Zablokovaní uživatelé - fake users

smudlinka10
4. čer 2012

Mám dotaz, nebylo by možné zveřejnit vždy falešný nick? Vždycky se tady strhne debata o tom kam určitá osoba zmizela a některým se nechce věřit, že slečna/paní která si s nima x měsíců psala byla jen "jako". Myslím, že by to bylo fér a určitě nejsem jediná, která by tohle uvítala 😅 nemusí to být pro nás otevřená diskuze, stačilo by to tak jak je to např. u zablokovaných uživatelů a nebo to psát rovnou tam, vždyť je taky blokujete

berenika39
4. čer 2012

@pajiskazemlyna krom jiného dělám i korektury textů, a neumíš si představit, jak specificky každý píše....někdy mě prostě trkne - takhle už nědko psal - chvíli hledám, a někdy najdu. Nemám moc času, abych se tím zabývala, ale někdy je to fakt náhoda - 1+1 jsou dvě. 😀

kajovaevicka
4. čer 2012

@pajinka85 tak zrovna timmysek mi byla jasná od začátku- datum a hodina narození syna, doma dvě děti, z toho jeden novorozenec a deset statusů denně a k tomu dvě stovky přátel během týdne? Ta byla vcelku jasná.... ale jsou tu fakt takové, kdy je podezření, ale nemáš to jak potvrdit... viz třeba ta carolivier...

berenika39
4. čer 2012

Ono to zveřejňování by bylo fajn,. ale spolehlivě jde prokázat jen pár z těch pohádkářek, takže dvě se bloknou, ale deset jich tu funguje. To je prostě daň za užívání virtuálních debat.....

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@berenika39
Asi tak nějak ..nikdy se neprokážou všechny "fejkařky" ..

czechzuzanaba
4. čer 2012

@anjelicek26 no jo, to vadi i me, jenze nekdo ma treba jen jeden nick a stejne ryje a lze 😀

nadja73
4. čer 2012

Muzete me nekdo poucit, proc to nekdo dela? Ze porusuje pravidla fotoblogu nebo bazaru, ok, ale proc se nekdo vydava za nekoho, kym neni a jeste se chlubi cizi rodinou, cizima zksenostma a ja nevim, cim cizim jeste? Ze si z nas nekdo udela prcu jako nedavno slecna/kluk s brckem v tehotenstvi, ok, to se da jeste pochopit, ale toto.....? 😕

dominika1988
4. čer 2012

@nadja73 asi tomu dotycnemu nieco chyba v zivote a takto sa snazi robit zaujimavym, aby si ho aspon obcas niekto vsimol 🙂 akurat, ze na jeho vlastnu smolu sa do vlastnych klamstiev casom tak zamota, ze ani nevie, co vsetko nataral 😀

estterka
4. čer 2012

@nadja73 mozem..nudi sa a je nespokojny so svojim zivotom..prednedavnom na slovenskom MK bola aferka menom terrs ,ktora nas vodila za nos rok..a robila to,len tak,z nudy..aby nam dala priucku este povedala,ze preto..

mataharyy
4. čer 2012

@nadja73 psychická narušenost... 😉

nadja73
4. čer 2012

@dominika1988
@estterka pak jsou ty lidi nemocny a siklo by se je zavrit do spitalu...... 😖 ja proste nektere veci nikdy nepochopim.

estterka
4. čer 2012

@nadja73 raz sa dokonca stalo,ze si jedna vymyslela,ze jej zomrelo dietatko a radila so zenami,ktore to skutocne prezili ☹

berenika39
4. čer 2012

@nadja73 a bohužel se může stát, že ten dotyčný za to fakt nemůže, nevím, tak jedna z deseti? prostě mají problém, ale opravdový, kompenzace - jiná identita, žijí dva životy, jeden svůj - neuspokojivý, a jeden virtuální - podle svých představ, tohle bohužel nabízí internet, jen jedna z jeho stinných stránek.

anjelicek26
4. čer 2012

@nadja73 - taketo veci su uz dost rozvinute psychozy, ved su tu zeny, co si vymyslali rodinu, tehotenstva, deti, cele mesiace, den po dni, kym sa im na to prislo 😔

medi_ivca
4. čer 2012

@kajovaevicka @fair ja, ac plne nevedomky mam tedy taky dva nicky 😅 jeden na beremese a jeden tady. Tedy oba skoro stejne, ale vubec mi neoslo, ze to je nejak propojene? 😅 Mam to nejak napravovat? 😕

kajovaevicka
4. čer 2012

@medi_ivca zeptej se tady @ikarkulka

dominika1988
4. čer 2012

@estterka ta terrs, o ktorej si tu teraz pisala, stale som mala pocit, ze uz tu raz bola, medzi aprilovkami 2011, vymyslela si, ze caka dvojicky s nejakym anglickym futbalistom, na fotke vyzerala strasne podobne a tiez sa z nej vyklul fake

medi_ivca
4. čer 2012

@ikarkulka prosim prosim o info? Dekuji 😅

nadja73
4. čer 2012

@estterka tak ta se rouha a muze se stat, ze se ji to jednoho dne opravdu stane a pak bude litovat sveho druheho ja 😒
@berenika39 jako chapu, ze internet nabizi velkou anonymitu a lidi si muzou hrat na nekoho jineho, rict veci, ktere by normalne nerekli, ale jet v tom tak dlouho, krast cizi fotky, je fakt sila. At jsou nemocny nebo ne, je dobre, ze to admini dokazou odhalit.

estterka
4. čer 2012

@dominika1988 presne toto som povedala prvy den ako sa prihlasila a kontaktovala hned mna-ze to bude ta ista,co tvrdila,ze jej zomreli dvojicky...ja ju poznam cez kamosov,co ju poznaju osobne dokonca,mlada baba je to..tvrdila,ze si nikdy nevymyslela smrt dieta len toto o tom futbalistovi a tehotenstve..

katren
4. čer 2012

no, kocky....chceli ste zverejnovat falosne nicky a cela strana a pol mimo temy 😀 😀 😀 rozoberate co si ktora vymyslela, ale ziaden nick ste tam nedali 😅 😀 😀 😀 😀

nadja73
4. čer 2012

@anjelicek26 podle toho poctu, kolik se jich tady objevuje, tak bych rekla, ze je celkem slusna cast naroda magorna 😎

nadja73
4. čer 2012

@katren uz mlcim, jen mi to nedalo se nezeptat 😉

dominika1988
4. čer 2012

@estterka vidis a ja som stale rozmyslala, ci to nie je ta ista osoba, ale nechcela som nikoho obvinovat, mohla to byt iba podoba a predsa nebola 😒 😒 ze to niektore este bavi

berenika39
4. čer 2012

@nadja73 já si spíš myslím, že je na každým uživateli netu, na každé z nás, která užíváme jakékoliv forum, abychom prostě věděly, že tohle se děje. není možný spoléhat na nějaké adminy, na nějakou berličku, která nás ochrání. jednou je to veřejné forum a tím pádem je na nás, abychom si svoje soukromí před veřejností chránily....aby nám ho nikdo neukrad🙂. proto mě točí tabulky s iniciálami miminek, maminky s břuchem v tangách, děti nahaté a rozcapené, všechno souvisí se vším....kdo chce krást - zneužívat fotky, dělá to jen tam, kde se mu k tomu dá řpíležitost.

katren
4. čer 2012

@nadja73 ved mne je to jedno 😀 😀 😀 ja len tak, ze tak trosku ste odbehli 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
4. čer 2012

@katren tak ale je to jedna nejsmysluplnějších debat tady za posledních sto let 😀 😀 😀 😀

katren
4. čer 2012

@berenika39 😀 😀 😀

kajovaevicka
4. čer 2012

@katren No já si myslím, že to by tady měli zveřejňovat adminky- ty přeci vědí, koho vymazaly a proč (kolik lidí je udalo, jaké důvody potvrdily podezření a tak... ). Normální uživatelky můžou mít podezření, ale to tady zveřejňovat nejde- protože se akorát strhnout hádky, že ony teda rozhodně fake nejsou- vždyť zrovna za timmysek by tady dalo "ruku do ohně" dost uživatelek... tahle diskuze má podle mě jediný smysl- po akci vysvětlovat. Proto by ji měli admini zamknout a vždycky tu jen napsat- byla smazána timmysek, protože se přišlo na to, že je fake a přišlo se na to tak a tak...

katren
4. čer 2012

@kajovaevicka tak ano, ale to treba napisat adminom teda....nie zalozit diskusiu a "ohovarat" tie dotycne.....lebo fakt sa okrem par nickov na zaciatku potom debatovalo len o tom 😉

berenika39
4. čer 2012

určitě, mít podezření a jen tak tipovat je málo. to by se mohlo nakonec i někoho reálného dotknout. pokud se potvrdí falešný nick, zveřejnit, ale jinak opatrně, svoboda slova🙂))))