• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barvení vlasů v těhotenství

15. října 2016 
Barveni vlasu v tehotenstvi nevadi, problem je v tom, ze barvy chytaji v tom obdobi jine odstiny, ci celkove se muze spatne chytnout. Nic vic. Jo a necuchat primo zesvetlovace :grinning:
17. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, prosím o radu...můžu se barvit 4 týdny po porodu??? vypadám šíleně :grinning: ... plně kojím, tak prosím o radu, zda máte někdo zkušenost..díky :slight_smile:
9. kvě 2015 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Barvit se můžete, mimču to neuškodí, jen je pravda, že to může díky hormonům chytat jinak, než jste zvyklá.
26. kvě 2015 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla bych vám napsat mou zkušenost s Henna barvou na vlasy. Když jsem překonala konzistenci, barvu i zápach, silně připomínající kravský exkrement,těšila jsem se aspoň na výsledek.. Dopadla jsem tak, že i když jsem aplikovala hnědý odstín, vlasy trošku zežloutly, ale že by byly obarvené se říci nedá. Barva se nedala vymýt, vypadala mi polovina vlasů a získaly krásnou konzistenci sena. Opravdu nevím, jak to rozčešu....
14. led v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja se barvila jak v tehu tak i po porodu...doporucuji kvalitni znacku a dobrou kadernici....i kdyz tehotne nebo po porodu nejste. Vyplati se investovat. Ja pouzivam kevin murphy a super...je draha ale vlasy super.
14. led ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tělo je v těhotenství přecitlivělé ale nedělala bych z toho takovou vědu, já chodila na melíry a v pohodě.
18. led v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já si barvila hlavu v neděli a chytla mi ani se mi neudělalo špatně.Tak to je podle mě na každé jak ji bude.
29. led ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Na meliry jsem chodila v každém tehu. Před porodem, po porodu, během kojení...bez problému, nejhorší bylo najít si ten čas:slight_smile:
29. led ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den,jsem v 6tt mohu se jít obarvit?Předem Děkuji
15. říj ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@barunka0001 určite áno.. :slight_smile:)
15. říj ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, normálně se v těhotenství barvím, teď plánuji ještě před porodem generálku u kadeřníka, abych nebyla jako strašidlo a nebyl žádný problém.
15. říj ve 14:43  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek