• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ibalgin 400 v těhotenství. Může uškodit miminku?

11. prosince 2017 
Taky bych řekla, že doktoři ibalgin spíš zakazují a můžou se jen léky s paracetamolem. Spíš bych zkusila alternativu.To co nezabíralo před těhotenstvím může najednou fungovat.
Kamarádce zabírala akupresura a chroupání mandlí a nejlepší prý bylo porodit. Po porodu ji migrény, co měla 20 let už od dětství opustily :slight_smile:
1. pro 2014 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som v 37tt a strašne ma bolia zuby už dva dni nedá sa to vydržať. Možem si zobrat ibalgin od bolesti????
6. lis 2015 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mam takový problém bolely mě zuby od bolesti jsem nevěděla co mam delat tak sem si vzala půlku ibalginu jenže jsem v 6 měsíci. Mám jen strach aby se nestalo něco mému miminku..
Jestli by byl někdo ochotný a poradil mi? Děkuji
Včera v 00:34  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ideální by bylo těhotenství bez nemocí, bez léků ... Ale ne vždy se to povede. Já bych to probrala s gynekologem, on Ti řekne, případně si pohlídá. Už jsi jej vzala, to nevrátíš. Vyšetření je O.K. Teď už neřeš co bylo, ale co je teď a co bude. Užívej si raději těhotenství a nestresuj se hledáním možných komplikací. I Tvůj stres není pro miminko ideální. Sestra v těhotenství používala od Dr.Popova Migrenol.
Včera v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@retricca také jsem měla ibalgin ( celý ) ve 2. trimestru a malá to zvládla :slight_smile:
Ale nedoporučuje se to. Příště radši paralen.
Včera ve 03:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve 3. Trimestru patří k zakázaným lékům,zde je proč, nicméné sam dr. píše, že náhodné užití 1-2tablet zmiňované nezpůsobí. Takže se nic nestalo, ale dál určitě ibalgin ne!

http://www.porodnice.cz/clanky/leky-proti-bolesti-v-tehotenstvi-dotaz-z-poradny
Včera v 05:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek