2000 ☹ cim to? diky za radu 🙂

segra_bruni
30. zář 2012

@jennyska ... tak uz se to srovnalo ... asi to chtelo nejaky cas a je to OK, ja ocekavala okamzitou zmenu a ona nastala az po par minutkach 😉 problem tedy uz vyresen