Cvičení na balóně v těhotenství. Je to v pořádku?

many
9. led 2008

holky,zadávám tohle téma,aby jste sem mohly přispět nějakýma rada,jestli je dobrý cvičit na něm v těhu nebo ne 😉 já četla,že to je dobrý i pak to prý dělá po porodě dobře miminku,když s ním skáčete,mám i nějaké cviky pro těhotně,ale jsou i názory,že to prý není dobrý 😒 tak jestli něco víte,tak napište,díky 😀 😀 😀

campi
30. říj 2008

V 5. mesici jsem chodila do Studia pro zeny ve Vodickove, na kondici dobry, ale silene moc lidi. Pak mi cvičo zakazala dr., takze nic a teď jsem začalo chodit na protahování ke svojí gyn. - porodní asistentka tam má takovej minikurz (protahování, relaxace, povídání, dýchání apod.) jako přípravu k porodu. Po první dvouhodinovce jsem maximálně spokojená, je to na Andělu - ale klasický cvičení pro zdravý těhotný to fakt nenahradí.

muminek
30. říj 2008

Ahoj holky já chodila cvičit až do porodu balony a pak plavání bylo to super můžu všem doporučit 🙂 My jsme to měli v nemocnici.

artepeli
3. lis 2008

Děkuju moc. Nějaké další tipy?? Ještě jsem našla Slunečnici, jinak se mi nějak nic nedaří najít... Všechny cvičení při porodnicích jsou v naprosto nevyhovujícím čase, když člověk ještě pracuje...

campi
3. lis 2008

artepeli: Slunecnici nemam osobne vyzkousenou, ale psaly tu o ní holky moc dobře. Jenom si dávej pozor, aby sis nepředplatila moc dlouhou permanentku a zjisti si, jak můžeš předplacené hodiny vyčerpat, kdybys nemohla ze zdravotních důvodů chodit cvičit. Mně to dr. ve 23tt zakázala a mám ve Studiu pro ženy nevyčerpanou tisícovku. Vyčerpat si ji můžu přednáškami nebo pak chodit cvičit po porodu, to se mi zdá fajn, ale jsou i kurzy, kde Ti to propadne.

jindri
3. lis 2008

artepeli: mě se moc líbí v A-centru. Cvíčo je i od šesti 😉

deathy
4. lis 2008

Zdravím, chtěla sem se zeptat. Nechodím nikam na cvičení, ani na kurzy. Mám zrovna před maturitou, a upřímně nemám vůbec čas, sílu a taky hlavně peníze někam ještě po škole chodit a cvičit. Teď sem si od tety přivezla míč, protože sem tak nějak slyšela že je to dobrý. Jenže nevím jak na tom cvičit, nebo prostě co se na tom má dělat. Já na tom třeba jen chvíli sedím, a tak různě blbnu, spíš se jen snažím abych nežuchla 🙂 Ale to nemá žádnej efekt.
Tak sem se jen chtěla zeptat, zda některá nevíte třeba o nějakých stránkách, kde by byly nějaký cviky popsaný a vysvětlený co a jak dělat. Předem díky

deathy
4. lis 2008

Tak sem na to koukala, koukala sem i na diskuzi pod tím, hodně z těch cviků není pro těhotné, ale myslím že i těch pár co tam zbyde pro těhu by snad k něčemu bylo. Takže děkuju

ankili
11. lis 2008

deathy: já chodila do factory pro (dnes holmesplace) na čerňák, je to v rozvrhu jako cvičení pro těhotné ale jeto v podstatě jenom na míčích a je to super, byla jsem moc spokojená, no a samozřejmě si můžeš vzít jen jednu hodinu, všechno si tím vyzkoušíš a pak cvič doma 😉
já pořád sháním něco o cvičení na míši pro miminka a nic ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru