• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak je to s gelovými nehty v těhotenství a u porodu?

4. března 2014 
Ahoj, máte někdo zkušenost s gelovými nehty? Jak je to v těhotenství a u porodu? Vadí to doktorům? Někde jsem slyšela, že pokud by se u porodu něco stalo a musela by se udělat narkóza, tak nehty strhnou...nevím co je na tom pravdy... nemáte s tím někdo zkušenost?
17. srp 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Toto téma tu také někde je....zkus pohledat a třeba tam odpověď najdeš....
17. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@konikova já nosím gel.nehty už hodně dlouho..šla jsem na císaře pod nnarkozu a v pohodě..měli remci jen na 6-ti nedělí,ale co mžou mi tak jakorát..víte co :grinning:
17. srp 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zkušenost nemám ale gelový nehty strhnout nelze. :wink: byla bych v klidu a neřešila to
17. srp 2013 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
mam je celkem dlouho a svoje nehty mam strasne moc tenke a krehke takze si nemuzu dovolit malinko dlouhe sve nehty..hned se zlomi..nechci je sundavat ale nevi zda s tim nebude problem
17. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafeska Ale jde, nosila jsem je 2 roky a 2x i strhla, ale jde to i s vrstvou vlastních, takže nic moc :unamused:
17. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zamilovanadonej strhnout se mi to nikdy nepovedlo, hlavně mně to ani ve snu nenapadlo, stačilo to propilovat a bolest strašná teda. každý snese něco jiného
17. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Gelové nehty nijak nepřekáží. Volila bych pro klid přírodní nebo francouzkou manikůru. U tmavých laků není vidět případná cyanoza, ale oxymetr (takový"kolíček" na prst, který snímá hladinu kyslíku v krvi) funguje na gelových nehtech bez problému. Pracuji na sále, kde máme denně klientky a 90% z nich má gelové nehty a naši anesteziologové s tím nemají nejmenší problém.
Takže když zvolíš méně nápadné a ne tak dlouhé, tak by to vadit nemělo :slight_smile:
17. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
autor
dekuji moc za rady :slight_smile:
18. srp 2013 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já je nosím už 5 let a nehodlám se jich vzdát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já nosím gelovky už asi 7 let a nikdo mě nedonití si je sundat :slight_smile:
23. říj 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Gelové nehty sem něka dva roky...bez problému mi držely vždycky....od te doby co jsem těhotná mi prostě nedrrží :confounded: ale ono je to individuální někomu drží někomu ne :slight_smile: ale určitě neuškodí ani nic podobného :slight_smile:
4. bře 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek