Ascorutin v 16. týdnu těhotenství. Mohu ho?

sparka
24. lis 2008

ahojky holky mám takový dotaz v sbotu jsem silně krvácela a na pohotovosti porodnického oddělení mi dali ascorutin a je tam napsáno nesmí se užívat v těhotenství..jsem v 16tt a mám strach

andreasek82
24. lis 2008

sparko, to je mi moc lito, ale myslim, ze ascorutin se v tehu dava pri nejakych problemech.. myslim si, ze by ti ho nedali, pokud by se nesmel uzivat.. neboj se.. a krvaceni uz ustalo? drzim palecky!

mar26
24. lis 2008

sparka - na krvácení v těhotenství ho dává každý doktor, neboj se a klidně ho zobej. Držím palce ať je brzy vše ok.

sparka
autor
24. lis 2008

holky děkuju vám no krvácela sem dost silně asi půl hodiny a pak už dobrý,no to samé jsem měla u dcerky,tak snad to bude ok...jinak už nekrvácím ani nešpiním..tak at vám se to vyhne
😵

konja
24. lis 2008

sparka: i já vyfasovala na krvácení v těhu ascorutin. Jakmile se začne krvácet, nedá se nic jiného než nasazení ascorutinu dělar. Taky jsem se na to své dr ptala a je to OK. Užívala jsem ho asi tři týdny a vše dopadlo dobře 😉 Hodně štěstí a krásné těhulkování 🙂

evulinkab
24. lis 2008

jj, já měla taky pořád problémy se špiněním a dá se říct, že první a tak polovinu druhého trimestru, jsem musela každou chvili Ascorutin brát.Takže neboj, klidně ho ber.Je to vlastně jen vitamin C.

rrenatkaa
25. lis 2008

Sparka: Já jsem ve dvanáctém týdnu začala krvácet z hematomu v děloze a ihned mi nasadili v nemocnici Ascorutin. Prý to posiluje pružnost žilních stěn, aby nepraskaly. Nemusíš se ničeho bát a jak už bylo řečeno, klidně ho zobej dál 🙂 Hodně štěstí

sparka
autor
25. lis 2008

holky jste moc hodný,jsem v klidku je fakt že sem ho brala i u dcerky ale ted sem prostě měla strach..jo a když ste krváceli šli ste pak na nákou vyjímečnou dřívější kontrolu?já mám jít až 18.12 😒

severine
7. pro 2008

taky jsem špinila malinko a taky mi dali ascorutin .. před dvěma týdny .. snad je vsjo ook

katerina85
8. pro 2008

Ahoj holky, jsem tu nová v pátek mi potvrdili těhu jsem v 6 tt. Na ult. zjistli, že mám malý hematomek, protože špiním, tak jsem dostala utrog. a ascorutin, dr. říkala, že by to během pár dnů mělo přejít, dnes už je pondělí a pořád špiním s troškou krve. Holky uklidníte mne, snažili jsme se o mimi hodně dlouho, tak mám strach. Děkuju

majatob
8. pro 2008

katerina: hlavne se setri, hodne odpocivej a nestresuj. Nez se hematom vstreba muze trvat dost dlouho, ja jsem spinila s prestavkama 5 mesicu a aj jsem si v nemocnici polezela, ale vsechno dobre dopadlo 🙂

andara
8. pro 2008

katerina-ja spinila 4dny hodne a pak pres tyden slaboucce a ani hematom jsem nemela,brala jsem to same co ty,bude to v poradku neboj 😉

katerina85
9. pro 2008

Moc Vám děkuji za uklidnění, snad se to zlepší, je fakt, že to přijde vždycky přes den, kdy hodně funguju a večer kdy jsem v klidu a ráno, tak je to OK. Na Ultr. jdu 15.12., kde by měla být vidět srdeční činnost. Tak se moc těším.

poletuszka
9. pro 2008

ahojte holky, ja jsem na konci 5. tt skoncila v nemocnici se spinenim a dali mi na to ascorutin a utrogestan, ted uz beru jen utrogestan.. zjistili mi, ze tam mam maly hematomek, tak jsem si tyden polezela ve spitale a kdyz me pousteli, tak tam jeste byl, ale po tydnu na kontrole u doktorky mi rekli, ze se vstrebal, ale leky beru dal..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru