• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se díváte na lakování nehtů v těhotenství?

5. listopadu 2010 
Milé těhulky, chci se zeptat na jednu věc. Jak se díváte na lakování nehtů v těhotenství?
Já si je sice nelakuji,a le povedlo se mi dneska rozlít lak v koupelně na dlaždičky. Jsem v 6tt a teď se bojím, že ty výpary mohly uškodit miminku. Nemáte některá s tímto zkušenost nebo nemáte více info, zda to může uškodit nebo ne? Samozřejmě jsem hned vyvětrala,ale tak nějak to trochu cítím pořád :frowning2: Díky moc za info
3. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já si lakovala nehty celé těhotenství a dnes mám zdravé půlroční zlatíčko, takže to mimi určitě neuškodilo... Vůbec se neboj!
3. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
myslim,ze jeden lak nic neni. znam kadernici,ktera do porodu barvila lidem vlasy a ma zdrave ditko, takze jeden lak je ok, bud klidna :wink:
3. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim ze vypary z toho ti nijak ublizit nemuzou.. ja sama chodila cele tehu na akrylove nehty a to mas citit ten smradek jak to delaji.. a maly je zdravy a zadny komplikace sem nemela.. takze neboj..
dokonce nektere tehulky maji uchylku cuchat treba k barvam nebo tak.. zase tak na sebe opatrna byt nemusis.. aby te pak nejaka blbost neporazila..
3. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky jsem byla takhle vyplašená z každé chemikálie, kterou jsem ucítila - na začátku těhotenství nám něco lakovali v baráku, bylo to cítit několik dnů a já pokaždé cestou domů zadržovala před vstupem do baráku dech a nadýchla se až v bytě :grinning: . Ale neboj, byla jsi tomu vystavená jen chvilinku a opravdu zanedbatelnému množství.....ale chápu tě, já byla stejná :wink:
3. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:u prvního jsem se taky bála, u druhýho už ničeho a nikoho :grinning: , takže jsem si několikrát nehty nalakovala, ale já si na to extra nepotrpím, to spíš dřív, před dětma do práce, teď se to nějak míjí účinkem :grinning:
3. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic se nedeje, hlavne klid. To jsou nekdy fakt zajimavy veci, co tehule napadnou
3. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
já jsem celý těhu nosila nalakovaný nehty na nohách, každý měsíc chodila na melír, natírala jsem se samoopalovákem, lakovala si denně vlasy, a na rukách jsem měla umělý nehty tudíž lepidlový nános a malá je zdravá jak řípa:grinning:myslím že se všecko moc řeší, když jsem byla v 9 měs. lakovali jsme futra u dveří takže smrděl celej byt. ale chápu to, v 6 tt jsem měla taky bobky ze všeho.
3. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto souhlasím s mamkanec - já jsem dělala to samý. To, že jsi těhotná nutně neznamená, že se o sebe přestaneš starat.
4. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barvím si vlasy, lakuji nehty na rukou i nohou, pouzivam lak na vlasy, parfem a obcas to zavrsim dvema deckama bileho vina a zatim to vypada, ze mimozemstana neporodim :slight_smile: To chce klid a nohy v teple. Hlavne nevysiluj. Pokud necim miminku ublizujes, tak zbytecnym stresovanim. Preji pohodove tehu
4. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
to jsou problémy :grinning:
4. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já celé těhu dělala gelové nehty, barvila si vlasy, samozřejmě jsem si i lakovala ( nevim, musela bych asi na ježka, kdybych si je nesměla lakovat ), taktéž semtam dvojka bílého, a malá je uplně v pohodě. To bys nesměla ani vyjít na ulici, aby ses něčeho nenadýchala :wink:
5. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotenství není nemoc a pokud těhulka vyloženě není čichač, tak to rozhodně nevadí...
5. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek