Bolesti zad a elektrická dečka v těhotenství. Neublíží?

gilotek
28. srp 2007

Nevíte někdo jestli je bezpečné použivíta nahřívací elektrickou dečku v těhotenství? Jsem ve 22. tt a mám bo¨lesti zad ¨kvůli kterým nemůžu pořádně sedět ani chodit. Sem tam ji použiju, bojím se aby neublížila mimi.

kolibrik
28. srp 2007

Ahojky, tak to ti opravdu nepovím, s elektrickou dečkou nemám žádné zkušenosti, ale vím, co je to bolest zad. To je fakt něco příšerného. Někdy jsem mívala pocit, že to snad nevydržím. K tomu mi ještě začali otékat kotníky..Samé lepší 😒 Já jsem si zašla do lékárny a na kotníky i záda používám Relax, myslím Elast-Q. Fakt mi to pomáhá. Manžel mi kyždý večer promasíruje kříže - má takovou hřejivou až chladivou schopnost, nedokážu to popsat. Pak mi ještě namaže kotníky a můžu jít s klidem spát a vím, že se celou noc nebudu točit jako na kolotoči🙂 a budu spát v klidu až do rána.
Ani nebyl drahý. Vyzkoušej, uvidíš, mi třeba vyhovuje. Měj se a napiš co a jak...

mandragora
28. srp 2007

já mám elektrickou dečku a používám jí dostž často,ale je pravda,že jsem četla,že se v prvních měsících těhotenství nemá přehřívat pánev,tak jsem jí nepoužívala,ani by to nešlo,protože byl furt hic.ale jinak v zimě bez ní neusnu.ted si myslím,že byti to už nemělo ublížit,zkus si namazat záda,francovkou a lehni si na ní a uviíš.

gilotek
autor
28. srp 2007

kolibrik: nemáš prosím přesnější označení toho krému? na netu to nemůžu nikde najít 🙄

mandragora: díky 🙂

kolibrik
29. srp 2007

gilotek: Šla jsem se mrknout na tubu, takže stránky jsou www.elasti-q.cz, jmenuje se Elasti-q Relax, je to 125ml, ale to vše se dočteš na stránkách, taky jsem se tam dívala. Mají tam více výrobků pro těhotné, i na strie a kyselinu listovou, pak nějaké krémy exclusive..pro hebkou pokožku. No podívej se sama. Já mám ještě ten jejich krém na strie a jsem spokojená. Docela jsem přibrala a začíná se mi napínat kůže na bříšku, tak mažu o sto šest🙂Strie máme dědičné, tak chci tomu předejít🙂, snad se povede..
Dej mi pak vědět, jestli sis ho koupila a co a jak..já jsem spokojená, fakt hodně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru