Jak dlouho jste pracovaly v těhotenství?

lenfru
2. kvě 2014

ahojte všichni chtěla bych se zeptat jak dlouho jste pracovali jestli az do 34tt nebo ste odešli z práce dříve. Já dělám cukrařinu, dělám dvanáctky a je to i dost fyzicky náročná práce. Sem v 16tt a už teď sem dost vyčerpaná po práci dojdu domů a lehnu a su uplně mrtvá. Tak by mě zajímalo jestli máte někdo takovou skušenost?

bebe_84
18. kvě 2014

Já papírově sice skončila 6 týdnů před,ale chodila jsem denně až do 38.tt a do 40.tt jsem měla home office. Teď už jsem jen přítel na telefonu. 😀

mafeska
20. kvě 2014

V práci jsem skončila 8 týdnů před termínem porodu. Chtěla jsem zůstat co nejdéle ale už jsem to nezvládala. Jsem hotelová recepční, denní x noční, krátký x dlouhý týden. Hlavní důvod proč jsem s tím sekla byly 3 denní po sobě v kombinaci s cestováním. Přidávaly se oteklé nohy a motání hlavy. Za pult jsem se sotva vešla 🙂 A taky jsem se začínala obávat předčasného porodou a mých nočních kdy jsem v hotelu z personálu sama.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru