Dovolená v těhotenství dálkovým busem. Je to bezpečné?

luciasek07
26. únor 2010

Ahojky Holky..procházela jsem to tu,ale nenašla jsem žádné téma,které by obsahovala odpovědi nebo názory na mou otázku🙂
Řesíme s manželem,kdy vysadit prášky..být to jen na mě,tak je vysadím hned,ale chceme v létě na dovču...Měli by jsme jet do Chorvat autobusem,ale řeším,že kdybych byla v tom,jestli by to nebylo nebezpečné..vím,že tohle mi řekne nejlíp doktor podle průběhu těhotenství,ale zajímal by mě váš názor 😀

jennyii
26. únor 2010

luciasek neřeš to a vysaď jestli už chcete začít pracovat na mimču 😉 myslím, že se nevyplatí odkládat a hlavně opravdu uvidíš jak ti bude a jestli bude těhu bez problému. Myslím, že že když bude všechno ok, tak není jediný důvodu proč nejet, chorvatsko je blízko 🙂

ratatooy
26. únor 2010

luciasek taky myslím že to nevadí a kvůli dovolené bych to neodkladala.jen se tu rozhlídni jak to ženský odkládají až nemůžou mít děti vůbec nebo s velkyma problemama.a čím jsi starší o to hůř.

luciasek07
autor
26. únor 2010

Holky vím,že je pak problém otěhotnět..letos mi bude 22..u moře jsem nebyla a budeme ho platit dopředu...mám strach abych mohla jet,protože nikdo mi nezaručí bezproblémové těhotenství...splnila jsem si sen...mám pejska..můj další sen je moře,které by mi už snad letos konečně mělo vyjít a k tomu i to miminko... 😀 a budu spokojená🙂

jennyska
10. únor 2014

Ahoj @luciasek07 @ratatooy @jennyii a ostatní těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Cestováním v těhotenství do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/cestovani-v-tehotenstvi/ pomůžete ostatním těhulkám, které to právě řeší a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru