Cvičitelky aerobiku v těhotenství. Je tu některá?

larra81
3. dub 2008

Našly by se zde nějaké cvičitelky aerobiku v těhu?

larra81
autor
3. dub 2008

doufám, že se někdo ozve. Zajímá mě váš názor na cvičení v těhu, zda dále cvičíte, zda posilujete, či máte nějaké cvičenky těhotné atd....

jitulka
3. dub 2008

AHoj,chtěla bych cvičit,ale zatím jsem nic nenašla a nebo je to dál než bych chtěla.Ale myslím si, že cvičení v těhu je dobrý. Pokud to nezakáže doktor.

vladka008
3. dub 2008

ahojky, jsem cvičitelka aerobiku a body and mind, jsem ve 27 tydnu těhotenství a ráda se podělím o radosti a starosti se cvičením v těhu !! Můj gynekolog mi cvičení nezakazuje a jsem mu hrozně vděčná... teda zatím.... 🙂 každé kontroly se obávám, že už mi řekne dost ....zatím se tak nestalo a tak si to užívám !!

vladka008
3. dub 2008

Jinak všem kdo cvičí před otěhotněním vřele cvíčo doporučuji. Působí to jak na fyzičku tak , a to hlavně, na psychiku!! Tětotenství mi utíká šíleně rychle a nestíhám řešit hlouposti 🙂 Jinak teď už se začínám docela ulejvat a u spousty cviků už jen radím a naviguji 🙂 Těhotný cvičenky nemám, všechny co otěhotněly se cvíčem přestaly, ale to je jejich věc a těžko můžu někoho přesvědčovat , že je to hrozná škoda !!

larra81
autor
3. dub 2008

jj Vladko, to je taky můj názor! když cvičím a především po cvičení jsem spokojená sama se sebou....ale teď nevím, zda cvičit, protože mě píchá v boku-jak se děloha rozšiřuje, míváš to též? bo co si myslíš?

larra81
autor
3. dub 2008

jinak já už taky polevuji, hlavně žádný poskoky a posilování břicha, taky naviguju-já se dívám ony cvičí😀

larra81
autor
3. dub 2008

zajímalo by mě, kdy radši necvičíš?

vladka008
3. dub 2008

pichání v boku mě netrápí takže nevím co by to mohlo být.... zkušenosti od kamarádek cvičitelek nemám ☹ já mám trošinku problém to někdy udejchat, ale to je takový nárazový a je to jen občas.... mě zase občas píchá v kyčli, jako kdybych dobře neprotáhla bedrokyčlostehenní sval....cvičím totiž i stepy a tak se snažím hodně protahovat a zlepšilo se to ....

vladka008
3. dub 2008

no asi tak stejně poskoky a břicho se ulejvám ... ale jinak s tím pocitem jak píšeš se můžu pod to taky podepsat... prostě endorfiny nám fungujou dobře ! 😉

vladka008
3. dub 2008

jak myslíš kdy necvičím 🙂?? já jsem sama na živnosťák v tělocvičně takže záskoky nemám a cvičím, i když se mi zrovna nechce 🙂 tak musím !!🙂 jinak jak tě píchá v boku mě teď napadlo, že já to mívala , když jsem se špatně před cvičením najedla takže můžeš mít třeba plnější střeva nebo tak něco ... uvidíš co to udělá, ale asi bych kvůli tomu nepřestávala cvičit , ale nevim jak velká je ta bolest a jak to snášíš .....

vladka008
3. dub 2008

nebo si mohla udělat nějakej rychlej trhavej pohyb a z toho tě může píchnout ... jinak mě teď už nic nenapadá ....

maxpex
18. zář 2016

Ráda bych obnovila diskuzi. Jste tu někdo? Já predcvicuji aerobik, zatím pohoda, horší je pak aquaaerobik, po kterém jsem se teď dávala 2dny dohromady. Ten je pro mě převážně jen o poskocich, takže premyslim nad tím, že ho budu muset přenechat záskoku. Nechci si v budoucnu něco vyčítat.

ivikak
20. lis 2016

@maxpex Ahojky, já jsem také cvičitelka, ale cvičím posilovací/dynamické lekce. Hodně jsem teď už omezila výskoky (běh na místě nebo droboučký poskok dám, dbám na to, co mi říká tělo). Jinka zkracovačky nedělám, ale ty nedělám už ani v lekcích, ale vzpory ano, šikmé břišní svaly, střed těla, pánevní dno. Je to opora pro záda. Jinak cvičím s max 3kg činkami. Užívám si to a když se dobře vyspím, mohla bych trhat parkety. Lékař mi řekl, že cvičení není důvod pro ukončení těhotenství a že mám prostě poslouchat, co mi říká tělo. A já cvičení miluji. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru