Chození na hokej v těhotenství, může to uškodit miminu?

sandra243
22. srp 2012

Asi trochu netradiční otázka, ale nemáte některá zkušenosti s návštěvou (ne hraním) hokejových zápasů během těhotenství? Může to nějak uškodit miminu? Myslím hluk atd.

camelinka
22. srp 2012

@sandra243 pokud nemate zadne problemy a citite se dobre, tak nevidim problem, tehu neni nemoc a kdyz se to prckovi libit nebude, tak se to dozvite 😉

iv45
22. srp 2012

já chodila na hokej celé těhotenství až do 8 měsice a všechno ok 🙂 jen na rizikové zápasy ne, to by byl vědomý hazard. Přestala jsem jen kůli bolestem zad. Se synem jsme chodili od roku znova a super 🙂

horakovatereza
23. srp 2012

Taky jsme chodili do poslední chvíle - akorát holt místo toho svařáčku byla čokoláda 😖

sandra243
autor
23. srp 2012

Diky. okoli mi totiz porad rika, ze jsem blazen a ze to mimi muze ublizit, takze uz jsem z toho "mirne" zmatena 🙂

lutsousek
23. srp 2012

Vůbec bych se nebála. 🙂 Chodila jsem taky celé těhotenství, ale jen na domácí zápasy, abych neseděla x hodin v autě.

sarunatko
23. srp 2012

@sandra243 Já jsem taky chodila na Kometu skoro celý těhotenství 🙂

slundo
23. srp 2012

určitě není důvod nechodit...miminko vnímá hluk, ale taky pocity matky a pokud s tam cítíš dobře ty , tak to pozná a třeba ho to uklidní 🙂 A pokud se mu to líbit nebude, ozve se . Jen se vyhni tlačenicím , kuřáckým prostorům, párkům a jiným pochutinám a lítajícím lahvím 🙂 Tak šťastný vstup do sezony 🙂

barunkaberu
27. říj 2012

Taky jsem už byla na hokeji, nedávno, bez problémů. Mě spíš vadí delší dobu sedět, ale vždycky o přestávce jsme se šli projít a bylo to ok 🙂

haferka
28. lis 2012

Přítel hraje hokej a povzbuzovat jsem přestala chodit až teď - jsem v 30tt a čekáme dvojčata, takže mým zádům se to dvouhodinové fandění už nelíbilo 🙂 Ale jinak bez problému ;)

kristi
4. pro 2012

Urcite naprosto v pohode, chodim taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru