Diskotéka v těhotenství. Vadilo by to?

lenuli2
24. říj 2008

Ahoj maminky vsechny vas zdravim,chtela sem se zeptt tak mi prosim napiste,myslite ze skodi kdyz dnes bych mela jit na discoteku,karadka slavi 20let moje dobra kamaradka,alkoholu bych se ani nedotkla to je jasny a s kourenim sem prestala hned na zacatku tehu,ale zajimalo by me jestli by vadilo kdybych tam sla na dve hodinky ji aspon poprat a predat darecek jaky nato mate nazor?jinak sem po celou dobu tehu samozrejme nikde nebyla...skuste mi napsat zda by vadilo ty dve hodinky tam stravit...dekuju moc a zdravim🙂 😉

andelka
24. říj 2008

lenuli: A proč by to mělo vadit? Jsi těhotná, ne nemocná, přece jen nesedíš doma? Když nebudeš pít a kouřit a snažit se kuřákům vyhýbat, tak by to mělo být ok, ne? Možná jen tenhluk by mohl vadit, pokud by byla hudba hodně hlasitá nebo to moc dunělo. Ale mimi slyší jen něco, je chráněné dobře a myslím, že by ti dalo samo najevo, že se mu tam nelíbí.

berunka
24. říj 2008

lenuli ja osobne bych nesla.na diskotece se kouri nevyhnes,nehlede na to ze do tebe muze nekdo spatne vrazit.a co se tyka hluku,neni pravda ze mimco slysi jen neco.hlasita hudba se nedoporucuje a rozhodne ne ta diskotekova ☹ nysli hlavne na sve mimi 😉

lenuli2
autor
24. říj 2008

andelka:dekuju moc vis sem poprve tehotna a nevim co by vadilo malymu a co ne ale snad ty dve hodinky tam vydrzim,dekuju moc protoze nevim zda by to nevadilo malymu🙂

reina
24. říj 2008

já takhle chodím tancovat salsu - doma sedět celý den a každý den odmítám, a v praze otevřeli jeden NEKUŘÁCKÝ klub, za večer hodím pár bublinkatých vod, zatancuju si, a domů odcházím nabitá energií

petronelie
24. říj 2008

Běž a užij si to!!! Já bych šla hned,kdybych měla příležitost 😉

lenuli2
autor
24. říj 2008

berunka:ahojky myslis ze i dve hodinky by mohly vadit?co se muze stat kvuli tomu hluku???budu jen sedet nikdo dome vrazit nemuze pritel mi zajde pro dzus🙂

petronelie
24. říj 2008

beru, většinou jsou discokluby klimatizované a když tam lenuli nebude do 5 do rána,myslím,že jí to neuškodí. Mimi taky rádo vyrazí do společnosti 😀

lenuli2
autor
24. říj 2008

petronelie:ahojky dekuju za odpoved🙂ne nejdu sito uzivat jen me dobre kamaradce poprat🙂jen sem se bala aby to prckovi neublizilo

lenuli2
autor
24. říj 2008

ne holky mame tam jit na11 hodinku a v1 chci jet uz domu

andreahrbacova
24. říj 2008

já si myslím taky že by to nemělo uškodit,když opravdu budeš sedět na zadečku a přítel tě bude obsluhovat tak vyraž,jen opravdu dávej pozor aby do tebe opravdu někdo nestrčil.A kdyby jsi tam vešla a přes dým by nešlo vidět na druhou stranu,tak bych se otočila a šla pryč.Jak tady některé holky říkají,nejsem přece nemocné ale těhotné,jen musíme dávat na sebe větší pozor.

andelka
24. říj 2008

lenuli: Já na to jdu selským rozumem a spoléhám na to, že ty bys jako těhulka poznala, kdyby něco pro mimi nebylo dobře. Já už jsem dlouho na diskotéce nebyla, ale hudba přece není slyšet všude stejně. Přímo u DJ pultu nebo u repráků bych nestála a určitě tam nebyla dlouho. Ale zkusila bych to, zašla, popřála, popovídala (pokud tam bude fakt hluk, tak by se ani povídat nedalo, tak co), zatančila jeden ploužák a hotovo.

petronelie
24. říj 2008

No já doufám,že si ten sedánek s kamarádkou, byť na dvě hodinky, užiješ. Přeci tam nejdeš jen z povinnosti. Já stejně nikde než 2 hodky nevydržím. Papa a hezký večer.

lenuli2
autor
24. říj 2008

andelka:dekuju sem ted vic klidnejsi...tesim se nani🙂ja nebyla na discotece od zacatku tehu tak to pro me bude nezvik ale moc se na ne tesim... 😉

andreahrbacova
24. říj 2008

No my si jdeme s přítelem zase dneska sednout někde na palačinku,mám na ni staršnou chuť,diskotéka to sice není,ale na ni nemám ani náladu.Tak taky přeji hezký večer a lenuli pak napiš,jaké to bylo?Papa

lenuli2
autor
24. říj 2008

andreahrbacova:urcite dam vedet🙂a dekuju vam vsem sem opravdu klidnejsi🙂hezky vecer i tobe a dej si jednu i zame🙂

lenuli2
autor
24. říj 2008

dekuju vam vsem holky🙂a preju vam hezky vecer🙂

evamik
24. říj 2008

Souhlasím s Berunkou - pasivnímu kouření a hluku se na takový akci asi nevyhneš! Hluk, zvl. ten dunivý, prý mimču opravdu škodí. Neříkám sedět celý těhu doma, ale tohle mi nepřijde zrovna vhodná příležitost, radši bych kamarádce popřála někde v nekuřácký restauraci nebo v kavárně. A to, že do Tebe vrazí nějaký opilec, asi taky těžko ovlivníš.

reina
24. říj 2008

evamik - pasivnímu kouření se nevyhnu ani na zastávce při čekání na MHD, ani při chůzi po ulici. a hluku kolikrát taky ne. navíc jsou diskotéky a diskotéky - na některých není slyšet vlastního slova, na jiných se můžeš více-méně v pohodě bavit, a s přílišným hlukem problémy nemáš. stejně tak souhlasím s výše řečeným ohledně odvětrávání - na spoustě míst je už tak kvalitní vzduchotechnika, že kouřem načichneš snad jenom pokud budeš sedět mezi samými kuřáky (načichnutí kouřem je můj soukromý indikátor toho jak je kde zakouřeno)

lenuli si poprvé za celou dobu těhu chce vyrazit na diskotéku - já bych jí to přála, a jak psali už jiné - pokud se to mimi nebude líbit, však ono si řekne

nelis
24. říj 2008

Lenuli, já jsem v těhu taky byla na diskotéce a vydržela jsem tam asi hodinku a půl - jak píšou holky, miminko se ozve, když se mu to nebude líbit. Lea se taky vrtěla, až mě bolelo bříško, tak jsem odešla. 😉 Jsi rozumná holka, určitě jdi a užij si to!! Až bude čas jít domů, poznáš to. 😉

andelka
24. říj 2008

Po pravdě, mě nelákají diskotéky ani teď, nejsem na to. V těhu budu chodit do restaurací (třeba právě na ty palačinky), v létě na zahrádku na vzduch, poobchodech, na procházky, na kulturní akce a všude možně, ale na disko určitě ne. Už teď se tam ukážu jednou za rok.
Myslím, že nejlíp uděláš, když tam půjdeš, kamarádce popřeješ a situaci vyhodnotíš na místě. A rozhodneš se podle svého nejlepšího svědomí. 🙂

acinka
24. říj 2008

já bych klidně šla...když tam nebudeš extra ponocovat...já zhruba v tvém týdnu byla na Punkovým festivalu 😀 A taky jsme přežili...i když teda to bylo venku.

lestep
24. říj 2008

lenuli- minulý týden jsme šli s mannželem na koncert, kde se tancovalo. Bylo tam strašně moc lidí. ze začátku jsem myslela, že to nedám.Davy lidí, měla jsem strach, že do mě někdo strčí, ale nakonec jsme to vyřešli tím, že jsme našli volnou židli, já si sedla na kraj, kde nebylo tolik lidí, byla jsem daleko od repráků a pěkně vsedě jsem si to užila. Kdybych měla stát, tak bych to nedala. Trvalo to asi dvě hodiny. Byl to koncert jedný skupiny, která měla 25 let výročí, takže super akce. Máme z ní i CD..Vyloženě diskotéková hudba nevím, jak působí na mimi. á ti najevo, jestli se mu to líbí nebo ne.. 🙂
Pasivnímu kouření se také nevyhneme, to máte holky pravdu. Plně s váma souhlasím..Hodně restaurací má sice vyhrazený prostor pro nekuřáky, ale většinou kuřáci sedí hned vedle a na zdi je akorát tabulka.. 😉

gabka.d
24. říj 2008

Já bych teda šla, ve 25tt jsem byla na zábavě s živou hudbou, malá byla úplně v klidu až na Anetu začala rejdit, ale mě se Aneta líbí tak jsem si tak pobrukovala a pohupovala se, tak se jí to asi líbilo..neměla jsem špatný pocit, bylo to venku a všichni kroutili hlavou, obvzlášť babička 😅 , spravil to hrubý svetr (ikdyž byl červenec) a domů jsme šli nad ránem,prostě až jsem byla unavená..dali jsme s přítelem pár ploužáků, já litr džusu, super odreagování...sice to není diska, ale je to podobné

tak v klidu běž, nikdo tě tam držet nebude a když budeš unavená nebo nebudeš ve své kůži, půjdeš domů 😉
Přeji hezký večer

lenuli2
autor
24. říj 2008

holky ja vam vsem moc dekuji,skusim to stejne ty dve hodinky utecou jako voda a pak uz budu jen lezet v postely🙂skusim to tam a uvidim dam na vase nazory a rady ste moc hodny....

misicka455
24. říj 2008

Já bych šla jen pozor ať tě někdo omylem nestrčí nebo nebouchne do břicha. 😉

berunka
24. říj 2008

lenuli je to jen na tobe.myslim ze pokud by mela kamaradka dost rozumu zajde s tebou do kavarny a tam ji poprejes.a to ze srovnavate pasivni koureni na zastavce s diskotekou je dost neprimereny nezda se vam? zastavky jsou venku!! my byli cca pred mesicem na muzikalu a mala kopala jak diva a to to nebyla ducarna jako na diskotece.

lenuli2
autor
24. říj 2008

berunka:myslim ze holky vijou ocem mluvi...uvidime kdyz se to malymu libit nebude pojedeme domu,ale i tobe dekuju

berunka
24. říj 2008

lenuli vi o cem mluvi asi tak jako ja kdyz je to taky jejich prvni ditko 😉 reknu ti osobni zkusenost,sla jsem pred 3 tydny na normal kontrolu a uz me domu nepustili a lezela jsem na riziku.a od propusteni musim jen lezet. to pak clovek rychle prehodnoti postoj k tehotenstvi

terreza
24. říj 2008

jen se pridam,ja chodila na veskere akce ktere se okolo mne dely,jen sem si davala vetsi pozor,byla sem i na rockovym koncerte,/slabsi odvar/ a kdyz sem citila bici az v krku,tak sem si dala pres bricho velkou tlustou deku a mimco melo odhlucneny zazitek 😉 ale nikdy mi nedal najevo ze by se mu to nelibilo,spis ho to uspavalo🙂 a tak je to doted,takze zadne strachy 😉

evulinkab
24. říj 2008

Já osobně bych nešla.Co jsem věděla, že jsem těhotná, tak jsem na diskotéky přestala chodit uplně a to jsem byla předtím častou návštěvnicí.Nicméně si myslím, že ty dvě hodky by ublížit nijak neměli, pokud nebudeš sedět přímo u repráků.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru