Vaše fotky v cizích albech. Stalo se vám to?

f.miracle
24. lis 2009

Tak jsem se dnes náhodou dozvěděla, že v albu uživatekly Sandule se ocitla moje fotka mého bříška s textem "Čekáme Tobiáska". Chápu, že si holky "půjčujou" fotky do alb na beremese.cz, ale tohle mi přijde trošku úchylka, nemyslíte? Nevím, jestli se dotyčná stydí za své vlastní bříško nebo si jej není schopná vyfotit sama, každopádně tenhle její tah se mi opravdu dost nelíbí. 😒 To si po porodu může půjčit fotku mého syna a připsat tam "tak už je Tobiásek na světě" Stalo se vám to taky?

anta
24. lis 2009

To je divný ne? Teda bych jí dala céres, myslím, že se tě snad měla nejdřív zeptat ne? 😠

vercak.
24. lis 2009

f.miracle - no jo, koukla jsem na to. Tak to je teda fakt síla, že se nestydí. Bych sí jí být tebou podala a to slušně. Co zkusit upozornit admina???

f.miracle
autor
24. lis 2009

Taky si říkám, myšlenkové pochody této dámy mi fakt nejdou dost dobře na rozum, nechápu, jak někdo může jít, skopnout si z cizího alba jeho tělo a dát si to do svého alba. Další věc je, že každá maminka je pyšná právě a jenom na to své bříško a své miminko a tady už vůbec nechápu, co ji k tomu vedlo. Moje album je tady:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pirlenka
24. lis 2009

Tak to je mazec 😕 Dotyčná si asi myslela, že je to fotka stažená z netu - což jí ovšem neomlouvá, tak jako tak si jí stáhla od Tebe 😝 😝

Mimochodem je moc povedená 😵

pirlenka
24. lis 2009

Navíc u té fotky máš popis, který jasně ukazuje na původ fotky.

f.miracle
autor
24. lis 2009

vercak. to taky udělám, jenom jsem nejdřív na tyhle tahy některých uživatelek chtěla upozornit ostatní, možná se vám stalo něco podobného, ani o tom nevíte. Já se to taky dozvěděla až potom, co mně na to upozornila teta. Teda nestačím zírat, jak jsem už psala na začátku, před svatbou jsem měla album z příprav na bms.cz a tam jsem naprosto neřešila, jestli si ode mně někdo vykopíroval svatební oznámení, ozdobu na auto a nevím co ještě, nebo později ze svatebního alba moji kytku, účes nebo šaty, ale tohle je něco úplně jiného a fakt mně to naštvalo.

soanpe
24. lis 2009

sandule je asi zakomplexovaná, že má škaredý břicho 😝 barák luxusní, auto luxusní, kočár ... no viděla jsem lepší 😀
ale asi ji její břicho nezapadá do jejich měřítek 😀

dala bych jí za to čočku a upozornila adminy 😉

f.miracle
autor
24. lis 2009

Asi je holka naprosto duševně mimo. 🙄

jakoubka
24. lis 2009

přitom dál už má vyfocené svoje bříško i s postavou 😕 (teda ,jestli je to ona)
Vím,že je tu ještě nějaká,která to dělá.
Ta ukradla nějaké fotky dítětě a reprezentovala je jako svoje 😒"a tady je z babičkou "a podobně 😲

nick,nevím ☹

vitty
24. lis 2009

Soanpe 😀
Taky mě to napadlo. Někdo holt má a někdo nemá. Já osobně bych jí sprdla. Stalo se mi něco podobného na jiném serveru. Nebyly to fotky osob, ale míst, kde jsme cestovali. S obdobným popisem 😠

jakoubka
24. lis 2009

jednoho admina má sandule i ve své diskuzi 😅

aguaverde
24. lis 2009

😅 jakoubka 😅

jinakuž to řeším 😉 psala sem sandul ať to vysvětlí 😉

jakoubka
24. lis 2009

agi-já to nemyslela zle 😉

jen jsem zkusila dát do vyhledávače sandule a vyjel mi December 😉A vím,že ty čekáš mimi v prosinci 😵

martimarti
24. lis 2009

To fakt nechápu 😕 😕 😕 ...je možný, že to vůbec někoho napadne?
A proč? 😕 😕

ikarkulka
24. lis 2009

nechci uživatelku omlouvat, jen mě napadá, že si možná myslela, že je to fotka stažená z netu, a tak si ji okopírovala do svého alba jako takovou tu úvodní, ilustrační "čekáme miminko".
ale zase na druhou stranu musím říct, že u této fotky je vidět, že si ji miracle fotila sama (ne že by byla nekvalitní, naopak 😉), takže to byl asi nějaký zkrat.
snad se to vysvětlí.

ikarkulka
24. lis 2009

jinak jsem vás přesunula do sekce modrykonik.cz 😉

aguaverde
24. lis 2009

uvidíme co mi odepíše sandul pak dám vědět 😉

dukie
24. lis 2009

Osobně bych řešila jinou věc... proč Koník nemá zablokované ukládání fotek? Nebo proč se neuloží s takovým tím "průsvitným" popisem třeba "www.modrykonik.cz" přes celou fotografii?... některé weby to tak mají (fotku nelze buďto stáhnout vůbec nebo právě s tímto "znetvořením")... tak proč ne Koník? Není to námět k diskuzi?... protože takovéto "kšeftování" s cizími fotkami, bohužel, bývá poměrně běžné... a kopírující osoby si vůbec neuvědomují, že takto porušují autorská práva... 😝

aguaverde
24. lis 2009

tak snad se vše se sandul vyřešilo 🙂
podala vysvětlení a fotku smazala 😉 🙂

soanpe
24. lis 2009

to vysvětlení by mě celkem zajímalo 😅
jen tak, co ji k tomu vedlo 😉