Frankfurtské párky v těhotenství, jak to s nimi je?

sabisek
24. říj 2012

Chtela jsem se zeptat ohledne tenkych parku a burtu v tehotenstvi. Snedla jsem cockovou polevku s parkem. Bylo to z jidelny, tudiz nevim, jak moc parek ohrivali. Jak je to s uzeninama v tehotenstvi? Dekuji za a odpovedi

jankadudova
24. říj 2012

Nevidim duvod, proc si nedat uzeninu🙂 jasne, ze by mel byt parek apod. tepelne opracovan. V tehotenstvi je treba vyhybat se majonezovym salatum, hermelinu atd. Ale vseho s mirou 😉

xsenova
24. říj 2012

v pohode - parka bola urcite uvarena a v polievke plavala urcite dalsich 20 min 😀 takze z tej by ti fakt nic hrozit nemalo 🙂

elephant
24. říj 2012

V pohode, v tom párku veľa mäsa rozhodne nebolo 😀

Pokiaľ to bolo v jedálni, nebála by som sa nedostatočného ohriatia, na to tam majú normy. Čo sa týka zdravosti takej výživy (údeniny, tavené syry), veľmi zdravé to nie je, ja osobne to veľmi nejem, a keď už, tak sa snažím vyberať to kvalitnejšie.

Takže miminku to neublíži, ale výživová hodnota toho párku veľká asi nebude 🙂

ange_de_la_morte
25. říj 2012

já to neřeším .... párky sice nejím ( ne kvůli těhotenství ale z principu kvality výrobku) ale kdybych už ho měla jíst tak se tínmhle netrápím ..... plísňové sýry se taky jíst nemají a když ten hermelín je tak dobrý ....

jarkalada
25. říj 2012

tyblááho. Párky jsem nikdy moc nejedla, jen opravdu vyjímečně. Ale na začátku těhu jsem je prostě musela mít snad každej den. Jen tak, prostě syrovej, né ohřívanej. Domu jsem je schválně nekupovala, ale když jsem v obchodě šla kolem nich, tak se nedalo odolat 😀 a většinou jsem si prostě musela koupit ten jeden minipáreček, prostě na chuť. Naštěstí to za pár týdnů přestalo a od té doby doteď jsem neměla ani jeden 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru