Barvení vlasů v těhotenství

andrea73
6. říj 2006

Čauky holky, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli je vhodné si během těhotenství barvit nebo melírovat vlasy, a jestli vůbec barva chytá. Potřebuji si něco udělat s hlavou, už se na sebe nemůžu dívat....ten odrost!!! 😨 😒

gepe
17. dub 2014

Barveni vlasu v tehotenstvi nevadi, problem je v tom, ze barvy chytaji v tom obdobi jine odstiny, ci celkove se muze spatne chytnout. Nic vic. Jo a necuchat primo zesvetlovace 😀

knorox
9. kvě 2015

Dobrý den, prosím o radu...můžu se barvit 4 týdny po porodu??? vypadám šíleně 😀 ... plně kojím, tak prosím o radu, zda máte někdo zkušenost..díky 🙂

fisulenka
26. kvě 2015

Barvit se můžete, mimču to neuškodí, jen je pravda, že to může díky hormonům chytat jinak, než jste zvyklá.

hanina91
14. led 2016

Chtěla bych vám napsat mou zkušenost s Henna barvou na vlasy. Když jsem překonala konzistenci, barvu i zápach, silně připomínající kravský exkrement,těšila jsem se aspoň na výsledek.. Dopadla jsem tak, že i když jsem aplikovala hnědý odstín, vlasy trošku zežloutly, ale že by byly obarvené se říci nedá. Barva se nedala vymýt, vypadala mi polovina vlasů a získaly krásnou konzistenci sena. Opravdu nevím, jak to rozčešu....

shine2015
14. led 2016

Ja se barvila jak v tehu tak i po porodu...doporucuji kvalitni znacku a dobrou kadernici....i kdyz tehotne nebo po porodu nejste. Vyplati se investovat. Ja pouzivam kevin murphy a super...je draha ale vlasy super.

frenny
18. led 2016

tělo je v těhotenství přecitlivělé ale nedělala bych z toho takovou vědu, já chodila na melíry a v pohodě.

lucka8383
29. led 2016

já si barvila hlavu v neděli a chytla mi ani se mi neudělalo špatně.Tak to je podle mě na každé jak ji bude.

lajla
29. led 2016

Na meliry jsem chodila v každém tehu. Před porodem, po porodu, během kojení...bez problému, nejhorší bylo najít si ten čas🙂

barunka0001
15. říj 2016

Dobrý den,jsem v 6tt mohu se jít obarvit?Předem Děkuji

kaccistar
15. říj 2016

@barunka0001 určite áno.. 🙂)

konik_mischel
15. říj 2016

ahoj, normálně se v těhotenství barvím, teď plánuji ještě před porodem generálku u kadeřníka, abych nebyla jako strašidlo a nebyl žádný problém.

radushqa22
31. pro 2016

Ja si během těhotenství barvila vlasy 3x a ani jednou me to nechytlo chtěla sem červenou na černou chytli mi jenom odrosty

elis1301
7. únor 2017

Ahoj. Právě sedím u kadeřnice. Jsem v 10tt. Kadeřnice,kamarádka, mi řekla, že v dnešní době již barvy nejsou tak škodlivé. Jediné, co by nedoporučovala, je odbarvování celé hlavy.

lprdola
9. dub 2017

Kdo pouziva prirodni barvy na vlasy a poradi mi?🙂)

popelka1984
9. dub 2017

ted jsem tu na konikovi nasla ze zvědavosti tento odkaz https://www.modrykonik.cz/barveni-vlasu-v-tehot...
Ja jsem se v těhotenství ptala svoji kadeřnice jak to opravdu je a ta mi rázně rekla ne, kvůli amoniaku. Ale nevydrzela jsem to, kdyz uz jsem vypadala hrozne tak jsem se nabarvila aspoň nejakym šamponem přelivem nebo jak se tomu říká.

liduska66
15. dub 2017
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

No jasne vybirat hlavne mezi prirodnimi ci rostlinými barvami.🙂

lenkazu
16. říj 2017

@lprdola Barvy Herbatint - nesmrdí (nemají amoniak) a mají i jakési bylinky. Nejsou teda úplně přírodní jako třeba henna, ale zas dobře chytají. Recenzi najdeš třeba tady:

https://www.youtube.com/watch?v=ltOBQR0w_4Q
darija06
15. črc 2022

Když jsem byla těhu, tak jsem si kupovala rostlinné barvy od Khadi a barvím se jimi dodnes 🙂 protože mi neničí vlasy jak ty drogérkové 🙂

milito18
8. kvě 2023

@andrea73 já taky 5.mesicu bez barvení.Šediva jsem jak samuraj,doma mám šampon barvící od palette a furt se bojim 🤦

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru