Diskotéka v těhotenství. Vadilo by to?

lenuli2
24. říj 2008

Ahoj maminky vsechny vas zdravim,chtela sem se zeptt tak mi prosim napiste,myslite ze skodi kdyz dnes bych mela jit na discoteku,karadka slavi 20let moje dobra kamaradka,alkoholu bych se ani nedotkla to je jasny a s kourenim sem prestala hned na zacatku tehu,ale zajimalo by me jestli by vadilo kdybych tam sla na dve hodinky ji aspon poprat a predat darecek jaky nato mate nazor?jinak sem po celou dobu tehu samozrejme nikde nebyla...skuste mi napsat zda by vadilo ty dve hodinky tam stravit...dekuju moc a zdravim🙂 😉

kacerka
24. říj 2008

Já jsem byla někdy ve 25 tt na koncertu Ozzyho a hezky jsem si to užila 😉

lenuli2
autor
24. říj 2008

berunka:to ti verim a nezavidim..je mi to lito..☹vis myslim ze kdyz tam zajdu a uvidim jak se budu citit tak se podle toho muzu zaridit...samozrejme ze kdyz mi nebude nejlip tak se otocim a odejdu...prece jen by to bylo pouze na dve hodinky..a koureni se nevyhnu bouzel ani doma,doma sou silni kuraci ted teda chodi kourit na balkon,ale i tak doma se tomu nemuzu vyhnout...tak se hlavne drz🙂ju?preji pekny vecer

lenuli2
autor
24. říj 2008

terreza:teeeda:-) to smekam a dekuju🙂

draga
24. říj 2008

lenuli já bych šla pak už dlouho nikam nepůjdeš a já byla na koncertě olympicu (někdy kolem 30tt) rachot jako krá*a 🙂 no na ozzyho to asi nemá 😀 Dála nic lebedil si v pupíku 😉

kacerka
24. říj 2008

drago, tak Karlos ze začátku docela trdloval, ale potom usnul jako mimino 😀 😀 😀

kitty68
24. říj 2008

jen bez 😉

ja byla v 35tt na vanocni besidce z prace a taky to delali v night clubu a ellus se libilo 😀 zase je fakt ze tady se nekouri

mesulka
24. říj 2008

Pokud nemáš vysloveně rizikové těhotenství, tak bych nad tím vůbec nepřemýšlela a šla! Jsi rozumná holka, tak kdyby se ti cokoliv nezdálo, tak přece není problém kdykoliv odejít ne? Přece tam nejdeš s tím, že propaříš celou noc 😀 Rozhodně běž a užij si to 😉

andykov
24. říj 2008

Pokud to je vyjímečně a jen oslava, tak samozřejmě jdi. Já bych taky občas někam vyšla, ale jsem nepoužitelná kolem 11.hod., tak bych to prospala 😀
Co se týče hudby, tak nevadí, mimi to neublíží, to jsou názory p.dr.Kouckého z poradny na porodnice.cz. Samozřejmě, jen pokud to je občas jednorázově. Kouření je horší. Já jsem z toho hotová, přede mnou každý kouří, já sama jsem přestala hned, ale jaký to má význam, když jich pasivně vyhulim denně dost ☹
Ale někde být jen chvilku určitě neuškodí ani s kouřem, si myslim 😉

petronelie
26. říj 2008

Tak doufám,že se Lenuli a miminečku na diskotéce líbilo 🙂

anaconda
26. říj 2008

Ahojky.
Minulou sobotu jsem byla na školním srazu, pak jsme společně se spolužáky vyrazili na taneční zábavu a finále jsme zakončili diskotékou. Strašně jsem se tam těšila a taky jsem si to pěkně užila. Za celý večer a noc jsem vypila 3 malá piva, nespočet sodovky a čaje, povečeřela a dobře se pobavila. Tančila jsem jen ploužáky. 😉 Spát jsem šla po 4 hodině ráno, protože jsem ještě musela z jiného školního srazu vyzvednout mou drahou polovičku 😅

V pondělí na to jsem šla na kontrolu, vše svěřila doktorovi, který mě ujistil, že by to prckovi absolutně nevadilo a ani já tedy nevidím důvodu někam nevyrazit. 🙂

lenkazdenek
26. říj 2008

ahoj,tak já byla ke konci těhu celkem ráda že vůbec chodím,navíc jsem měla fakt hoodně velký břicho,mtakže u mě to nepřicházelo v úvahu,ale kdyby to bych ho neměla tak bych asi na chvilku šla,pak se dlouho nikam nedostaněš.JInak já se vdávala ve 20tt a pořádně jsem si to užila včetně tancování a malá je v pořádku 😉

edicen
4. srp 2012

@lenuli2 já chodila na diskotéku v každém těhotenství..teď čekám dvojčata a taky jsem si včera zašla a světe div se,taky jsem si i zatančila a to ne na ploužák., 😎
Těhotenství není nemoc a kouře i tak máš všude dost a nemusí se zrovna jednat o diskotéku.,,.my tady v moravskoslezském kraji raději řešíme to,že dýcháme ty jedy z N-háčka tady z té velké továrny takže nějákou dvouhodinovou doskotéku bych opravdu neřešila..mmj.nikdy se mi nestalo že by do mě někdo žduchnul.To spíš já žduchám do nich když už vidím že se na mě někdo moc(i když omylem) lepí..Jsou daleko horší věci na světě takže se seber a běž si zapařit 🙂)) až se narodí mimi pak už tolik možností mít nebudeš 😅

barulina
15. srp 2012

já cele tehu trajdala nekde, i jsem tancila, bavila se zpivala, pohodicka, pokud zdravi dovoli nevidim jediny problem. tehotenstvi se ma uzivat ne prozivat a omezovat se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru