Vznik a význam tvého nicku

adec
11. únor 2012

Dobry vecer daaamy 🙂 tak me napadlo otevrit tema na tema 🙂)) jak vznikly vase nicky a co znamenaji ??? 🙂
tak muj nick adec- vznikl hodne davno, byly to prvni moje "lepsi" hodinky a od te doby jsem adec

soulfly
11. únor 2012

Ahoj Verunko 🙂 tak muj nick vznikl asi tak,že je to vlastne název mé nejoblíbenější skupiny 🙂 vzdy kdyz jsem se nekam prihlasovala tak jsem to pouzivala pokazde,protoze ja nemela nikdy zadnou prezdivku 😀

evulinkab
11. únor 2012

Ahojky, tak u me je to jasný..jmenuji se Eva, tak jsem to akorát zdrobněla a přidala B-zacatek sveho přijmeni.

berenika39
11. únor 2012
pazibarb
11. únor 2012

můj nick vznikl když jsme tehdy ještě s přítelem chtěli dohromady jen jedno Aukro a jeden účet na Mallu, Alze, Flickru atd... Je to jeho příjmení a moje jméno ve variantách jak je používají kamarádi. Teď už je to i moje příjmení. 🙂 A naše Píďa už má mimojiné přezdívku Pazinka.

linh
11. únor 2012

I já to mám 3 písmenka ze jména a 4. je z příjmení. Linda Hošnová 🙂

jakoubka
11. únor 2012

syn je Jakub ...takže nick je jasný 😵 🙂

adec
autor
11. únor 2012

@berenika39 ale muzeme pokracovat tady ne? ale dekuji za odkaz...

basimka
11. únor 2012

je to meno mojho muza a ja som si tam supla len koncovku KA 🙂

sitemaka
11. únor 2012

si-simona,moje máma,te-to jsem já,ma-marek,můj bráška,ka-kamila,moje sestřička 🙂

piskle89
12. únor 2012

jelikož jsme mrňavá (152cm), tak mi od základky říkali pískle (nejdříve teda palečku, ale to jsme zatrhla :D) no a 89 je rok narození 🙂

pavluska01
12. únor 2012

já mám nick podle jména - Pavlína a to 01 to význam nemá, při registraci už bylo samotné pavluska zabrané, tak mě napadlo tam dát 01 a to prošlo 🙂

jennyska
13. únor 2012

Ahoj, pokračujte na již vzniklé diskuzi se stejným názvem zde: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-vzni... tuto z důvodu duplicity uzamykám 🙂 Mějte se fajn 🙂