• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hroznový nebo klasický cukr v těhotenství?

18. října 2007 
Nevíte jestli je lepší v těhu požívat hroznový cukr místo klasického? Který je víc "škodlivý" ? :sweat_smile:
16. říj 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by mě taky zajímalo,jestli se můžeš užívat,máme doma nakoupený jablečný,citronový a ještě jakejsi a nevím právě,jestli se to může v těhotenství brát :slight_smile:
16. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite to muzes brat. :slight_smile: Jinak se ani neda rict,ktery je zdravejsi,ono to je nejak stejny.. Jedine mozna je trochu zdravejsi ovocny cukr(fruktoza),jinak to vyjde natejno.
16. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě řekli v lékárně, že se hroznový cukr v těhotenství může normálně, tak ho baštím o sto šest. Ale bacha na kilča :grinning:
16. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
může se, taky jsem se na to ptala.. ale max. 6 kousků denně prý.. já si to vezmu i k porodu, na ten začátek (teda jestli to žaludek bude brát)
nejdřív jsem se bála, ale teď po testech na cukrovku si jeden dva denně dám, asi lepší než se při chuti na sladké cpát krémovými dorty :sweat_smile:
17. říj 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla hroznový cukr s sebou a byla jsem za něj hrozně vděčná, že můžu něco cucat :slight_smile: Střídala jsem to s ledovými kostkami. A přišlo mi oboje hrozně super a moc dobrý v tu chvíli :slight_smile: A dodalo energii...stopro!
Ale jedna moje kámoška na ten hroznový cukr zapomněla, že ho má s sebou a pak ho druhý den po porodu snědla dvě balení najednou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2007 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeve- tak to muselo kamarádku pěkně pročistit, myslím že ve větším množství to má projímavé účinky :grinning:
18. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda,ale ja jem taky druhy den snedla dve baleni a nic.A si se to vsechno spotrebovalo v tele,potrbovala jsem energii. :wink:
18. říj 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek