Bowling v těhotenství. Můžu hrát?

1. listopadu 2014 
Ahoj holky, může se hrát v těhotenství bowling? Dneska máme jít a já nevím, zda hrát, jsem v 8tt. Mám strach, aby to miminku nějak neublížilo.
12. led 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Theres tak to bych si netroufla ani omylem. Myslim, že bowling opravdu není sport pro těhule
12. led 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak na bowlingu jsem byla asi tak ve 20tt, ale ani omylem by mě nenapadlo hrát, byla jsem pouze jako pozorující a fanoušek, i když ostatní říkali ať si hodím aspoň jednou, tak fakt ne, přece jenom jsou ty koule dost těžký a ještě jak člověk sebou trhne ... no fakt to radši neriskuj
12. led 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud z neceho nemas dobry pocit, tak to radeji nedelej.
do tri mesicu bowling hrat muzes-pokud to moc neprehanis. namaha se tim hlavne zadecek a ne brisko. a pokud jde o koule..nemusi se hrat s temi nejtezsimi ja bowling v tehotenstvi hrala - lehce, s rozumem.
12. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přesně tak jak píšou holky. Nic neriskuj .
12. led 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paolin já když hraju bowling tak zapojuji i břišní svaly, ale asi mam špatný svalový stereotyp A první 3 měsíce, by se člověk měl šetřit nejvíc, protože v té době se embryo usazuje v děloze a mohlo by dojít k potratu
12. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se da hazet obema rukama jak jsem psala - pokud tehulka nema z neceho dobry pocit, nema to delat. ikdyz ja treba nemam dobry pocit ze zvedani syna - 13kg a stejne to musim delat
12. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. ja jsem hrala bowling naposled na stedrej den a malinkej byl naramne spokojenej, to uz vic zlobi v brisku kdyz uklizim. proste chlap no ale zalezi na tobe a na tom jestli se na to citis nebo ne....
13. led 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé tak to je super,že se může,já ho vůbec teď nehraju,protože jsem měla strach,aby nepřišla o mimi
15. led 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já hrála během těhotenství bowling. Samo, že jsem neházela s těma nejtěžšíma koulema - i dřív jsem používala lehčí kalibr. Ale určitě to záleží na tom, jak se kdo cítí...
21. led 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi bych si zahrala jen jednou a naposledy
22. led 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já hrála bowling naposledy v 13tt a bylo to v pohodě, i když jsem z počátku měla taky strach. Nakonec jsem dokázala hrát dvě hodiny v kuse a všechny jsem porazila. Moje kolegyně loni hrála s námi bowling a to byla na konci pátého měsíce a moje švagrová hrála bowling na konci šestého měsíce. Obě ale zlehounka a moc energie do toho nedávaly. Určitě záleží na každé těhulce jak se cítí a jak chce riskovat. Já bych už třeba teď v 18 tt hrát nešla.
22. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já hrála bowling asi v šestým měsíci a zvladla jsem asi 3 hry. Pak už jsem byla unavená.
22. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhotenství není nemoc! záleží na osobě a na fyzičce. Ja hraju a chodim pochody jako před otěhotněním. Jen vše pomaleji.
7. zář 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik03 Naprosto souhlasim, kdyby se člověk řídil vším, co nemá, tak snad nemůže ani vstát z postele
22. zář 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Byli jsme pred ctrnacti dny hrat. Kamaradka byla v 27tt a koulela v pohode. Dokonce me porazila Hrala myslim s 8 nebo 10. Hrali jsme hodku a pul. Byla a je stale v pohode. Tak jen prispevek do diskuze
1. lis 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že obecně sporty které namáhají bříško jsou nevhodné.
Ale mimo jiné záleží na tvé kondici před otěhotněním, jak se cítíš, máš-li zdravotní komplikace, atd.
Já jsem hrála pasivně - fandila.
1. lis 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek