Zablokovaní uživatelé - fake users

smudlinka10
4. čer 2012

Mám dotaz, nebylo by možné zveřejnit vždy falešný nick? Vždycky se tady strhne debata o tom kam určitá osoba zmizela a některým se nechce věřit, že slečna/paní která si s nima x měsíců psala byla jen "jako". Myslím, že by to bylo fér a určitě nejsem jediná, která by tohle uvítala 😅 nemusí to být pro nás otevřená diskuze, stačilo by to tak jak je to např. u zablokovaných uživatelů a nebo to psát rovnou tam, vždyť je taky blokujete

juliagregor
4. čer 2012

admini by mohli doplnat castejsie, lebo nie su tam vsetky...

smudlinka10
autor
4. čer 2012

@juliagregor tam poslední dobou nejsou žádné z těch falešných, vyvolává to tady jen dohadování a vždy je o tom x statusů, pokud "maminka" byla nějak oblíbená

juliagregor
4. čer 2012

suhlasim...

ikarkulka
4. čer 2012

mám pocit, že blokujeme snad denně 🙄
z poslední doby a ty nejdiskutovanější - annamariea, timmysek, carolivier...
jestli si vzpomenu, tak dopíšu.

anjelicek26
4. čer 2012

Ono by to predovsetkym chcelo falosnemu nicku bloknut celu IP adresu, lebo je tu do tyzdna s novym menom zas 😔 A je tu takych niekolko aj aktivnych - zasa raz do dalsieho zablokovania.

estterka
4. čer 2012

@juliagregor mne admini povedali,ze uz do tej temy sa nepridava.

lili_mia
4. čer 2012

@anjelicek26 ale nerobí sa to .. dotyčná dostane možnosť vybrať si, ktorý nik si chce ponechať a je jej umožnená existencia .. lenže nik sem nenapíše, že je to duplicitný nik .. blokujú iba IP adresy osôb, ktoré tu robia bordel, ked už zrejme admina nebaví neustále upozorňovať a blokovať v podstate užívateľa z rovnakej IP adries

camelinka
4. čer 2012

@ikarkulka carolivier byl fake???? tak to cumim jak .....,celkem sem ji sledovala 😅

ikarkulka
4. čer 2012

@anjelicek26
@lili_mia
to není pravda.

někdy se IP adresa nedá blokovat, resp. je to zbytečné, protože dotyčná je mění.
pokud ji blokneme, vrátí se přes jinou. nehledě na to, že z její IP adresy se přihlašují třeba i jiné uživatelky, které nejsou fake a které by se tím pádem na stránky nedostaly.

také těmto fake nickům nedáváme na výběr, blokujeme veškeré.

lili_mia
4. čer 2012

@ikarkulka presne, že IP sa nedá zablokovať, ale niektorý z adminov to tu tvrdí, že sa dá .. asi nemá router na ktorý sa mu vie napojiť aj iný užívateľ .. čítala som ako príklad uvádzal, že žiadne také, že sa prihlasuje aj sestra, suseda, že blokujú .. ale zas, neviem ktorý to bol a bolo to pred rokom určite, čiže beriem na vedomie, že sa to mohlo zmeniť

smudlinka10
autor
4. čer 2012

@ikarkulka je to mazec, myslím, že je tady x dalších nicků co nejsou pravé... jenže jak jim to dokázat... většinou rychle otěhotní, rychle potratí a nebo mají něčím zajímavé těhotenství 😅

ikarkulka
4. čer 2012

@lili_mia možná to ten dotyčný admin tvrdil ve smyslu technickém. technicky umíme zablokovat IP, ale neděláme to - z výše uvedených důvodů.

ikarkulka
4. čer 2012

@smudlinka10 taky tu mám pár adeptek 🙂 ono se to dřív nebo později ukáže 😉

lili_mia
4. čer 2012

@ikarkulka aha, tak to je iné, pre mňa sú to už dva rozdielne pojmy, nevadí, málo som sa predtým pýtala 🙂 ďakujem za info

czechzuzanaba
4. čer 2012

Me to je napriklad uplne jedno, jestli nekdo ma vic nicku....

irriss
4. čer 2012

.

kajovaevicka
4. čer 2012

Myslím, že by bylo fajn to zveřejňovat- a k tomu i pár info, jak se k tomu nakonec došlo... pak se zamezí zbytečným diskuzím a proooč? Je podle mě docela rozdíl mezi duplou (je hodně holek, co bylo na brms a pak se přihlásilo na MK, po nějaký době a nedošlo jim, že to jsou propojený stránky) a mezi holkou, co lže a vydává se za někoho, kým není a záměrně mate maminky...

fair
4. čer 2012

@kajovaevicka Souhlasím! To samé se stalo mě - před časem jsem se registrovala na BRMS, postupem času zde na MK a pod jiným nickem. Ne, aby mě někdo nenašel, jen mi nedošlo, že to tak musí být... Dostala jsem zprávu do IP a podnikla náležité kroky, abych mohla být tam, i tady pod jedním jménem 😉

anjelicek26
4. čer 2012

@czechzuzanaba - no mne by to tiez nevadilo, keby jeden nick nesluzil na vyryvanie, osocovanie, spehovanie, provokovanie a urazanie... takych exotov je tu tiez par 😠

smudlinka10
autor
4. čer 2012

jo jestli má někdo nick tu a tam tak je mi to putna ale bomba je když tady nějaká minda tahá za nos i stovek lidí, to je pak doma prča 😀

irriss
4. čer 2012

@anjelicek26
o nejaky ten exot-bestii se spolu delime, ze?? 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
4. čer 2012

@smudlinka10 - no ved to, mna najviac dorazila zienka, co si vymyslela predcasny porod v 25.tyzdni, davala sem fotky z neonato oddelenia, ze to je jej dietatko, co bojuje o zivot, vsetucko vymyslene a o mesiac tu bola zas - zasa tehotna a s inym pribehom 😝 Kolko zien ju vtedy podporovalo, pomahalo, stalo pri nej a cele to bol humbuk... a tieto pripady su tu takmer denne v roznych variaciach, preto ma hneva, ze osoby, co pokradnu fotky (aj mne pokradli fotky z ultrazvukov a bruska, co je dost chore podla mna), vymyslia si nieco v takomto rozmere proste nie je mozne definitivne vyhodit 🙄

anjelicek26
4. čer 2012

@irriss - ano ta jedna specialna nas ma rada obe 😅 😅

smudlinka10
autor
4. čer 2012

@anjelicek26 no a nebo tu byla holka co měla dvojčata dvakrát za sebou a tenkrát udělala blbost, že dala pravá jména dětí a manžela - aby se to nepoznalo, jenže svoje jméno si vymyslela, že je česka v cizině, stačilo to hodit na google a už jsem koukala komu pobrala fotky 😅

anjelicek26
4. čer 2012

@smudlinka10 - len clovek sa tu uz citi pomaly ako detektiv, ja mam momentalne "pod dohladom" pät nickov, co som si uplne ista, ze su bludy, len ich treba vyhmatnut pri lzi a nechat bloknut, len kto ma cas na to ich stale sledovat 😝

smudlinka10
autor
4. čer 2012

@anjelicek26 jejich revírem je kůň, jejich protivníkem jsou zloději fotek, vymýšleči a podvodníci... ženy z koně modrého pracují vedne v noci 😀

pajinka85
4. čer 2012

Já jsem teď tak nějak byla v šoku z "timmysek" -nevím jestli to mm správně napsané. ale tu jsem sledovala a "měla" krásnou rodinu...ta mě teda fakt zaskočila.
Jinak ostatní moc nevím kdo byly.....
Nechápu co z toho mají a taky přemýšlím, jak na ně admini přicházejí.....
Já tu jsem často, ale nepamatuji si všechny, abych poznala, že píšou nějaké "bludy"

pajiskazemlyna
4. čer 2012

@pajinka85
Já jsem tu taky pořád a nechápu, jak někdo dokáže rozeznat pravý profil od "fake profilu" ....
Některé ty "maminky" to mají tak skvěle promyšlené a píší tak reálně jakoby ...
no nechápu, vůbec .. 😅 😕

berenika39
4. čer 2012

Jednu takovou jsem nedávno náhodně tipla - a trefa, fajn je, že se dá hledat na googlu i podle obrázků, ona měla v albu pár fotek, psala, že jí jendou někdo fotky vykradl z FB, tak je opatrná.....tak jsem těch pár jejích fotek dala do googlu a vypadla z toho herečka se svým baby, americká, hrdinka nějakých seriálů či čo🙂))). Nakonec se omluvila, že je nešťastná, že si takhle virtuálně žije...ale těch maminek, co s ní psalo,radilo, měla samozřejmě problém v manželství....