• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co můžou těhotné jíst a co hlavně nesmí?

17. července 2016 
Ahojky prosím nevíte někdo jestli se smí v těhu rebarbora?
7. kvě 2016 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, četla jsem, ze rebarbora je ok, hlavne i v III. trim, ja si delam kompot, je fajn, docela me minule i hezky prohnal na wc, za coz jsem docela rada...
12. črc 2016 v 15:33  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatarák nejím ani normálně, ale třeba paštiku si dám. Játra taky. Šunku teď do sebe nedostanu ani na sýr moc nemám chuť. Takže jsem ráda, že vůbec něco sním. :slight_smile: Alkohol samozřejmě nepiju. Jen sem tam ovocný birell ale to jen výjimečně a stejně nedopiju celý. Černý čaj by se měl omezit, ale je to jediný čaj co vypiju. A z vody je mi už špatně. takže v podstatě se tak nějak jen hlídám, až mi bude lépe a sním všechno, tak začnu jíst zdravě, ale momentálně to nejde.
12. črc 2016 v 15:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, jak to tady čtu, jen samé rozumné baby :slight_smile: já jsem v prvních dvou těhu bláznila jak pominutá. Dneska se vyhýbám akorát určitým bylinám a syrovému masu a nepasterizovanému mléku. V prvním těhu jsem měsíc před porodem odstala Kampylobakter a to nebylo fajn. Ale aspoň jsem si zavázala boty, když jsem šla k porodu :grinning:
17. črc 2016 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek