Jak je to s gelovými nehty v těhotenství a u porodu?

konikova
17. srp 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost s gelovými nehty? Jak je to v těhotenství a u porodu? Vadí to doktorům? Někde jsem slyšela, že pokud by se u porodu něco stalo a musela by se udělat narkóza, tak nehty strhnou...nevím co je na tom pravdy... nemáte s tím někdo zkušenost?

speedygon
17. srp 2013

Toto téma tu také někde je....zkus pohledat a třeba tam odpověď najdeš....

ajina17
17. srp 2013

@konikova já nosím gel.nehty už hodně dlouho..šla jsem na císaře pod nnarkozu a v pohodě..měli remci jen na 6-ti nedělí,ale co mžou mi tak jakorát..víte co 😀

mafeska
17. srp 2013

zkušenost nemám ale gelový nehty strhnout nelze. 😉 byla bych v klidu a neřešila to

konikova
autor
17. srp 2013

mam je celkem dlouho a svoje nehty mam strasne moc tenke a krehke takze si nemuzu dovolit malinko dlouhe sve nehty..hned se zlomi..nechci je sundavat ale nevi zda s tim nebude problem

zamilovanadonej
17. srp 2013

@mafeska Ale jde, nosila jsem je 2 roky a 2x i strhla, ale jde to i s vrstvou vlastních, takže nic moc 😒

mafeska
17. srp 2013

@zamilovanadonej strhnout se mi to nikdy nepovedlo, hlavně mně to ani ve snu nenapadlo, stačilo to propilovat a bolest strašná teda. každý snese něco jiného

hanka.
17. srp 2013

Gelové nehty nijak nepřekáží. Volila bych pro klid přírodní nebo francouzkou manikůru. U tmavých laků není vidět případná cyanoza, ale oxymetr (takový"kolíček" na prst, který snímá hladinu kyslíku v krvi) funguje na gelových nehtech bez problému. Pracuji na sále, kde máme denně klientky a 90% z nich má gelové nehty a naši anesteziologové s tím nemají nejmenší problém.
Takže když zvolíš méně nápadné a ne tak dlouhé, tak by to vadit nemělo 🙂

konikova
autor
18. srp 2013

dekuji moc za rady 🙂

zrzzynka
10. zář 2013

Já je nosím už 5 let a nehodlám se jich vzdát 🙂 🙂 🙂

radulinka001
23. říj 2013

já nosím gelovky už asi 7 let a nikdo mě nedonití si je sundat 🙂

dacanovic
4. bře 2014

Gelové nehty sem něka dva roky...bez problému mi držely vždycky....od te doby co jsem těhotná mi prostě nedrrží 😖 ale ono je to individuální někomu drží někomu ne 🙂 ale určitě neuškodí ani nic podobného 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru