Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

helulela
1. říj 2012

@jennyska asi to sem nepatří, ale moc děkuju, že v albech už jsou zase označené nově přidané fotky 🙂

jennyska
1. říj 2012

@helulela Ahoj, v pořádku, určo to sem patří 😉 A není zač 😉 J*

jennyska
1. říj 2012

@schnek Ahoj, právě, že když na nějakou věc nemáme kategorii, znamená to, že se u nás neinzeruje a to ani na střeše 😉 Hezký den, J*

schnek
1. říj 2012

@jennyska právě proto jsem se ptala. Děkuji za odpověď

jarkalada
4. říj 2012

@jennyska chci se zeptat, jestli to fakt nejde, nebo to dělám nějak blbě 😎
V Bazaru - nejde hledat jen podle kořenu slova? Např. sháním golfky pro dvojčata - A musím napsat - golfky dvojčata, nebo extra - golfové hole dvojčata nebo golfáč dvojčata .. Proč nejde podle kořenu "golf" , "dvojčat" - to jsou ještě případy, kdy lidi píšou "dvojčátka".. takže než ty všechny varianty vypíšu 😝

lucisa
16. říj 2012

@jennyska - prosím zmizla mi všechna tlačítka pod odpověďmi, zůstal mi jen datum a hodina - nemám Líbí se mi, odpověz, IP atd. - je to dočasné nebo je nějaký problém? 😕 😕

reruna
16. říj 2012

@jennyska kam zmizela tlačítka líbí se mi a odpověz, IP atd.?

jennyska
16. říj 2012

@lucisa @reruna Ahoj, právě jsem to zkoušela a funguje mi to. Zkuste si kdyžtak stáhnout novější verzi prohlížeče, restartovat PC a poté to znova zkusit. Jestli to ani po těchto opatřeních nepůjde, napište mi - podíváme se na to blíže 😉 Mějte se fajn! J*

reruna
16. říj 2012

@jennyska už to taky funguje, zkusila jsem zavřít a znovu otevřít, asi nějaká momentální idispozice🙂

lucisa
16. říj 2012

@jennyska já ani neotvírala a nezavírala, jen jsem s dětma dělala úkoly, tak jsem tad ychvíli nebyla a teď už to tady mám - asi nějaký výpadek. Díky.....

janulazaynab
21. říj 2012

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda se vrátí dělení fotoalb na alba, články a krátké zprávy? Nikde to nemůžu najít a vadí mi, když musím všechno projíždět.
Moc díky za odpověď.

berenika39
21. říj 2012

@janulazaynab ono to tu je, ale děsně tajný 😀 😀 , já to taky nevěděla, ale poradily mi chytřejší maminky, tak posílám dál.
Otevři si fotoblogy, vpravo je vyhledávač, je tam lupa - na tu najedeš myší, nabídne ti to, co chceš hledat, odškrtneš, co nechceš a dáš hledat.

janulazaynab
21. říj 2012

@berenika39 - už jm to zkoušela a funguje to🙂 Díky, bez Tebe bych to fakt nenašla a pořád se jen rozčilovala 😠 😝

berenika39
21. říj 2012

@janulazaynab mě to taky museli poradit, dokonce jsem to nenašla, ani když jsem jistě věděla, že tu to filtrování je. důmyslnej úkryt 😀 😀

segra_bruni
21. říj 2012

@janulazaynab jj utajené .... tady to je ....
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/alb...
zmínila se mi o tom jennyska zde:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla...
na konci komentářů
a já to pak písla @berenika39
😉

segra_bruni
21. říj 2012

@berenika39 kočko poraď, na FB je uváděno: .... Vybíráme z příběhů našich maminek: ... než to tam napíší tak si zajistí souhlas od autorky a nebo to vloží jen tak bez souhlasu???? nevíš?
vím že teď s tou novinkou: viz posled. KZ u jennyska ... je potřeba souhlas, resp.tím že se to vloží do té diskuze:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
tak je souhlas dán
ahoj a dík!

berenika39
21. říj 2012

@segra_bruni nevím, myslím, že to tam sekají jen tak, bez souhlasu, tím, že něco napíšeš veřejně sem, třeba do kz nebo fotoalba (ne jen pro přátele), dáváš to k dispozici samozřejmě každému ke zkopírování, neuvádí se tam, od koho to je, ani nick, ani odkaz sem, takže....nejspíš je to ok.
Mě tedy propojení mk a fb vadí, nicméně význam chápu, nemusím se toho zúčastnit, že 😀 😀 😀 . Tady jsem pod nickem, v soukromí, fb je něco úplně jiného, plné jméno, rodina, přátelé...jakmile bych z fb klikla na MK, je cesta nazpět snadná....snad to píšu srozumitelně.

segra_bruni
21. říj 2012

@berenika39 jj v pravidlech takoveho neco je ze pokud tu neco vyplodim je to jejich majetkem, coz je ok, dobre, jen jsem se chtela poptat zkusenejsi 😉 dik
na FB mam stejny nazor 😉
dobrou

berenika39
21. říj 2012

@segra_bruni je to ale jen moje doměnka, fakt neověřeno.-) taky dobrou🙂

segra_bruni
21. říj 2012

@berenika39 vsak jo, vsak pises "myslim" "nejspis" ... ja to tak brala 😉 ja si pravidla ted taky necetla v tomto, taky si to jen lovim z pameti 😉 ok dik a dobrou

lucisa
26. říj 2012

@jennyska ptám se možná na blbost, resp. není to nic strašného, spíš pro zajímavost. Když jsem na stránce (diskuse, fotoblog, atd.) někde dole a u příspěvků je víc Líbí se mi a já na to kliknu, abych se podívala, komu všemu se to líbilo, vždycky se mi objevila tabulka s nicky hned na stejném místě. Teď je to až nahoře, chvilku mi trvalo, než jsem to zjistila, furt jsem klikala a ono to bylo schované nahoře, až jsem náhodou rolovala myší, tak se to objevilo. Čímpak to je a dělá se to tak jen u mě?

berenika39
26. říj 2012

@lucisa dtto🙂

lucisa
26. říj 2012

@berenika39 taky? Už jsem myslela, že mi zas někdo poradí jiný prohlížeč, já vždycky čučím, co mi to zase dělá. I přihlašování mám automatické a automaticky to nefunguje, vždycky to vypisuju, tak fakt nevím.....

yanca
28. říj 2012

Prosím dokázali byste mi poradit? Už třetí den mi nefunguje modrastrecha.cz. Po zadání adresy se mi zobrazí pouze bílé okno s textem "No site configured at this address". Modrý koník i Beremese funguje bez problémů, stejně tak jakékoli další internetové stránky. Používám prohlížeč Mozilla Firefox (v Exproreru funguje vše bez problémů).
Za radu, kde by mohla být případně chyba v mém počítači a jak ji odstranit, předem díky!

jennyska
29. říj 2012

@lucisa Ahoj, děkujeme za info - opravíme 😉
@yanca Ahoj, podívej se prosím zde: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/... a postupuj dle instrukcí. Na sk stránky ti platí stejný login i heslo, jako máš tady na mk.cz.

Mějte hezký zbytek dne, J

yanca
29. říj 2012

@jennyska děkuju moc, pomohlo to, už funguje 🙂

mirunda
18. lis 2012

Proč po vložení fotky se mi fotka nikde neobjevuje? Ani na hlavní stránce, ani po kliknutí na fotoblogy.. nikde své album nevidím.. album mám veřejné pro všechny.. díky 😉

kstablova
10. pro 2012

prosím o radu, jak vymazat s wishlistu inzeráty, které už neexistují a tudíž když na ně kliknu, tak se mi akorát zobrazí "inzerát neexistuje" ale už není v nabídce "vymazat z wishlistu" ???
děkuji.

kstablova
11. pro 2012

@kstablova už vím, děkuji.

schnek
11. pro 2012

@jennyska Proč se mi neobjevuje album mezi aktualizovanými, když přidám fotky? v nastavení jsem nic neměnila a vždycky mi to fungovalo.