Firemní túra v 6tém týdnu těhotenství, nevadí to?

dinnuska
5. čer 2013

Ahojky holky o víkendu jdu na firemní akci a jde se tam procházka, která má plus minus 16km? Pujde se naprosto volným , klidným krokem, je tam možná jeden větší kopeček , tak mě zajímá zda to nevadí ?

vendulka
5. čer 2013

proč by to mělo vadit?pokud se na to cítíš a nemáš nějaké problémy, tak proč ne? 😉

dinnuska
autor
5. čer 2013

Já nevím, vzhledem tomu, že starší babkky jsou vždycky strašákem radši se ptám :o) o mimčo byc nerada jakkoliv přišla

talina
5. čer 2013

pokud jsi fyzicky schopná (ušla by jsi to bez problémů i před tím) tak bych se nebála. Můj doktor na obdobné otázky mi říkal, abych se řídila babským rozumem. Mám na to nemám, citím se na to nemám. Taky jsem měla strach jestli nemůžu prckovi ublížit, když dobíhám MHD nebo tak. 🙂

dinnuska
autor
5. čer 2013

@talina tak já chodím ráda do práce z práce , k mamce do práce, takže si myslím, že zase tak špatně na tom nejsem =) , ale 16 km je 16 km :D tak jsem zvědavá , chodím svižným krokem, když zvolním myslím, že to bude ok

talina
6. čer 2013

@dinnuska tak vidíš 🙂

berynka
6. čer 2013

záleží, jak se cítíš 🙂. Já s první dcerou lezla v 5. týdnu na Sněžku, páč jsem to nevěděla 😉 .

dinnuska
autor
6. čer 2013

@berynka citim se fajn i kdyz si prijdu trochu unavenejsi nez normalne . Ale jinak v pohode 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru