• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Firemní túra v 6tém týdnu těhotenství, nevadí to?

6. června 2013 
Ahojky holky o víkendu jdu na firemní akci a jde se tam procházka, která má plus minus 16km? Pujde se naprosto volným , klidným krokem, je tam možná jeden větší kopeček , tak mě zajímá zda to nevadí ?
5. čer 2013 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč by to mělo vadit?pokud se na to cítíš a nemáš nějaké problémy, tak proč ne? :wink:
5. čer 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Já nevím, vzhledem tomu, že starší babkky jsou vždycky strašákem radši se ptám :o) o mimčo byc nerada jakkoliv přišla
5. čer 2013 v 19:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jsi fyzicky schopná (ušla by jsi to bez problémů i před tím) tak bych se nebála. Můj doktor na obdobné otázky mi říkal, abych se řídila babským rozumem. Mám na to nemám, citím se na to nemám. Taky jsem měla strach jestli nemůžu prckovi ublížit, když dobíhám MHD nebo tak. :slight_smile:
5. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@talina tak já chodím ráda do práce z práce , k mamce do práce, takže si myslím, že zase tak špatně na tom nejsem =) , ale 16 km je 16 km :D tak jsem zvědavá , chodím svižným krokem, když zvolním myslím, že to bude ok
5. čer 2013 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dinnuska tak vidíš :slight_smile:
6. čer 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží, jak se cítíš :slight_smile:. Já s první dcerou lezla v 5. týdnu na Sněžku, páč jsem to nevěděla :wink: .
6. čer 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berynka citim se fajn i kdyz si prijdu trochu unavenejsi nez normalne . Ale jinak v pohode :slight_smile:
6. čer 2013 ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek