• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gelactiv v těhotenství. Neublíží to miminku?

27. června 2012 
Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, jestli někdo má zkušenosti s užíváním tohohle přípravku v těhotenství? NA krabičce není napsaný, že je pro těhulky nevhodnej, ale i tak mám strach si ho vzít... Každopádně mě opět začíná bolet kyčel, takže jsem přemýšlela, že ho vezmu, aby se to srovnalo, ale mám hlavně strach, aby to neublížilo malýmu... :confounded:
8. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Trošku posunu kdyby nahodou
9. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate me boli taky kycle od zacatku ale ted uz si rikam ze to nejakej vapnik bude chtit. Takze zitra jdu k dr a poprosim o neco tak ti kdyz tak dam vedet :wink:
9. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobas - on ten gelactiv obnovuje chrupavku, přímo vápník v něm není, mně podle rtg špatně sedí ten kloub v kloubní jamce.... :confounded: a po větší zátěži a tak to zlobí, ten gelactiv mi na to pomáhal parádně, ale teď mám strach, takže určo dej vědět... :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate zeptam se ho primo na ten gelactiv a pak ho poprosim o neco pro me. Tak zitra odpoledne ti dam vedet :wink:
9. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobas - super, diky moc :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky kate tak ten Gelactiv klidne prej muzes :wink: Vcera jsem nejak nestihla ti to tu napsat.
11. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju moc... :slight_smile: Neva, žes to napsala až dneska, já tu včera stejně skoro nebyla :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas za co tak se mej a uzivej si tehu :wink:
11. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lekynainternetu.cz/p/gelactiv-120-30-tbl-zdarma/
Ahoj brala jsem gelaktiv a byla sním spokojená,před 14 dny jsem jej vysadila. Otěhotněla jsem :slight_smile:.Na výše uvedených stánkách píšou ,že NENÍ určen pro těhotné a kojící ženy .
27. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek