• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antidepresiva v těhotenství. Bude miminko v pořádku?

18. března 2008 
Prosím,berete některá z vás nebo jste brala v těhotenství antidepresiva?Konkrétně Seropram?A jsou vaše miminka v pořádku?
16. bře 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj delo, ano, já jsem brala Seropram po celé těhotenství a i teď při kojení a malý je úplně ok. Moje ségra totéž. Nevím, jaké máš dávkování, já jsem brala 1 tabletu denně, než jsem otěhotněla a pak, když jsem zjistila, že jesem těhotná, mi Dr. dopporučila zkusit jen 1/2 tablety denně a byla jsem v pohodě. takže od té doby beru jen tu půlku. Ségra taky před těhotenstvím brala 1 tbl., pak brala 1 tabletu obden, to jí vyhovovalo víc, než 1/2 denně. Oba kluci jsou zdraví a v pohodě, neměj strach. Určitě je lepší léčbu nepřerušovat a případně upravit dávkování, než vysadit a pak se třeba složit :slight_smile: Držím palce. Kdybys chtěla vědět podrobnosti, písni mi klidně do IP. :wink:
16. bře 2008 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lucinko,moc ti děkuju že jsi se ozvala.Aspon trochu si mě uklidnila.Já beru Seropram od druhého měsíce těhotenství.Dřív jsem trpěla depresí a panickou poruchou a v těhotenství mě to přepadlo zas.Beru jeden denně.No snad bude všechno o.k.I já jsem už ted v pohodě.Jsem v šestým měsíci.Já vůbec měla strach,protože než jsem zjistila že jsem těhotná,tak jsem pila alkohol i kouřila.Alkoholu už se ani nedotknu,ale to kouření mi dělá hrozný problémy.Od pátého měsíce,jsem to nevydržela a dala si a dám si občas i ted.Prostě mám hrozně slabou povahu a vím že je to nezodpovědný,ale nemůžu si pomoc.Jsem prostě psychicky slabší povaha.Ted si budeš myslet,že jsem hrozná,já vím.Kdybych byla mamka v pohodě,tak bych si to o jiných taky myslela,kdyby mi někdo napsal,to co já tobě.Měj se moc pěkně a když budeš mít čas,tak se ozvi.
18. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delo písnu ti IP-nechci to tady rozebírat. :wink: :wink:
18. bře 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kejko,nevím co je to IP.Kam mi napíšeš?
18. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dela, IP je interná pošta. Pozrieš si ju hore na samom vrchu.
18. bře 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delo už jsem ti písla.Jak píše Bibi je to nahoře interní pošta u uživatele,modrý střechy atd.Měla by jsi to mít. :wink:
18. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek