Do Bulharska autem v těhu, dá se cesta zvládnout?

kajaalex
9. čer 2014

Ahoj holky

Mam dotaz,momentalne jsem v18 tt a koncem cervence chceme s rodinkou autem do BG jako kazdy rok jezdime za rodinou,mate nekdo zkusenosti s cestou tak dalekou autem,jestli se to da ta cesta zvladnout.moc dekuji.vsem. 😉

killi
9. čer 2014

@kajaalex Já byla loni asi v 18 tt v Chorvatsku. Cesta byla úplně ok. Cestou zpět jsme vyrazili ráno ještě celý den na plitvické jezera -4 hodinová trasa a pak asi 14 hod. cesta domů. Záleží jak se ty sama cítíš, já byla úplně v pohodě. 😉

pellullinka
9. čer 2014

Já bych do Bulharska autem nejela ani jako netěhotná 😀 je to strašná štreka, to není jako chorvatsko :D ale pokud se na to cítíš.

zelva
9. čer 2014

Já bych teda v těhu takovou štreku autem nejela. Ale mluvím po zkušenosti s dvěma těhu, kdy jsem u obou jen tak z ničeho nic zakrvácela, takže bych se prostě bála. Je to dlouhodobé drncání v tom autě.. 😒

janiju
9. čer 2014

já bych taky nejela ani netěhotná

hojda
9. čer 2014

Představa možných komplikací, které mohou nastat a bulharského zdravotnictví mě dostatečně odrazuje ☹ .

mitote
9. čer 2014

byla jsem ve 22tt jen v Berline autem (6hodin autem) a tyden na to me praskla voda a za dalsi dva tydny jsem porodila... do te doby jsem mela naprosto ukazkove tehotenstvi... vazne ti to Bulharsko stoji za to?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru